Maria ile Mustafa Dizisinde Çalan Şarkılar Türküler Müzikler

Atv ekranlarında 6 Eylül Pazar akşamı başlayan Maria ile Mustafa Dizisinde Çalan Şarkılar Türküler Müzikler bu sayfada merak edenler için sunulacak. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, başrollerini Jessica May ve Hilmi Cem İntepe’nin paylaştığı Maria ile Mustafa 6 Eylül Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. ”Maria ile Mustafa” dizisinde çalan şarkıları müzikleri sizlere istekleriniz doğrultusunda sunacağız.

Maria ile Mustafa müziğini dinleMaria ile Mustafa Dizisinde Çalan Şarkılar Türküler Müzikler

Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maria ile Mustafa dizisinde oldukça güzel çekim yerlerinin yanı sıra dizide çalan şarkılar da izleyicileri mest edecek. Kapadokya’nın mistik ortamında çekimlerine devam edilen Maria ile Mustafa dizisinde birbirinden güzel şarkılar türküler ve müzikler diziyi izleyenler için güzel dakikalar yaşatacak. Bizde konumuzda Maria ile Mustafa dizisindeki tüm şarkıları ve müzikleri sizler için sözleri ile birlikte kimin söylediğini de yazarak sizlere aktaracağız.

Mara ile Mustafa dizisi yeni 13. bölümünde Zakkum’un Gidiyorum Yolcu Et şarkısı 29 Kasım günkü bölümde çalıyor. Zakkum Gidiyorum Yolcu Et şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Maria ile Mustafa 29 Kasım Zakkum gidiyorum yolcu et şarkısı sözleri;
Verdiğin acıdan değil, zaten içesim varmış
Uyku tutmuyor değil, sabahı göresim varmış
Suç sende değil, çekip gidesim varmış
Kal demek kolay değil, elin havada kalmış
Gidiyorum yolcu et, unutacağız elbet
Bu şehir bu sonbahar, artık sana emanet
Gidiyorum yolcu et, unutacağız elbet
O günler o ilk bahar, hiç yaşanmadı farz et

Maria ile Mustafa 12. Bölümde 22 Kasım Çalan Ümit Besen & Pamela Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi

Daha dün yanımda kollarımdaydın,
Boynuma sarılıp öper koklardın…
Seviyorum derken hep özlüyorken,
Şimdi neden bana yabancısın sen?

Maria ile Mustafa 1. Bölümde Çalan Barış Manço Şarkısı – Unutamadım

Dün yine yapayalnız dolaştım yollarda
Yağmurlarda ıslanan bomboş sokaklarda
Gözlerimde yaş, kalbimde sızı, unutmadım seni
Unutamadım, unutamadım, ne olur anla beni
Unutmak kolay demiştin, alışırsın demiştin
Öyleyse sen unut beni, yeter ki benden isteme
Gözlerimde yaş, kalbimde sızı, unutmadım seni
Unutamadım, unutamadım, ne olur anla beni
Yıllar ikimizden de çok şeyler götürmüş
Sen yeni yuva kurarken beni paramparça bölmüş
Gözlerimde yaş, kalbimde sızı, unutmadım seni
Unutamadım, unutamadım, ne olur anla beni
Unutmak kolay demiştin, alışırsın demiştin
Öyleyse sen unut beni, yeter ki benden isteme

Maria ile Mustafa dizisinde çalan şarkıyı kim söylüyorMaria ile Mustafa dizisinin başında sonunda çalan şarkı müzik

Genellikle dizilerin başlarken jenerik olarak çalan müzikleri izleyicilerin çok dikkatini çekiyor. Bazen de sahne aralarında oyuncuların aksiyon dolu sahnesinde veya birbirine yakınlaştıkları kısımlarda çalan şarkılar izleyicileri tam damardan yakalıyor ve şarkı dizi ile tam uyumlu oluyor. Bazen de dizinin sonunda çalan şarkılar müzikler dizi biterken izleyiciye çok dokunuyor. Kısacası Maria ile Mustafa dizisinin başında çalan veya dizinin sonunda biterken çalan şarkı ve müzikleri de sizler için bu sayfaya toplayacağız. Elbette sizlerde dizide duyduğunuz şarkıları müzikleri bizlerden talep edebilir aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Maria ile Mustafa dizi müziği şarkısı kim söylüyorMaria ile Mustafa dizisi jenerik fon müziği

Bildiğiniz üzere her dizinin bir müzik yapımcısı oluyor. Çünkü dizileri müziksiz sunmak renksiz resim yapmak gibi bir şey olur. Bu nedenle Maria ile Mustafa dizisinin jenerik fon müziğini merak edenler için bu sayfada dizi ile ilgili tüm şarkı türkü hatta ilahi çalarsa onları da sizler için sunacağız. Sizlerde Maria ile Mustafa dizisinin jenerik fon müziği nedir, kim söylüyor, sözleri nedir gibi merak ettiklerinizi bizlere danışabilirsiniz.

Maria ile Mustafa dizisinde çalan şarkıyı kim söylüyor sözleri nedir

Başrollerinde Jessica May ve Hilmicem İntepe gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Maria ile Mustafa dizisinde çalan şarkılar hangi sanatçı tarafından seslendiriliyor kim söylüyor şarkının sözleri nedir müziklerini kim yapıyor gibi merak edilen sorularınızı da yanıtlar dizioyuncu.com sitemizde sizlere sunulacak. Maria ile Mustafa dizisi atv ekranlarında pazar akşamlarına damga vuracak görünüyor.Maria ile Mustafa dizi şarkısı sözleri

Maria ile Mustafa dizisi şarkılarını müziklerini kim seslendiriyor, hangi sanatçılar söylüyor ve sözleri nedir sizler için sayfamızda bilgiler yer alacaktır. Sizlerde isteklerinizi aşağıya yazınız. İsteklerinizi yazarken Maria ile Mustafa dizisinde 1. Bölüm başında çalan şarkı ya da Maria ile Mustafa birbirine yakınlaştığı sahnede çalan müzik nedir gibi isteklerinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz. Maria ile Mustafa dizisi Oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Maria ile Mustafa Dizisinde Çalan Yabancı (İspanyolca) Şarkı

Maria ile Mustafa Dizisinde çalan Şarkı – Cesaretin Var mı Aşka

Maria ile Mustafa Dizisinde Çalan Müzikler İmkansız Aşk

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Maria ile Mustafa Dizisinde Çalan Yabancı (İspanyolca) Şarkının ismini öğrenen bilirmiyim lütfen

Etiketler