Maraz Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi

20.01.2020
457

Maraz Dizisi 2020 yılında ekrana gelmesi beklenen dizilerden sonuncusu oldu. Q3 medya tarafından hazırlanan dizisinin çok yakında oyuncu seçmelerine başlanacağı ve oyuncu kadrosunu tamamlanmasının hemen ardından deneme çekimlerine başlanacağı bildirildi. 2020 yılının ilk dizilerinden birisi olacak olan maraz dizisinin oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu ile yola çıkacağı ve oldukça farklı bir hikayesinin olacağı dile getiriliyor.

Maraz Dizisi Oyuncuları Kimler?

Maraz dizisinin baş rolünde ve yan rollerinde oynayacak olan oyuncular kimler maraz dizisinin oyuncu kadrosu hangi oyunculardan kurulu olacak şimdilik kesin bir bilgi olmasa da Q3 medyanın çok kısa bir süre içerisinde maraz dizisinin oyuncu seçmelerini tamamlayacağını ve hem erkek başrolü hemde kadın başrolü büyük bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracağını öğrendik. Büyük bir aksilik olmazsa maraz dizisinin oyuncu kadrosunu ve tüm oyuncularına Şubat veya mart ayı içerisinde sizlere detaylıca tanıtmış olacağız.

Maraz Dizisinin Konusu Nedir?

Maraz dizisi güçlü bir kadının hikayesini anlatacak. Maraz isimli dizinin büyük ihtimalle dijital platformlardan birisinde ekrana geleceği ve bir internet dizisi olarak yayınlanacağı belirtiliyor. Uygar Şirin ve Devin Özgür Çınar’ın senaryosunu yazacağı maraz dizisinin sıra dışı bir kadının hikayesini konu alacağı ve hikayesi ile herkesi ekran başına getireceği konuşuluyor. Maraz dizisinin hikayesi özeti ve konusu hakkında yapımcı tarafından detaylı bilgiler verildiğinde sizlere burada yazıyor olacağız.

Maraz Dizisi Oyuncuları KonusuMaraz Dizisi Kanalı ve Başlama Tarihi

Maraz dizisi hangi kanalda yayınlanacak maraz dizisinin kanalı belli oldu mu gibi merak edilen sorular vardı hemen onlara cevap verelim. Maraz dizisi bir internet projesi olduğu için blutv veya netflix gibi platformlar da ekrana gelecek. Ancak daha önce Babil dizisinin de bein connect tarafından yayınlanacağı duyurulmuş ancak daha sonra yapımcı ile Star TV anlaşınca dizi Star TV’de cuma günleri ekrana gelmeye başlamıştı. Benzer bir durum maraz dizisi içinde geçerli olabilir ve son dönemde benzerlerine sıkça rastladığımız türden aksiyonlu ve dramatik bir dizi bizleri bekliyor olacaktır. Maraz dizisinin kanalı veya yayınlanacağı internet platformu kesinleşince buraya yazacağız.

Maraz Dizisiyle ilgili haberler:

Maraz dizisinde yönetmenliği Zeynep Günay Tan üstlenirken dizinin çok uzun olmayacağı ve sadece 13 bölümden oluşan bir internet dizisi olacağı açıklandı. Güçlü bir kadının hikayesini anlatacak olan maraz dizisi büyük ihtimalle 2020 yılının nisan ayında veya Mayıs ayında ekrana gelmeye başlayacak. maraz dizisi ile ilgili yeni haberleri ve bilgileri burada sizlerle paylaşmaya ve maraz dizisinin hem oyuncuları hem de dizi ile ilgili yeni bilgiler veya görüntüler geldikçe burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları

Maraz Dizisi Oyuncu kadrosuMaraz Dizisi yapımcısı yönetmeni senaristi:

Maraz dizisinin yapımcılığını Q3 medya yapıyor. Uygar Şirin ve Devin Özgür Çınar’ın senarist olarak görev alacağı maraz dizisinin yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan yer alıyor. Maraz dizisi nerede çekiliyor maraz dizisinin çekim yerleri neresi maraz dizisinde oyuncu olmak için neler gerekir maraz dizisinin şarkıları müzikleri gibi konuları ihtiyacı oldukça buraya ekleyeceğiz.

Maraz dizisinin yeni bilgileri ve haberlerini burada sizlere yazmaya devam edeceğiz sizlerde dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. hakan cerci dedi ki:

    sevgili oguz yeniden merhaba kardesim.kusur bakma devamli sana yazip kafani sisiriyorum ozellikle kurtlar vadisi konusunda ozur dilerim sevgili oguz.az once youtube da videoda gordum.kurtlar vadisi kaos cekiliyor dedi vede senin daha once verdigin haberi soyledi eskiya dunyaya hukumdar olmaz final yapacak abdulhey vede cakir kurtlar vadisine donecek dedi.raci sasmaz ile necati sasmazin baristigini vede kurtlar vadisini beraber cektigini,daha oncede soyledigim gibi zaza vede karaninda geri donecegini soyledi.hatta necati sasmaz video cekmis kurtlar vadisinin birkac bolumunu cektik ama kanal bulamadik daha demis youtube da bakin dedi.valla kardes sanki geliyor kurtlar vadisi gibi geliyor bana.insallah diyorum yine herzamanki gibi:)sen ne diyorsun sevgili oguz bir haber bir gelisme varmi sende peki?
    saygilar degerli kardesim