Mahkum Dizisine Yeni Gelen Psikolog Kimdir? Deniz Bolışık

Mahkum dizisine yeni gelen psikoloğu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Mahkum dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Mahkum dizisinin yeni gelen psikolog da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Mahkum dizisine yeni gelen psikoloğu ve psikoloğa hayat verecek olan oyuncumuzu yakından tanıtacağız.

Mahkum Dizisine Yeni Gelen Psikolog Kimdir?

Her perşembe Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Mahkum dizisine yeni gelen psikolog sezon sonuna kadar dizide yer alacaktır. Ancak psikoloğun nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler psikolog hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Mahkum Dizisine yeni gelen oyuncular burada.Mahkum Dizisine Yeni Gelen Psikolog Kimdir

Mahkum Dizisi Psikoloğu Kim Canlandırıyor?

Mahkum dizisi yeni katılan ve sezon sonuna kadar dizide yer alacak olan psikoloğu oyuncumuz Deniz Bolışık canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Deniz Bolışık’ı yakından tanıtacağız ve Deniz Bolışık kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Deniz Bolışık Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz Deniz Bolışık, 31 Temmuz 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Deniz Bolışık, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde hazırlık sınıfı okumuş ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’ne geçerek bu bölümden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Deniz Bolışık kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Kırık Kanatlar dizisiyle geçmiştir. Kamera karşısına en son Nöbet dizisiyle geçen oyuncumuz Mahkum dizisinde psikolog olarak atılmıştır.Mahkum Dizisi Psikolog rolü adı soyadı

Deniz Bolışık Yer Aldığı Diziler

2022 Mahkum – Psikolog
2019 Nöbet – Ayşe Kalender
2017-2018 Kanatsız Kuşlar – Nefise
2017 Kırlangıç Fırtınası – Zehra Turaboğlu
2013-2015 Aşkın Bedeli – Sedef Haznedar
2011 Canan – Bedia
2007 Nazlı Yarim
2007 Eşref Saati – Şükriye
2007 Ayrılık – Meryem
2006 Hisarbuselik – Gönül
2006 Kırık Kanatlar – Zülfiye

Deniz Bolışık Resmi İnstagram Hesabı

Mahkum dizisine yeni katılan oyuncumuz Deniz Bolışık sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 116 gönderisi ve 114 bin takipçisi vardır. Deniz Bolışık’ın resmi İnstagram hesabı: @denizzbolisik

Deniz Bolışık Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Deniz Bolışık’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Deniz Bolışık’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Mahkum Dizisi Psikolog – Deniz Bolışık Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Deniz Bolışık, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Deniz Bolışık’ın Mahkum dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Mahkum dizisine yeni gelen psikoloğu ve psikoloğa hayat veren oyuncumuz Deniz Bolışık’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.