Maria ile Mustafa Bitmesin Final Olmasın? Yeniden Başlasın

14.12.2020
42

ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Maria ile Mustafa dizisi 17. bölüm ile final yapacak 27 Aralık 2020 pazar günü ekrana veda edecek. Son haftalarda alınan düşük reyting oranları ile Mustafa dizisinin final yapmasını zorunlu hale getirdi. Son olarak 13 Aralık Pazar akşamı Maria ile Mustafa dizisi almış olduğu 3 oranındaki Total reyting ile izlenme oranları listesinde çok gerilerde yer aldı. ATV daha fazla uzatmayıp 2021 yılı gelmeden Maria ile Mustafa dizisinin bitmesine karar verdi.

Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final yapmasın

Son dönemde özgün konusu ve hikayesi ile Kapadokya yöresinde çekilmiş en güzel dizilerden birisi olan Maria ile Mustafa dizisinin 17.bölüm ile final yapacak olması izleyen herkesi üzdü. Ancak dizilerin ya da kanalların final kararı alması kesinlikle biteceği ya da yeniden başlamayacağı anlamına gelmiyor. Daha önce birçok dizi kanalında bitmiş ancak daha sonra farklı kanalda yeniden başlayarak yayınına devam etmişti. Bizde Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final yapmasın ya da farklı bir kanalda geri başlasın gibi bir çalışmayı sayfamızda başlatmak ve sizlerden de destek bulmak istiyoruz.

Maria ile Mustafa dizisi bitmesin kampanyası:

Maria ile Mustafa Bitmesin Final yapmasin kampanyaMaria ile Mustafa dizisinin bitmemesi için sitemize ziyaretçi olarak olarak gelen seyirciler ile yorumcularımız birlikte bir kampanya başlatmak istiyoruz. Maria ile Mustafa dizisinin bitmemesi için yapacağımız kampanya şu şekilde:

1- Öncelikle Maria ile Mustafa bitmesin Maria ile Mustafa devam etsin ya da Maria ile Mustafa başka bir kanala transfer olsun şeklindeki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak sayfamıza onaylanmasını bekleyiniz.
2- Daha sonra yorumlarınız çıkınca bu sayfanın linkini sosyal medyada Facebook Twitter ya da Instagram gibi sayfalarda paylaşarak eşimizin dostumuzun görmesine vesile olalım ve Maria ile Mustafa dizisine dikkat çekelim.
3- Sizlerden gelen bu istek ve görüşleri yapımcı ve kanala ileterek Maria ile Mustafa dizisinin bitmemesi final olmaması için bizde gerekli iletişimi sağlayıp görüşlerinizi resmi organlara duyuralım. Umarız bu kampanya etkisini gösterir ve Maria ile Mustafa dizisi daha uzun süre devam edebilir.

Maria ile Mustafa dizisinin final yapma sebepleri:

Maria ile Mustafa dizisinin neden final yaptığın için bittiği sorusuna da birçok cevap bulunuyor. Öncelikle Maria ile Mustafa dizisi ilk baştan itibaren çok yüksek reyting oranlarına bir türlü ulaşamadı. Almış olduğu reyting oranları pazar akşamlarının genellikle en düşük dizi reytinglerinden birisi oldu. Bununla birlikte dizinin oyunculuklarında da bir takım sıkıntılar olduğu gözle görüldü. Dizinin başrollerinde yer alan Jessica May ve Hilmi Cem İntepe gibi oyuncular her ne kadar güzel ve yakışıklı olsa da oyunculuk konusunda daha deneyim kazanması gereken isimler diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra pazar akşamları yayınlanan Arıza ve Kefaret gibi dizilerde Maria ile Mustafa dizisinin düşük reytingler almasına neden oldu diyebiliriz.

Maria ile Mustafa dizisi tekrar başlar mı yeniden yayınlanır mı?

Maria ile Mustafa dizisi 17. bölümü ile 27 Aralık Pazar günü final yaparak ekrana veda edecek. Ancak Maria ile Mustafa dizisinin finalden sonra tekrar başlayıp başlamayacağı bilinmiyor. Dizinin reytingleri yüksek olsa Maria ile Mustafa dizisi yeniden başlar geri yayınlanır ya da farklı bir kanala kesin olarak transfer olur diye bilirdik. Ancak dizinin reytinglerinin düşük olması ve yükselme ihtimalinin pek gözükmemesi yüzünden Atv’de final yapmak zorunda kaldı. ATV dışında Maria ile Mustafa dizisi herhangi bir kanala transfer olur mu yeniden yayınlanır mı zamanla göreceğiz.

Sizlerde Maria ile Mustafa dizisi bitmesin final yapmasın gerekirse başka kanalda devam etsin konumuz hakkında yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız. Sizce Maria ile Mustafa dizisi devam etmeli mi yoksa final yapması doğru bir karar mı, yorumlarınızı bekliyoruz. Not: Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosu

YORUMLAR

 1. Edanur dedi ki:

  Maria ile Mustafa dizisi yeniden başlasın severek izliyorduk neden final yaptı biz ailecek Maria ile Mustafa nın yeniden başlamasını yeniden devam etmesini istiyoruz lütfen hangi kanal olursa olsun biz Maria ile Mustafa yı yeniden ekranlarda görmek istiyoruz lütfen yeniden başlasın

 2. gökhan dedi ki:

  ben her diziyi izleyen biri değilim bu diziyi çok beğendim lütfen bitmesin

 3. gökhan dedi ki:

  çok beğendiğim bir dizi lütfen bununda ipini çekmeyin

 4. Elif dedi ki:

  Maria ile Mustafa bitmesin nolur

 5. santi dedi ki:

  Kefaret dizi herseyi berbat etii malesef