Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

1 Yorum 2.851 kez okundu.

Maraşlı dizinin başrolünde Burak Deniz ile Alina Boz yer alırken, onlara yardımcı olarak ise Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi isimler yer alıyor. ATV’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Maraşlı dizisinde kullanılan şarkılar ve müzikler oldukça merak edildi. Sizlerde Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri paylaşacağız.

Maraşlı dizisi 3. bölümde çalan Cem Adrian içimde bir şey kanıyor şarkısı (25 Ocak)

içimde bir şey kanıyor
keskin bir vedanın yarası sızlıyor…
yüzümde bir şey soluyor…
aynı değil umudun rengi kayboluyor
kalbimde bir yerde bir orman yanıyor
bıraktığın şarkılar sahipsiz susuyor
şiirler hep dargın, dualar şifasız
ömrüme mıhlanmış bir cümle…
“Kül olur kalbindeki zamanla…
Yana yana yana yana.

ATV’nin yeni dizisi olan ve ilk bölümü ile 11 Ocak’ta yayınlanacak olan Maraşlı dizisinin Pazartesi günlerinin gözde dizisi olması bekleniyor. Dizide gerçekleşen olaylar ile uyumlu seçilen şarkı ve müzikler oldukça merak edildi. İşte Maraşlı dizisinde yer alan şarkılar ve müzikler..Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Maraşlı dizisi 1. bölümden itibaren çalan jenerik fon müziği:

Maraşlı dizisi tanıtım fragmanında Faruk Sabancı ve Sagopa Kajmer’in seslendirdiği Bu Sen Değilsin şarkısı çalıyor. Akıllarda Gücümü toplamalıyım ancak gücümü bulamıyorum bende diye kalan şarkının sözleri ve videosu sizlerle olacaktır. Maraşlı dizisi Vakit dolmadan Çok geç olmadan Gideyim buralardan şarkısı sözleri videosu;

Marasli dizisi gucumu toplamaliyim ancak sarkisi

Faruk Sabancı- Sagopa Kajmer – Bu Sen Değilsin Şarkısı Sözleri;
Karşıma almışım dünyamı, boğuşuyorum onunla.
Kol kola girmiş ihanetler önümden geçiyor.
Bileklerimi sıkıyor parmaklar, tırnaklar batıyor.
Üstüme düşüyor sağnaklar, şansıma kalbim halen atıyor.
Bekle ki çıksın dökülsün dilinden dökülmesi gerekenler.
Bekle…
Eksik kaldı yarımdan fazlası kaldım kalabalık ortası yek de.

Gücümü toplamalıyım ancak gücümü bulamıyorum bende.
Bir ölüyü taşıyorum üstümde sanki.
Gücümü toplamalıyım ancak gücümü bulamıyorum bende.
Ölümü taşıyorum üstümde sanki.

Vakit dolmadan
Çok geç olmadan
Gideyim buralardan
Vakit dolmadan
Güneşim batmadan
Gözüm dolmadan
Gideyim buralardan

11 Ocak Pazartesi günü ilk bölümü ile yayınlanacak olan Maraşlı dizisinde kullanılan müzikler hakkında bir bilgiye ulaşamadık. Ancak dizi dram türünde olayları konu edindiği için dizide kullanılacak olan şarkı ve müziklerin hareketli parçalar yerine daha ağır ritimli olacağını düşünmekteyiz. Maraşlı dizisini müzikleri belirlendiği zaman sizlerle yine güncek olarak paylaşacağız.Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Hem ilk tanıtımı hem de ilk fragmanı ile büyük bir merak uyandırmayı başaran Maraşlı  dizisinde arka fonda kullanılan jenerik müzik de diziye olabildiğince uygun seçilmiştir. Jenerik fon ve dizide gelişen olaylar oldukça uyumlu bulunmuştur.

Bu konumuzda Maraşlı dizisinde kullanılan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon) kimin söylediğini ve sözlerini paylaşacağız. Maraşlı dizisinde kullanılmış olan şarkılar kime ait, dizide kim seslendiriyor, şarkının sözleri nelerdir gibi merak edilen bilgilerin tümünü sizlerle paylaşacağız.

Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar (İstekleriniz)

Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar2021 yılının yeni dizilerinde bir tanesi olan Maraşlı dizisinde sahnelere uygun olarak çeşitli müzik ve şarkılar tercih edildi. Dizinin seyirciler tarafından sevilmesi beklenirken, dizinin müziklerinin de seyirciler tarafında beğenilmesi muhtemel gibi görünüyor. Sizin de dizide yer alan müzik ve şarkılardan merak ettikleriniz olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz.

Sizlerle Maraşlı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikleri paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşünceleriniz bizim için çok önemli aşağıda bulunan yorum kısmına görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Maraşlı dizisinin konusunu yakından ve detaylı bir şekilde incelemek için Maraşlı Dizisinin Konusu Nedir Hikayesi Özeti Ne Anlatıyor? isimli konumuza bakabilirsiniz.

Maraşlı dizisi jenerik fon müziği:

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler