Maraşlı dizisi final mi sezon finali mi yapacak?

7 Yorum 1.776 kez okundu.

Pazartesi akşamları ATV kanalında yayınlanan Maraşlı dizisi oldukça sevildi ve tutuldu. Alınan yüksek orandaki reyting sonuçları dizinin yapımcısını ve ekibinin yüzünü güldürdü. İzleyiciler merak ile Maraşlı dizisinin sonraki bölümlerini beklerken sezon sonunda dizisi bitecek mi devam mı edecek oldukça merak ediliyor. Biz de Maraşlı dizisi final mi sezon finali mi yapacak? Sorusuna bu konumuzda yanıt arayacağız.

Maraşlı dizisi final mi sezon finali mi yapacak?

Öncelikle Maraşlı dizisinin final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak ikinci sezonda da devam mı edecek konusunda merak edilenleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Maraşlı dizisi ilk bölümlerden itibaren yüksek oranda reyting almaya başladı. Dizinin ilk bölümleri 5 oranında Total reytinge ulaşırken, 5 bölüme geldiğimizde Maraşlı dizisi 7 oranında Total reyting almaya başladı. Bu yüksek orandaki reytingler ile sıralamada oldukça iyi bir yer edindi. Elbette sonraki bölümlerin nasıl devam edeceği ve reytinglerin artıp azalacağı konusunda net bir bilgiye sahip değiliz. Ancak bildiğimiz bir gerçek var ki o da Maraşlı dizisi bu sezona damga vuran dizilerden birisi oldu. dizioyuncu.comMaraşlı dizisi yeni sezon devam eder mi

Maraşlı dizisi final mi sezon finali mi yapacak? Sorusuna kesin ve net yanıt verebilmek için 2021 Nisan ayının sonunu beklemek gerekir. Çünkü genellikle diziler Nisan ve Mayıs ayında gösterdikleri performansa göre değerlendiriliyor ve almış oldukları reytingleri yüksek ise bir sonraki sezonda devam etmesine kanal ve yapımcı karar veriyor. Maraşlı dizisi ilk 6 bölümde oldukça iyi seyreden reytingler ile bu sezona damga vurdu. Show TV ekranlarında Çukur, Fox TV ekranlarında yasak elma, TRT 1 ekranlarında Uyanış Büyük Selçuklu ve Star TV ekranlarında sefirin kızı gibi diziler ile mücadele eden ve reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alan Maraşlı dizisinin sezon finali yaparak 2. sezonda da devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Maraşlı dizisinin reytingleri nasıl?

Maraşlı dizisi 2. sezon olacak mıATV ekranlarında Pazartesi günü yayınlanan Maraşlı dizisi 7 oranında Total reyting alarak pazartesi günü en çok izlenen dizilerden birisi olmayı başardı. Pazartesi günleri genellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Büyük Selçuklu dizisi ilk sırayı elde ederken Show TV’de yer alan çukur dizisi ikinci sırada Maraşlı ise benzer bir reyting alarak üçüncü veya dördüncü sırada kendisine yer buluyor. Maraşlı dizisinin almış olduğu bu reytingler kesinlikle sezon finali yapacağını ve yeni sezonda da yoluna devam edeceğini gösteriyor. Maraşlı gibi seviyeli dizilerin ekranda daha çok olmasını isteyen izleyiciler ise kesinlikle 2. sezonda Maraşlı dizisinin devam etmesini bekliyor.

Maraşlı dizisi yeni 2. Sezon devam edecek mi?

Son yıllarda en iyi çıkış yapan dizilerden birisi olarak Alina Boz ve Burak Deniz tarafından başrolleri paylaşılan dizi pazartesi gününe de damga vurmaya devam ediyor. Maraşlı Celal ve Mahur karakterlerinin öyküsünü paylaşan dizi izlenme oranları ve reyting sonuçları bakımından pazartesi gününün en iyi dizilerinden birisi olarak ön plana çıktı. 7 oranını aşan Total reyting sonuçları Maraşlı dizisinin 2021-2022 sezonunda da devam edeceğini bizlere gösterdi. Çok büyük bir aksilik olmaz ve reytingler hızla düşmezse Maraşlı dizisi 2. sezonda da yoluna devam edecek diyebiliriz.

Maraşlı ve Mahur karakterlerini uyumlu buldunuz mu?

Maraşlı dizisi final mi sezon finali miMaraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat veren Alina Boz ile Celal karakterini oynayan Burak Deniz oldukça yetenekli ve kendinden emin karakterleri canlandırıyor. Maraşlı dizisinin yüksek reytingler almasına etki eden bu iki oyuncu ve yapımda emeği geçen tüm oyuncular oldukça büyük bir özveriyle çalışıyor ve Maraşlı dizisinin daha yüksek oranda reyting alabilmesi için gündüzünü gecesine katıyorlar. Maraşlı ve Mahur karakterlerinin uyumunu siz nasıl buldunuz? Maraşlı dizisinin yüksek reytingler almasında ikilinin uyumlu performansı sizce etkili oluyor mu, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Maraşlı dizisi final mi yapacak sezon final mi yapacak sorularına yanıt verdiğimiz gibi Maraşlı dizisi ikinci sezonda yoluna devam edecek mi yeni sezon Maraşlı olacak mı gibi merak edilen soruları da yanıtladık. Sizlerde Maraşlı dizisinin final ya da sezon finali yapıp yapmaması hakkındaki görüşleriniz ile Maraşlı dizisi yeni ikinci sezonda devam edecek mi sorularına yanıtınız varsa lütfen aşağıya samimi duygularla yazınız. Ayrıca Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosu ve Maraşlı dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın diyor, Maraşlı dizisi ile iyi vakit geçirmenizi diliyoruz. Dizioyuncu.com

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Avatar Ali Tunç Ovacık

    Bu dizi bugüne kadar izlediğim yerli diziler içinde en akla yakın açıklamalara sahip bir senaryo örgüsüne sahip. Kişi müzikleri yerli yerinde bestelenmiş. Başrol oyuncusu aksiyon filimlerindeki en tutarlı karakter ve kişiliği yansıtıyor. Tarihi dizilerimizdeki gibi suni senaryolarla reyting elde eden tarihle ilgisi olmayan abartılmış kibirli kişiliklerle uzaktan ve yakından ilgisi yok. Vatanını milletini seven, evlâdı için adeta çırpınan hem ana hem baba, yiğit, gözüpek bir Anadolu delikanlısını canlandırarak, askerlik mesleğinin ilkelerini ve silah arkadaşlığını iliklerine kadar sindirmiş, bu toprağın müslüman insanını en güzel şekilde temsil ediyor.
    Yersiz bir sebeple yayından kaldırılması Türk dizilerinin adına yayıncılar adına büyük bir hata olur.

Etiketler