Mahkum dizisi Yurdaer Öldü mü Neden ayrıldı Çıktı?

Mahkum dizisi Yurdaer Öldü mü Neden ayrıldı Çıktı?, Mahkum dizisi Yurdaer yok Neden ayrıldı diziden Çıktı mı? 14 Nisan..

10.04.2022
802

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi mahkum da bir ayrılık yaşandı. Dizinin başından beri oyuncu kadrosunda yer alan Yurdaer rolündeki Bülent Seyran mahkum dizisinden ölerek ayrıldı. Mahkum dizisinde Yurdaer karakteri neden öldü diziden çıktı Bülent Seyran’ın yeni dizisi ne olacak.

Mahkum dizisi Yurdaer öldü mü diziden çıktı mı?

Bülent Seyran Mahkum dizisi Yurdaer nedne öldü ayrıldı mıYapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğimi Volkan Kocatürk’ün üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in yazdığı, başrollerinde; Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı Mahkumda Yurdaer karakterine hayat veren Bülent Seyran, senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Mahkum dizisinde Yurdaer’i Barış vurarak öldürdü. Mahkum dizisinden ayrılan oyuncular burada..

Bülent Seyran Instagram hesabından izleyiciye veda ederek tüm set ekibine ve oyunculara teşekkür etti. Bülent Seyran mahkum dizisinde canlandırdığı Yurdaer karakterinin son sahnesinin ardından setten çiçeklerle uğurlandığını ve oyunculuk kariyeri içerisinde kötü adam rolünü canlandırdığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Her rol gibi Yurdaer karakterinin de bir sonu olduğunu ve karakterini çok sevdiğini söyledi. Bülent Seyran mahkum izleyicisiyle bu şekilde veda etmiş oldu.

Bülent Seyran mahkum dizisinden sonra hangi dizide rol alacak?

Mahkum dizisi Yurdaer öldümü diziden çıktı mıBülent Seyran oyunculuk kariyeri başından beri genelde dizilerde saf masum insanları canlandırıyordu. Oyunculuk kariyerinde ilk kez kötü adam rolünde oldu bu karakteri sevdiğini dile getirdi. Mahkum dizisi Yurdaer Öldü izleyici onu merak etti.

Farklı bir karakterde olması ileriki projelerine de etkileyecektir. Seyircinin gözündeki saf roldeki insan imajını değiştirdi ve her rolü hakkıyla yerine getirebileceğini gösterdi. O yüzden Seyran’ın yeni dizi seçimlerinde mahkum dizisindeki Yurdaer karakteri etkili olacaktır. Bülent Seyran’ın yeni dizisi henüz belli değil, kendisi genel teklifleri değerlendiriyor. Ancak şu an bir dizi ile anlaşma yapmadı. Siz Bülent Seyran’ı hangi dizide görmek istersiniz, Bülent Seyran’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz, yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?