Mahrem Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi?

04.07.2021
509

14 ve 15 Temmuz akşamları TRT 1 kanalında karşımıza çıkacak olan Mahrem dizisinin nerede çekildiği izleyicilerin oldukça dikkatini çekmiştir. Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Mahrem dizisinin nerede çekildiğinden ve çekim yerlerinden bahsedip, elimizden gelebildiğince Mahrem dizisinin çekim mekanlarını sizlere tanıtacağız.Mahrem Dizisi Nerede Çekiliyor

Mahrem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrol oyunculuğunu Emrah Akduman ve Melih Özkaya‘nın birlikte üstlenmiş olduğu, Mahrem dizisinin nerede çekildiği izleyicilerin dikkatini oldukça çekmiştir. 15 Temmuz darbe girişimini konu edinmiş olan dizinin çekimlerinde pekçok mekandan yararlanırken, başlıca il olarak İstanbul tercih edilmiştir. Çekimlerin neredeyse tamamı askeriye ortamına uygun olarak dizayn edilmiş bir mekanda çekilmiştir.

Mahrem Dizisi Çekim Mekanları

Mahrem Dizisi Çekim Mekanları2016 yılında ülkemizde gerçekleşmiş olan 15 Temmuz darbe olayını ve Fetö’cü terör örgütünü konu edilmiş olan Mahrem dizisi yaşadığımız bu kötü olayı tüm açıklığı ile gözler önüne serecektir. TRT 1’de 14-15 Temmuz’da yayınlanacak olan Mahrem dizisi konusuna da uygun olarak askeriye ortamını tercih etmiştir. Silahlı sahnelerde ise uygun ortam oluşturularak açık pek çok alandan yararlanılmıştır.

Mahrem Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

İki bölümden oluşacak olan Mahrem dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde izleyici karşısına çıkmıştır. İlk tanıtımı ile oldukça ilgi gören Mahrem dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği kesin ve net bir şekilde ifade edilmiştir. Ancak Mahrem dizisinin yayınlanan birinci tanıtımında Konya’da bulunan bir okulun bahsi geçmektedir. Çekimlerin Konya’da gerçekleştirilmesi bir ihtimal olurken, bizler dizi çekimlerinin İstanbul’da gerçekleştirildiğini düşünmekteyiz.Mahrem Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor

Mahrem Dizisi Çekim Yerleri

Mahrem dizisi konusuna uygun olarak pek çok farklı çekim yerinden faydalanmıştır. Dizinin senaryosuna uygun olarak farklı semtlerde ve yerlerde diziseti kurulmuştur. 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen Fetö’cü darbe girişimini konu edinen dizinin çekim yerlerini dizi yayınlandığı zaman daha detaylı şekilde sizlere sunacağız. Mahrem dizisinin çekim yerleri nerelerdir? sorusunun yanıtını daha detaylı bir şekilde öğrenebilmek adına bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Mahrem dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından bahsettik. TRT 1 kanalında 2 güne özel olarak yayınlanacak olan Mahrem dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca Mahrem dizisinde kullanılan çekim yerlerinden merak ettiğiniz kısımlar olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Mahrem dizisinin oyuncu kadrosunu yakından incelemek isterseniz de isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Bizim universotede çekiliyor dedi ki:

    Mekanlardan tanidim