Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Yaşamı Eşi ve Düşmanı Kimdi?

Maraşlı dizisinde başrol karakter olarak yer alan namı değer Maraşlı yani Celal karakteri oldukça merak edildi. Celal karakterinin geçmişinde yer alan gizemli hayat hikayesi ile izleyicilerde merak uyandırmaya devam ediyor. Bizde sizlere Celal karakterini bu konumuzda daha detaylı ve yakından tanıtacağız. Gelin Celal karakterini daha yakından tanıyalım.Maraşlı Dizisi Celal Kimdir

Maraşlı Dizisi Celal Kimdir?

Maraşlı dizisinde yer alan Celal karakteri, eski bir askerdir. Kızı düşmanları tarafından vurularak sakat bırakılmıştır. Kızının sakat kalması ile birlikte askerliği bırakan Celal, kendisi ve kızı için yeni bir süzen kurar. Kendisine ait bir sahaf dükkanı açar ve geçimini oradan sağlamaya çalışırken bir yandan da kötü insanlara karşı kendince adalet sağlamaya çalışır. Adaleti kendisine göre olan Celal, kendince suçlu ve kötü bulduğu insanlar ile sonuna denk savaşır.

Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Yaşamı bir özel harekat uzmanıdır. Bir çok mücadeleye savaşa katılmış hatta Afganistan’a bile gitmiştir. Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Eşi ise dizide kendisini sorgulayan milli istihbarat mensubudur. Onu korumak ile görevli ama eski eşi olduğunu kimse bilmiyor. Zeliş tek ortak noktalarıdır. Maraşlı Dizisi Celal’in Düşmanı ise hepimizin bildiği ve Türel ailesinin de düşmanı olan Savaş’tır.

Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Yaşamı

Maraşlı Dizisi Celal’in Eski YaşamıEski mesleği askerliktir. Vatanına çok bağlı olan Celal, dağlarda savaşırken pek çok teröristi öldürmüştür. Zaman zaman ağır yaralanmış fakat asker olmaktan asla vazgeçmemiştir. Kızının sakat kalması ile birlikte ona bakmak zorunda olduğu için mesleğini bırakmıştır. Mesleğini bırakmış olmasına rağmen halen vatanına sevgi duymaktadır.

Maraşlı Dizisi Celal’in Eşi

Maraşlı Dizisi Celal’in EşiMaraşlı dizisinde Celal ve Celal’in kızının ismini sık sık duyuyoruz. Fakat Celal’in eşine dair bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Celal’in eşinin teröristler tarafından şehit edildiğini düşünmekteyiz. İlerleyen bölümlerde ise Mahur’u Celal’in eşi olarak göreceğimizi düşünüyoruz. Hatırladığını üzere geçtiğimiz bölümlerde Mahur’u babası Celal’e emanet etmişti. Celal’de bulunan korumu duygusu ve Celal’in Mahur’a karşı bazı şeyler hissetmesi yeni bir aşk doğacağını şimdiden bizlere bildiriyor.

Maraşlı Dizisi Celal’in Düşmanı Kimdir?

Maraşlı Dizisi Celal’in Düşmanı Kimdi?Maraşlı karakteri  yani Celal, kötü insanları her zaman kendisine düşman olarak görmüştür. Asıl düşmanı kızını vurup sakat bırakan insanlardır. Yeni düşmanlarından bir diğeri de  Mahur’un başını belaya sokmasına sebep olan insanlardır. Mahur bir fotoğraf çekimi yaparken cinayete şahit olmuştu. Cinayeti işleyen kişilerde Mahur’u fark edip peşine düşmüşlerdi. Celal ise Mahur’u bu cinayet işleyen kötü insanlardan koruma peşindedir. Mahur’un peşinde olan adamlardan bir çoğunu yaralayıp öldüren Celal, bakalım Mahur’u tehlikeden kurtarabilecek mi?

Bu konumuzda ise sizlere Maraşlı dizisinde yer alan Maraşlı karakterinden yani Celal’de bahsetmek istedik. Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Yaşamı, Eşi ve Düşmanı gibi pek çok konuya değindik. Sizin de Celal karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Maraşlı dizisinde yer alan oyuncuların tamamını merak eden okurlarımız ve dizi severlerimiz  Maraşlı Dizisi Oyuncuları Konusu Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak isimli konumuza bakabilirler.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler