Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

İlk bölümü ile 11 Ocak 2021 tarihinde karşımıza çıkan Maraşlı dizisi heyecanlı bir şekilde ATV kanalında yayın hayatına devam etmektedir. Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular kimler, Maraşlı Dizisi oyuncu kadrosuna yeni gelen isimler kimler detaylar burada..  Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaşmış olduğu Maraşlı dizisine güncel olarak yeni oyuncular da dahil olmaktadır. Maraşlı dizisini severek izleyen izleyiciler diziye yeni dahil olan oyuncuları merak edip araştırmaya başladı. Biz de sizlerle bu konumuzda Maraşlı dizisine yeni gelen oyuncuları paylaşacağız. Gelin hep birlikte Maraşlı dizisine yeni katılan karakterleri ve oyuncuları daha yakından tanıyalım.Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular Kimler?

Selma Kutluğ – Savaş’ın Annesi
Harun Özer – Acar
Türkü Su Demirel – Behiye
Gizem Kala – Ecem
Saygın Soysal – Savaş

Harun Özer – Acar

Maraşlı Harun Özer – AcarMaraşlı dizisine en son dahil olan karakter Acar karakteridir. Acar karakteri dizide yer almış olduğu süre boyunca Maraşlı ile sık sık karşı karşıya geleceklerdir. Maraşlı ile karşı karşıya gelmesinin tek sebebi de Acar’ın Savaş’ın adamlarından bir tanesi olmasıdır. Acar’ı kötü işlerinde kullanmaktadır. Acar karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Harun Özer’dir. Harun Özer çoğunlukla tiyatro ile ilgilenmekte ancak ara arada dizi oyunculuğu yapmaktadır. Pusat, En Büyük Numara, Bizim Evin Halleri ve Gönül Yokuşu dizilerinde boy göstermiştir.

Selma Kutluğ – Savaş’ın Annesi

Maraşlı dizisi Savaş'ın AnnesiSelma Kutluğ Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.  Savaş’ın Annesi karakteri ile diziye katılan Selma Kutluğ daha önce sayısız dizide rol aldı. Acımasız bir karakter olan Savaş’ın geçmiş yıllarına gidecek olan ve bakım evinde kalan Savaş’ın annesini bulan Maraşlı ve Mahur bir çok ipucu elde edecekler.

Türkü Su Demirel – Behiye

Maraşlı Türkü Su Demirel – BehiyeMaraşlı dizisine yeni dahil olan isimlerden bir tanesi de Behiye karakteridir. Behiye konakta çalışan genç bir kızdır. Nuran’ın kızı olan Behiye, güzel ve dikkat çekici bir kızdır. Konakta çalışırken Necati’ye aşık olmuştur. Necati de Behiye ye karşı boş değildir. Behiye karakterine ise oyuncumuz Su Demirel hayat verecektir. Su Demirel, 15 Eylül 1998 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Halen bir üniversite öğrencisi olan Su Demirel İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Daha önceleri ise Muhteşem İkili dizisindeki Yasemin karakteri ile gündeme gelmiştir.

Gizem Kala – Ecem

Maraşlı Gizem Kala – EcemMaraşlı dizisindeki yeni isimlerden bir tanesi de Ecem karakteridir. Ecem 20’li yaşlarda genç bir kızdır. Mahur’un fotoğraf stüdyosunda çalışmakta ve Mahur2a yardım etmektedir. Ecem karakterine ise güzel oyuncumuz Gizem Kala hayat vermektedir. Gizem Kala, 26 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa reklam filmlerinde yer alarak başlayan Gizem Kala yeni yeni dizilerde oyunculuk yapmaya başlamış ve izleyiciler tarafından da beğenilmiştir.

Saygın Soysal – Savaş

Saygın Soysal – SavaşMaraşlı dizisine yeni dahil olan ve kötü bir karakter olan Savaş acımasız ve insafsız bir karakterdir. Savaş bir cinayet işler ve bu cinayete Mahur ve Maraşlı tanık olur. Maraşlı ve Mahur cinayete Tanık Tanık olmasının ardından Savaş bunu fark eder ve Mahur ve Maraşlının peşine düşer. Daha önce de pek çok cinayet işlemiş olan Savaş karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Saygın Soysal’dır. Saygın Soysal, 21 Mayıs 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümünde tamamlamıştır. 15 yılı aşkın bir süredir oyunculuk ile ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini ise Güz Yangını dizisinde yaşamış, bunun ardından da Nöbet, Çukur, Kara Para Aşk, Tatar Ramazan, Muhteşem Yüzyıl, Türkan, Al Yazmalım gibi dizilerde de boy göstermiştir.

Sizlere bu konumuzda Maraşlı dizisine yeni dahil olan isimlerden bahsetmek istedik. Sizlerin de Maraşlı dizisi ve konu hakkındaki fikir, görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Maraşlı Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular hakkında yeni bilgiler geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Maraşlı Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler