Maraşlı Dizisi Avukat Dilara Kimdir? Bilgileri (Burcu Karakaya)

24.05.2021
187

ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de avukat Dilara karakteri oldu. Maraşlı dizisinde Dilara karakterine hayat verecek olan ve bir avukatı canlandıracak olan oyuncu kimdir, gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.Maraşlı Dizisi Avukat Dilara karakteri gerçek adı (Burcu Karakaya)

Maraşlı dizisi avukat Dilara kimdir?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümlerde Mahur’un babası Aziz ve abisi İlhan, Savaş tarafından öldürülmüş ve Mahur büyük bir bilinmezin içine girmişti. Maraşlı dizisinin 19. yeni bölümünde diziye katılan avukat Dilara ve savcı Tolga gibi isimler diziye yeni bir renk katacak görünüyor. Aziz ve İlhan gibi iki önemli karakterin diziden ölerek ayrılmasının ardından Maraşlı dizisi yeni bir ivme kazanması için diziye dahil olan avukat Dilara, Mahur’un avukatlığını üstlenecek ve ona babası ve abisinin ölümü olayı ile ilgili hukuki işlemlerde yardımcı olacak. Maraşlı dizisinin 24 Mayıs pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde diziye giren avukat Dilara karakterine Burcu Karakaya hayat veriyor. Burcu Karakaya kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı hangi okullardan mezun kısaca göz atalım.Maraşlı Dizisi Avukat Dilara (Burcu Karakaya)

Burcu Karakaya kimdir? Maraşlı dizisi Dilara

Burcu Karakaya Maraşlı dizisine avukat Dilara karakteri olarak dahil oldu. Dizide önemli bir rolde oynayan ve Maraşlıda savcı Tolga ile karşı karşıya gelecek olan Dilara Mahur’a her konuda yardımcı olmak istiyor. Dilara karakterini canlandıracak olan Burcu Karakaya geçtiğimiz aylarda FOX TV’de yayınlanan Yasak elma dizisinde Sibel karakterine hayat vermişti. 8 Haziran 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Burcu Karakaya 9 Eylül üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Aldığı tiyatro ve oyunculuk eğitimleri sonrasında çeşitli reklam filmlerinde rol alan Burcu Karakaya ilk olarak Kanal d’de 2004 yılında Haziran gecesi dizisinde rol almıştır. Daha sonra 2007 yılında yine Kanal d ekranlarında yayınlanan Elveda Derken isimli dizi ile tecrübesini arttıran Burcu Karakaya 2008 yılında TRT 1’de yayınlanan İpsiz Recep dizisinde rol aldı.Maraşlı Dizisi Avukat Dilara Kimdir

Maraşlı dizisinde avukat Dilara karakterine hayat verecek olan Burcu Karakaya 2016 yılında Kanal D’de hayatımın aşkı dizisinde daha sonra ise FOX TV’de yasak elma dizisinde Sibel karakterinde rol almıştı. Burcu Karakaya son olarak Maraşlı dizisine 19. bölümde dahil olacak ve 24 Mayıs tarihinde yayınlanacak bölümde avukat Dilara karakteri ile diziye girecek. Maraşlı dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilir yeni karakterleri detaylarıyla görebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.