Maria ile Mustafa Neden Bitiyor Erken Final mi Yapıyor? (İşte Nedenler)

Atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Maria ile Mustafa dizisi Neden Bitiyor Erken Final Yapıyor? (İşte Nedenleri gerçek sebebi) konumuzda detayları paylaşacağız. Maria ile Mustafa dizisi iyi bir başlangıç yapmasına rağmen devamını getiremedi ve erken final yapmaya mecbur kaldı, peki Maria ile Mustafa dizisinin final yapma gerekçesi neydi işte merak edilen sorulara yanıtlar.

Maria ile Mustafa Dizisi Erken Final mi Yapacak?

Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Maria ile Mustafa dizisi almış olduğu düşük reytinglerin ardından erken final yapacak haberleri ile çalkalanma ya başladı. Başrollerinde Jessica May ve Hilmicem İntepe gibi oyuncuların yer aldığı Maria ile Mustafa dizisinin izlenme oranları haftalar geçtikçe düşmeye başladı. Düşük reytingler ATV kanalına zarar ettirdiği için dizinin bir an evvel erken finali yapıp gitmesi için baskı gelmeye başladı. Dizinin yönetmeni de senaristi de değişmesine rağmen Maria ile Mustafa dizisinin reytinglerinde yükselme olmadı.Maria ile Mustafa dizisi erken final mi olacak

Maria ile Mustafa Neden Bitiyor Final mi Yapıyor?

Birçok dizide olduğu gibi Maria ile Mustafa dizisinde de final sebebi aslında belli. Reytingleri düşük olan diziler çok uzun ömürlü olmuyor. Bu nedenle Maria ile Mustafa dizisinin de neden bittiği final yaptığı sorusuna dizinin düşük reytinglerini gösterebiliriz. Ancak Maria ile Mustafa dizisinin reytinglerinin düşük olma nedeni ve final sebebi sadece senaryosunun ya da oyunculukların yetersizliği değil pazar akşamları yayınlanan yeni dizilerinde büyük bir etkisi oldu. Özellikle Show TV ekranlarında yayınlanan arıza dizisinin ekrana gelmeye başlamasıyla Maria ile Mustafa dizisinin reytingleri hızla düştü. Kısacası Maria ile Mustafa dizisinin final yapma bitme sebebi çok orijinal olmayan senaryosu oyunculukların yeterli seviyede olmayışı ve pazar günü ekrana gelen arıza gibi güçlü reyting alan dizilerin olması gösterilebilir.

Maria ile Mustafa Dizisinin bitme nedenleri

Maria ile Mustafa dizisi neden bitti final sebepleri nedir diye sıralayacak olursak 1- Maria ile Mustafa dizisi güçlü bir senaryoya sahip değil. 2- Maria ile Mustafa dizisi oyuncuları daha önce çeşitli dizilerde oynamış olsa da ATV gibi dizilerin en çok takip edildiği kanalda ve önemli bir saat diliminde ekrana gelecek ve bunu sırtlayacak oyuncular değil. Hilmicem intepe’nin her ne kadar Survivor başarısı iyi olsa da bir dizide başrolü alacak kadar yetenekli ve kaliteli oyunculuğunu söylememiz oldukça zor. 3- Maria ile Mustafa dizisi pazar akşamları savaşçı, Çok Güzel hareketler, arıza ve Tövbeler olsun gibi dizilerin arasında adeta kayboldu ve reyting alamadı. Bu 3 neden Maria ile Mustafa dizisinin erken final yapma sebepleri sayılabilir.

Maria ile Mustafa Son Reytingler Nasıl?

Maria ile Mustafa Neden Bitiyor Erken Final miMaria ile Mustafa dizisinin ilk başta almış olduğu 4 ve 5 oranındaki Total reytingler dizinin iyi bir başlangıç yaptığını gösteriyordu. Ancak sonraki haftalarda pazar akşamları yayınlanmaya başlayan arıza dizisinin yüksek reyting oranlarına ulaşması Maria ile Mustafa dizisinin reytinglerini düşürdü. Son haftalarda Maria ile Mustafa dizisi 2/3 oranında Total reytinglere düştü. Bu kadar düşen reytingler kanalı zor duruma soktuğu için erken final haberleri çıkmaya başladı.

