Maraşlı Dizisi Celal’in Eski Eşi Karısı Hilal Kimdir? Sorgu Yapan Polis

Maraşlı dizisinin 29 Mart pazartesi günü ekrana gelen yeni bölümünde sıra dışı olaylar yaşandı. Öncelikle Maraşlının eski eşi karısı ortaya çıktı. Daha doğrusu şimdiye kadar gözümüzün önündeymiş ve Maraşlıyı karakolda sorgulayan kadın polis Maraşlının eski eşi imiş. Maraşlı Celal’in kızı Zeliş’in annesi olan ve kendisini sorgulayan istihbarat mensubu Hilal eski karısını şimdiye kadar deşifre etmemişti. Ancak kızının tehlikede olduğunu söyleyen ve Maraşlının dikkat etmesi gerektiğini söyleyen eşi böylelikle ortaya çıkmış oldu.Maraşlının eski eşi karısı gerçek adı soyadı

Maraşlının eski eşi karısı Hilal kimdir?

Maraşlı dizisi yeni bölümü ile oldukça heyecan dolu sahneleri beraberinde getirdi. Diziye yeni giren Behram karakteri oldukça hırslı bir giriş yaparken Maraşlı yeniden ortaya çıkarak Behramın oyununu bozdu. Ancak bu sırada tehlikeden tehlikeye giren Maraşlının kızı Zeliş tehdit altına girince annesi onu korumak için Maraşlıyı uyarmak zorunda kaldı. Maraşlı Celal’in eski eşi karısı Hilal istihbarat teşkilatının Maraşlı için özel olarak görevlendirdiği bir sorgu memurudur. İstihbaratçı bir polis olan Maraşlının eski eşi oldukça güzel bakımda naif bir kadındır. Maraşlı kızı Zeliş’i gözü gibi korusa da yine de annesi onun hakkında çok endişelidir.

Maraşlı Dizisi Celal'in Eski Eşi Karısı Hilal KimdirMaraşlının eski eşi de Celal kadar kızı Zeliş’i düşünmekte ve Zeliş’in başına bir şey gelmesin diye Maraşlıyı uyarmaktadır. Maraşlı ise kızını düşündüğünü ona zarar vermeyeceğini eski karısına söylese de anne yüreği olarak Maraşlının eski karısı eşi Zeliş’e zarar gelecek diye ödü kopmaktadır. Zeliş’in annesinin adı Hilal’dir. Maraşlının eski eşi olan Hilal karakterini canlandıran oyuncu ise Sinem Akyol.

Maraşlının eski eşi karısının adı Hilal

Maraşlı Dizisi Celal'in Eski Eşi Hilal gerçek adıMaraşlı dizisinde Celal’in eski eşi karısı karakterinde oynayan ve istihbaratçı bir polis olan kadın oyuncu kimdir gerçek adı soyadı nedir araştırın eski eşinin gerçek adı soyadı ve hakkındaki bilgiler sayfamızda. Maralı Dizisi Celal’in Eski Eşi Karısı Kimdir? Sorgu Yapan Polis memuru güzel kadın gerçek adı soyadı: Sinem Akyol. Dizideki karakteri ise Hilal dir.

Sinem Akyol Kimdir? (Maraşlının Eski Eşi)

Maraşlının Eski Eşi olan Hilal rolünü oynayan ve bir istihbarat polisi olan güzel oyuncunun gerçek adı soyadı Sinem Akyol.

Etiketler