Maraşlı Dizisi Acar Kimdir? Savaş’ın Ortağı (Harun Özer)

Geçtiğimiz haftalarda ATV kanalında yayın hayatına başlamış olan Maraşlı dizisi karakteri ile merak edilmeye devam ediyor. Diziye en son dahil olan Acar karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Biz de sizler adına bu konumuzda Maraşlı dizisindeki Acar karakterinden ve ona hayat veren oyuncu muzdan bahsedeceğiz. Maraşlı Dizisi Acar Kimdir?

Maraşlı Dizisi Acar Karakteri

Maraşlı Dizisi Acar KarakteriMaraşlı dizisinde çok kısa bir süre sonra boy gösterecek olan Acar karakteri, Savaş’ın adamıdır. Savaş Acar’ı kötü işleri için kullanmakta ve tüm kötü işlerine alet etmektedir. Maraşlı Savaş ile düşman olduğu için Maraşlı ile Acar da sık sık karşı karşıya geleceklerdir. Biz de sizlerle beraber Acar karakterini izleyip daha yakından tanımaya devam edeceğiz.

Maraşlı Dizisi Acar Kimdir?

Maraşlı dizisinde Acar karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Harun Özer’dir. Harun Özer’i merak edip araştırmak isteyen pek çok okurumuz ve izleyicimiz olduğu için konumuzun ilerleyen kısmında da Harun Özer’in hayatından ve bilgilerinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin hep beraber Harun Özer’i daha yakından tanıyalım.

Harun Özer Kimdir?

Oyuncumuz Harun Özer, genellikle tiyatro ile ilgilenmektedir. Tiyatro ile ilgilendiği için hakkında pek bir bilgi bulunmamaktadır. Daha önce Pusat, Bizim Evin Halleri, Gönül Yokuşu ve En Büyük Numara gibi dizilerde boy gösteren Harun Özer, ekranların sevilen erkek oyuncularından bir tanesidir. 2020/2021 sezonunda ise karşımıza Maraşlı dizisindeki Acar karakteri ile çıkacaktır.Harun Özer Kimdir?

Harun Özer’in Yer Aldığı Diziler

1993 – En Büyük Numara
2006 – Gönül Yokuşu
2007 – Pusat
2008 – Bizim Evin Halleri
2021 – Maraşlı (Acar)

Harun Özer’in Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Harun Özer’e ait resmi instagram hesabını dizi severler araştırmaya başladı. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına Harun Özer’in resmi instagram hesabını araştırmak istedik. Ancak Harun Özer’e ait resmi bir instagram hesabı bulamadık. Oyuncumuza ait bir instagram hesabını ulaştığımız zaman sizlerle kullanıcı ismini paylaşacağız.

Harun Özer Evli Mi? Eşi Kim?

Harun Özer televizyon oyunculuğu sektöründe pek bilinmediği için oyuncumuzun bilgilerine net bir şekilde ulaşamadık. O yüzden oyuncumuzun eşinin olup olmadığına dair de bir bilgi bulamadık.

Maraşlı Dizisi Acar Karakterinin Kıyafetleri

Sizlerin de bildiği üzere Maraşlı dizisinde yer alan pek çok karakterin kıyafetleri merak ediliyor. Kıyafetleri merak edilen karakterlerden bir tanesi Acar karakteri olacak gibi görünüyor. Maraşlı dizisini Acar karakteri dahil olduğu zaman karakterin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Acar karakterinin kıyafetlerinden merak ettikleriniz olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Sizlere bu konumuzda Maraşlı dizisine yeni dahil olacak olan Acar karakterinden bahsetmek istedik. Sizlerin de konu ve Acar karakteri hakkındaki fikir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Maraşlı dizisinde yer alan oyuncularımızı da yakından incelemek isterseniz Maraşlı Dizisi Oyuncuları Konusu Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak isimli konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler