Maria İle Mustafa Müjdat Kimdir? (Bulut Genç)

Bu konumuzda Maria İle Mustafa dizisinde Müjdat kimdir? Gerçek ismi nedir? Hangi okullardan mezun olmuştur? Daha önce hangi işlerde çalıştı? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Resmi sosyal medya hesabı nedir? İlişkisi var mı? gibi merak edilen sorularınıza cevap vereceğiz. Maria ile Mustafa dizisinde Müjdat rolünü canlandıran oyuncu Bulut Genç kimdir bilgileri konumuzun devamında. Maria ile Mustafa dizisi 6 eylül 2020 tarihinden itibaren Atv de yayın hayatına başladı. Maria İle Mustafa Müjdat rolü Bulut Genç

Maria İle Mustafa Müjdat Kimdir?

Maria İle Mustafa Müjdat’ın gerçek ismi Bulut Genç’tir. Doğum isminin bazı yerlerde Hüseyin Bulut Genç olduğu bilinmektedir.24 Kasım 1996 yılında Mersin’ in Erdemit ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üniversite mezunudur. 2015 yılında İstanbul’a taşınmıştır. 1.76 boyunda ve 65 kg’dır. Gerek fiziksel özellikleri gerekse de yakışıklılığı ile genç kızların beğenisini büyük oranda toplamıştır.

Maria İle Mustafa Müjdat (Bulut Genç) BilgileriMaria İle Mustafa Müjdat

2012 yılında tiyatro oyunculuğuna profesyonel olarak başlamıştır. Daha önceleri tiyatro oyunları ile isminden sık sık söz ettirmiştir. Kısa bir süre kamera asistanlığı yapmıştır.Bir süre kamera arkasını ve sektörü gözlemledikten sonra sektöre adım atma kararı almıştır.Show Tv de ekranlara gelen baş rolünde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo dizisinde Salim karakterine hayat vermiştir. Atv dizilerinde bir tanesi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile de Tacettin rolüyle ekranlara gelmiştir. Tiyatro oyunlarındaki üstün başarısında olduğu gibi kamera önünde de büyük başarı göstermiştir ve beğenileri toplamayı başarmıştır.

Hatırladığınız üzere Ramo ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinin çekimleri için Adana’da bulunmuştu. Maria İle Mustafa dizisinin çekimleri için ise Kapadokya’da bulunmaktadır. Şu anda F&C menajerlik ile birlikte projelerini yürütmektedir.Maria İle Mustafa Müjdat Kimdir? (Bulut Genç)

 

Bulut Genç Dizi ve Filmleri

2018 Metanio (Denek)
2019 Bir Zamanlar Çukurova (Tacettin)
2020 Ramo (Sağlim)
2020 Maria ile Mustafa (Nejdet)

 

Maria İle Mustafa Müjdat karakteriBulut Genç Sosyal Medya Hesapları

Bulut Genç’in resmi instagram hesabında yaklaşık 13,5 bin takipçisi ve 38 gönderisi bulunmaktadır. Oyuncumuz sosyal medya hesabında story ve gönderi kısmını aktif olarak kullanmaktadır. Storyde öne çıkanlar kısmında kamera arkası videoları sık sık paylaşmaktadır.

 

Maria İle Mustafa Müjdat kimBulut Genç’in Sevgili Var Mı?

Bulut Genç’in sevgilisi olup olmadığına dair arama motorunda ve sosyal medya hesabında bir bilgi bulunmamaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun sevgilisinin olmadığı takipçilerini fazlasıyla şaşırtmıştır. Bu konumuzda Maria İle Mustafa dizisinde Müjdat karakteri Kimdir? (Bulut Genç) hakkında bilgiler verdik.

Maria İle Mustafa Müjdat kimdirMaria İle Mustafa dizisinde Müjdat dışında tüm oyuncu bilgilerini görmek için Tıklayın >> Maria İle Mustafa Dizisi Oyuncu Kadrosu

Etiketler