Maria ile Mustafa Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Maria ile Mustafa dizisinin 11 Ekim 2020 pazar günü 6. bölümü ile ekrana geleceğini hemen belirtelim. 18 Ekim pazar akşamı ise 7. bölümü ile ekrana gelecek Maria ile Mustafa dizisinin reyting oranlarına bakılarak final tarihi belli olacak. Dizinin reytinglerinde düzelme olursa daha uzun ömürlü olabileceğini hemen söyleyelim. Fakat görünen o ki Maria ile Mustafa dizisinin final yapacak bitecek olması almış olduğu reyting oranlarıyla doğrudan orantılı. Önümüzdeki haftalarda Maria ile Mustafa dizisinin kesin final tarihi belli olursa buradan sizlere duyuracağız.

Maria ile Mustafa Bitmesin Final olmasın

Daha önce dizioyuncu.com olarak birçok diziye bitmesin final yapmasın gibi başlıklarla bizi yapımcısının ve kanalın izleyici görüşlerini fark etmesi için çalışmalarda bulunmuştuk. Buradan bir çağrı da Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final olmasın diye yapmak istiyoruz. Maria ile Mustafa dizisi bitmesin erken final yapmasın kampanyası için neler yapmamız gerekiyor hemen bahsedelim. 1- Öncelikle yapmamız gereken Maria ile Mustafa dizisi bitmesin Maria ile Mustafa final yapmasın şeklindeki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. 2- Bu yazmış olduğunuz yorumlar kısa bir süre sonra onaylanınca bu sayfayı sosyal medyada Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda paylaşarak çevrenizdeki eşinize dostunuza lütfen duyurunuz. 3- Maria ile Mustafa dizisi bitmesin diye birçok yorumun oluşacağı bu sayfayı bizler de hem sosyal medyada hem de ATV ve yapımcının görmesi için mail ve iletişim yoluyla duyuracak ve dizinin devam etmesini isteyeceğiz.

Maria ile Mustafa dizisi başka kanalda devam eder mi?

Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final olmasınKoronavirüs nedeniyle diziler oldukça zor çekiliyor. Ancak reytingleri düşük olan diziler kısa bir sürede erken final yapmak zorunda kalıyor. Maria ile Mustafa dizisi erken final yapar mı biter mi ya da başka bir kanala transfer olur mu şimdilik bu konularda açıklanmış resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak dizi final yaparsa başka bir kanalın alması oldukça zor. Bu nedenle Maria ile Mustafa dizisi atv ekranlarında sonuna kadar devam etmeli diye düşünüyoruz.

Sizlerde Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final olmasın istiyorsanız lütfen aşağıdaki yorum kısmına fikirlerinizi samimi duygularınızı yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Maria ile Mustafa dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

11 Yorum

 1. Maria ile Mustafa final yapmasın bitmesin severek izlediğim bir o dizi var en azından günü felan değişsin final yapmayı hak etmiyor lütfen sizden rica ediyorum bitmesin çok güzel bir dizi

 2. dizi gayet güzel konusu iyi oyuncularda iyi ben beğendim ve seyrediyorum hemde o güzelim ürgüpü sayenizde tanıma fırsatı oldu ben final olmasınnnnn

 3. Avatar Admin Yardımın Lazım

  Admin başınızı ağrıttım ama son bir sorum var, yeni çıkacak günlük dizileri nasıl takipedebilirim? Bunun için sitede bir filtreleme var mı veya bir etiket vs?

  • google de arama yapabilir aradığınız kelimenin sonuna dizioyuncu.com yazabilirsiniz. Böylelikle google filtrelemeyle daha güvenli arama yapmış olursunuz: Örnek: yeni diziler dizioyuncu.com

 4. Avatar Admin Yardımın Lazım

  Merhaba admin
  Yeni çıkması planlanan günlük dizi var mı gündemde?

Etiketler