Maraşlı Dizisi Savaş Kimdir? Detaylı Bilgiler (Saygın Soysal)

Bu konumuzda sizlere 11 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisinin oyuncularından Saygın Soysal’ı ve dizide hayat verdiği Savaş karakterini yakından tanıtacağız. Maraşlı Dizisi Savaş Kimdir? Detaylı Bilgiler (Saygın Soysal) konumuzda detaylıca yazacağız.

TIMS&B Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturmaktadır. 11 Ocak 2021 tarihi itibariyle Atv de ekranlara gelen dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme almıştır. Uzun zamandır heycanla beklenen dizi ilk bölümünün yayınlanmasıyla büyük ilgi gördü. Başrolünde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı dizide oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Dizinin oyuncularından Saygın Soysal da oldukça merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Maraşlı dizisinin oyuncularından Saygın Soysal’ı ve dizide hayat verdiği Savaş karakterini yakından tanıtacağız.Maraşlı Dizisi Savaş Kimdir (Saygın Soysal)

Maraşlı Savaş Karakteri Kimdir?

Karanlık işlerle uğraşan Savaş acımasız biridir. İşlediği cinayeti gören Maraşlı’nın ve Mahur’un peşinde olan Savaş, onları yakalamak için her yolu dener. Yeraltı dünyasının içinde olan, korkusuz ve kötü biridir. Daha önce bir sürü cinayet işlemiş ve her türlü hileyle bulaşmış biri olan Savaş aynı zamanda hırslı biridir.

Maraşlı Savaş Kimdir?

Maraşlı dizisinde Savaş karakterine başarılı oyuncumuz Saygın Soysal hayat vermektedir. Savaş karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Saygın Soysal da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Maraşlı dizisinde Savaş karakterine hayat veren oyuncumuz Saygın Soysal’ı yakından tanıttık ve Saygın Soysal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Saygın Soysal

38 yaşında ki oyuncu 21 Mayıs 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Trabzon da tamamlayan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olmuştur ve kamera karışısına ilk defa 2005 yılında geçmiştir. Güz Yangını dizisiyle oyunculuğa adım atan Saygın Soysal, dizide hayat verdiği karakterle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Kırık Kanatlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Kariyerinde ki asıl çıkışı Muhteşem Yüzyıl dizisi sayesinde yakalamıştır. Daha önce Çukur,Tatar Ramazan, Hakan:Muhafız gibi başarılı dizilerde önemli roller üstlenen oyuncumuzun ilk sinema filmi ise 2007 yılında vizyona giren Tiksinti sinema filmidir. Oyuncumuz yeni sezonda Maraşlı dizisinde Savaş karakterine hayat verecektir.

Saygın Soysal’ın Rol Aldığı Diziler

Güz Yangını – Ajans Sahibi-2005
Kırık Kanatlar – Çavuş Yunus-2005
Hatırla Sevgili – Recep Tayyip Erdoğan-2006
Asi – Aslan Kozcuoğlu-2007-2008
Bu Kalp Seni Unutur Mu? – Kürşat Sipahioğlu-2009
Türkan – Ali-2010
Al Yazmalım – Tahir Oğuz-2011
Muhteşem Yüzyıl – Mercan ağa-2013
Tatar Ramazan – Konuk oyuncu (Bulgar Ferit)-2013
Kara Para Aşk – Fatih Dündar-2014-2015
Payitaht: Abdülhamid-Theodor – Herzl-2017
Çukur – Elvis-2018
Hakan: Muhafız – Mergen-2018
Nöbet – Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yiğit Akan-2019

Saygın Soysal’ın Resmi İnstagram Hesabı

Maraşlı dizisinde Savaş karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Yetenekli oyuncumuzun resmi instagram hesabında 21 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Saygın Soysal’ın resmi instagram hesabı:@sayginsoysal1 Maraşlı Savaş Kimdir

Saygın Soysal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz şuan evli değildir. 2018 yılının Ağustos ayında Gökçe Uzun ile görkemli bir düğünle dünya evine giren oyuncumuzun düğünü oldukça konuşulmuştu. Ancak çift 2020 yılının Haziran ayında sessiz sedasız boşanmıştır. Oyuncumuzun şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Saygın Soysal Kıyafetleri

Yetenekli oyuncumuz hayat verdiği her karakterle gündemde olmayı başarmaktadır. Yeni sezonda Atv’nin merakla beklenen ve iddialı dizilerinden biri olan Maraşlı dizisinde yer alan oyuncumuz, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizde sizler için başarılı oyuncumuzun Maraşlı dizisinde giydiği, ceket, gömlek, kaban, pantolon kısacası oyuncumuzun dizide giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Maraşlı dizisinin oyuncularından Saygın Soysal’ı ve dizide hayat verdiği Savaş karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Maraşlı Dizisi Savaş Kimdir? Detaylı Bilgiler (Saygın Soysal) hakkında bilgilerini yazdık. Maraşlı Dizisi oyuncu kadrosu

Etiketler