Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

Yorum Yap 35 kez izlendi

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Maraşlı dizisinin oyuncularının kıyafetlerini, kullandığı aksesuarları paylaşmak üzere konumuzu açtık. Tims&B Yapımın yapımcılığının üstlendiği Maraşlı dizisinin başrol oyunculuğunu Burak Deniz ve Alina boz üstleniyor. Maraşlı dizisinin cast çalışmaları hala devam ederken dizide yer alan oyuncuların kıyafet bilgilerini konumuzun devamında görebilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Maraşlı dizisi başrol oyuncuları olan Burak Deniz ve Alina Boz başta olmak üzere dizinin kadrosuna yer alan diğer oyuncuların kıyafet bilgilerini ve aksesuarlarını sizlerle paylaşalım.

Alina Boz marasli dizisindeki kiyafetleri

Alina Boz Maraşlı Dizisi Kıyafetleri

Maraşlı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Alina Boz gençliği ve güzelliği ile son dönemin en çok sevilen ve aranan oyuncular arasında yer alıyor. Henüz 22 yaşında olan Alina Boz Maraşlı dizisi ile birlikte Aşk 102 dizisinde de rol alıyor. Alina Boz giydiği kıyafetler ile de kendinden söz ettirecek. Alina Boz’un yeni sezon tanıtım çekimlerinde giymiş olduğu kırmızı boncuklu elbise Fidan Şimşek imzası taşıyor. Ürünün fiyatına ulaşılamadı. Uzun boydan kırmızı boncuk detaylı straplez elbisenin fiyat bilgisi için elbisenin tasarımcısı olan Fidan Şimşek ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Marasli dizisi oyuncu kiyafetleri

Burak Deniz Maraşlı Dizisi Kıyafetleri

Maraşlı dizisi erkek başrol oyuncusu olan Burak Deniz 29 yaşında genç başarılı bir oyuncudur. Burak Deniz rol aldığı her dizide başarı merdivenleri biraz daha tırmanırken giydiği kıyafetler ile de herkes tarafından beğenilmiştir. Burak Deniz Maraşlı dizisi tanıtım çekimlerinde papyonlu bir takım elbise tercih etmiştir. İkilinin uyumu gözlerden kaçmadı ve dizideki giyinecek diğer kıyafetleri de konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

burak deniz marasli dizisi kiyafetleri

Bu konumuzda Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka model ve Fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Maraşlı dizisini izlerken gördüğünüz ve beğendiğiniz fiyatını ve markasını merak ettiğiniz kıyafetleri ayakkabıları ve kullanılan aksesuarları yorum kısmında bizlere anlattığınız takdirde marka fiyat ve resimleri ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Etiketler