Maraşlı Dizisi Reyting Sonuçları, İzlenme Oranları (Pazartesi)

03.01.2021
210

Atv ekranlarında 11 Ocak 2021 pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya başlayan Maraşlı dizisi reytingleri nasıl, izlendi mi, pazartesi günleri diğer dizilerin reytingleri nasıl oluştu gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Maraşlı Dizisi Reyting Sonuçları, Maraşlı Dizisinin İzlenme Oranları (Pazartesi) günleri diğer diziler ile karşılaştırmasını sizlere burada yazacağız. Uzun süredir merak edilen Maraşlı dizisi nihayet 11 Ocak pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana geliyor ve izleyiciler dizinin nasıl bir reyting oranı alacağını merak ediyor.

Maraşlı Dizisi Reyting Sonuçları

Yapımcılığını Tims Prodüksiyon’un üstlendiği Maraşlı dizisinin senaryosunu Ethem Özışık yazıyor. Mahur isimli bir gazetecinin gördüğü cinayet sonrasında başından geçen ilginç olayları konu edinen Maraşlı dizisinin başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi önemli oyuncular yer alıyor. ATV ekranlarında ilk bölümü ile 11 Ocak 2021 pazartesi günü yayınlanacak olan Maraşlı dizisinin nasıl bir reyting alacağı pazartesi günleri diğer dizilerle reyting konusundaki mücadelede başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Maraşlı dizisinin 1. Bölüm reyting oranlarını 12 Ocak salı günü saat 10.00 da sizlere bu sayfada sunacağız.

Maraşlı Dizisi Reyting Sonuçları 1. bölümMaraşlı Dizisi 1. bölüm Reyting Sonuçları 11 Ocak 2021 pazartesi

Maraşlı Dizisi Reytingleri Nasıl?

Marasli dizisi reyting sonuclariMaraş’lı dizisi reytingleri oldukça zorlu bir mücadeleye sahne olduğu pazartesi günleri yayınlanacak. Böylesine zorlu bir günde yasak elma, Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu ve sefirin kızı gibi önemli rakipleri karşısında bulacak olan Maraşlı dizisinin izlenme oranları nasıl olacak reytingleri yeteri kadar alabilecek mi izleyenler çok merak ediliyor. Biz de sizlere Maraşlı dizisi reytingleri nasıl izlenme oranları yeterli mi gibi sorularınıza bu sayfada vereceğimiz detaylı görseller ile resmi reyting sonuçlarını cevaplandırarak yanıt vereceğiz.

Maraşlı Dizisi Pazartesi günü İzlenir mi Reyting Alır mı?

Öncelikle Maraşlı dizisi izlenir mi sorusuna her dizi izlenir, yeter ki senaryosu güzel olsun oyunculukları başarılı oynasınlar ve başrollerin uyumlu ve birbirine yakın olsun yeterli diyoruz. Son dönemlere baktığımızda reyting oranları yüksek çıkan dizilerin genellikle başrol oyuncuları oldukça uyumlu diziler olduğunu görüyoruz. Mesela sefirin kızı dizisinde başrollerde oynayan ve Nare ile Sancar karakterini canlandıran oyuncuların uyumu diziyi iki sezondur yüksek reyting oranlarına ulaştırmış durumda. Maraşlı dizisinde de Burak Deniz ve Alina Boz birbirine oldukça yakışıyor ancak bu yakışmayı Maraşlı dizisinin senaryosu da takviye ederse efsane bir dizi karşımıza çıkabilir. Yeni bölümler yayınlandıkça Maraşlı dizisi Reyting sonuçlarını sizlere bu sayfada aktarmaya devam edeceğiz.

Maraşlı Dizisi Reytingleri, (Pazartesi) İzlenme Oranları

Merak edilen konulardan birisi de Maraşlı gibi bir dizinin pazartesi günleri yeteri kadar izlenme oranına reyting ulaşıp ulaşmayacağı konusu. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisine FOX TV’de yasak elma, Show TV’de çukur, TRT 1 ekranlarında Uyanış Büyük Selçuklu ve Star TV’de sefirin kızı gibi diziler rakip olarak görünüyor. Dizioyuncu.com olarak Maraşlı dizisinin pazartesi günleri reytinglerde 1.olmasını beklemiyoruz. Fakat hem konusu hem de yeni bir soluk, yeni bir dizi olarak pazartesi gününe giriş yapan Maraşlı dizisinin 5 – 6 oranında Total reyting alması başlangıç için oldukça iyi diyebiliriz.Maraşlı dizisi reytingleri nasıl

Maraşlı Dizisini izlediniz mi yorumları nasıl?

11 Ocak 2021 pazartesi günü 1. bölümüyle ekrana gelecek olan Maraşlı dizisinin yeni bölümü 18 Ocak 2021 pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. İlk 3 hafta bir dizinin reyting oranları açısından oldukça önemli. Bu nedenle Maraşlı dizisinin reyting sonuçları bu haftalarda yeterli orana ulaşırsa dizi uzun süre devam edebilir. Sizlerde bu konuda Maraşlı dizisini izlediniz mi yorum ve görüşleriniz nasıl aşağıya yazabilirsiniz. Maraşlı dizisi nerede çekiliyor konumuza da mutlaka göz atınız.

YORUMLAR

 1. Jemal dedi ki:

  Bu diziyi çok seviyorum. Babamla izliyoruz kaçirmadan. Ellernize saglik. Teşekkür ederim emegi geçen her kese.

 2. Mehmet Akif Ersoy dedi ki:

  Benim adım Maraşlının abisinin oğlu yani Mehmet Akif Ersoy gibi anladın mı bu yorumun ne yararı olur bilmem ama zararı da olmaz kısacası yani dizi güzel uzun değilmiş zaten de Ahmet Mehmet Celal ve mahur kesinlikle neden olduğunu bil ki açık işte bu yüzden

 3. Mehmet dedi ki:

  Konuşmalar arasında Maraş’a özgü EDE kelimesini kullanmalı

 4. Anonim dedi ki:

  Güzel karakter
  Delikanlı tavrı hoşuma gitti
  Konuda güzel. hayırlısı olsun

 5. Samet dedi ki:

  Filim ısınmaya başlıyor bir kaç bölüm sonra daha ısınacak ortalık inşallah tutar

 6. Anonim dedi ki:

  Kahraman maraş demesi ifadesi sırasında beni bir kahraman maraşlı birisi olarak çok duygulandırdı bagzı sahnelerinde maraşta çekilirse çokdaha sevinirim umarım tutulur ve izlenme rekorları kırar teşekkürler

  1. Anonim dedi ki:

   Mükemmel bir dizi