Maraşlı Dizisi Oyuncu Maaşları Ücretleri Kim Ne Kadar Alıyor Kazanıyor?

ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çekerken başrol oyuncularının aldığı maaş ücret merak edilmeye başlandı. Maraşlı Celal olarak dizide yer alan erkek başrol oyuncusu Burak Deniz ne kadar para maaş alıyor kaç liraya anlaştı oldukça merak edilirken dizinin kadın başrol oyuncusu Alina Boz Mahur karakterine hayat veriyor ve oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

Maraşlı dizisinin oyuncuları ne kadar maaş para alıyor?

Genellikle dizide yer alan oyuncular oynadıkları rolüm karşılığında ücret alırlar. Başrol oyuncuları genellikle 40 ila 75000 arasında bölüm başına para alırken alt rollerde kalan oyuncular ise daha düşük ücretlere imza atıyorlar. Maraşlı dizisinde de tanıdık birçok oyuncu yer alıyor. Özellikle Maraşlı dizisindeki Celal, Mahur, Dilşad, Füruzan, Necati, Aziz, Ozan, Savaş gibi oyuncular aldıkları ücret de maaşlar ile merak konusu oldu.Maraşlı Dizisi mahur celal Maaşı ne kadar

Maraşlı dizisi Celal – Burak Deniz’in maaşı kazancı ne kadar?

Maraşlı dizisinde canlandırmış olduğu Celal karakteri ile oldukça olgun beyefendi ve tuttuğunu koparan bir karaktere hayat veren Burak Deniz daha önce oynamış olduğu dizilerde de oldukça ses getirmiş başarılı ve yetenekli bir oyuncudur. Burak Deniz Maraşlı dizisinden ne kadar kazanıyor kaç lira para alıyor oldukça merak ediliyor. Maraşlı Celal olarak dizide oynayan Burak Deniz yaklaşık olarak 45 ile 55000 arası bölüm başına para alıyor. Ancak dizi reytingleri yükselmeye devam eder ve reklam kazançlar artarsa oyuncuların aldığı prim de artıyor.

Maraşlı dizisi Mahur Alina Boz maaşı ücreti

Maraşlı dizisinde canlandırmış olduğu mahur karakteri ile oldukça ses getiren Alina Boz daha önce oynamış olduğu dizilerde de yeteneğini güzelliği ile birleştirip oldukça ses getiren kaliteli bir oyuncudur. Oynamış olduğu dizi ve filmlerde aldığı ücret ile merak konusu olan Alina Boz Maraşlı dizisindeki mahur karakteri ile de oldukça iyi bir çıkış yakaladı. Maraşlı dizisinde Mahur rolündeki Alina Boz bölüm başına 50 bin lira aldığı sosyal medyada yazılıp çizildi.

Maraş’ta dizisi Firuzan – Cemre Dilşat ne kadar ücret alıyor?

Maraşlı Dizisi Oyuncu Maaşları Ücretleri ne kadarMaraşlı dizisinde birçok oyuncu yer alırken özellikle Rojda Demirer’in canlandırdığı Firuzan karakteri ortalama olarak bölüm başına 20-25 bin lira maaş alıyor. Cemre karakterleri ise bölüm başına 15-20 bin lira civarında ücret alıyor. Bunların dışında zengin bir iş adamını oynayan Aziz Türel ve Necati karakterindeki oğlu Serhat Kılıç daha Maraşlı dizisinde ön plana çıkan isimler arasında ve yaklaşık bölüm başına 15-20 bin lira para alıyorlar.

Sonuç olarak Maraşlı dizisindeki oyuncuların bölüm başı aldıkları parayı, ne kadar maaş aldıklarına derlemeye çalıştık. Reyting oranları gittikçe artan ve iyi bir izlenim yakalayan Maraşlı dizisinin ilerleyen haftalarda daha da yükselen reyting grafiklerini görebiliriz. Dizilerin reyting grafikleri arttıkça oyuncuların bölüm başına aldıkları para ücret de artmaya devam ediyor. Sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazabilir Maraşlı dizisinin oyuncularının aldığı ücretler hakkında yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler