Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli (Cansu Fırıncı) Bilgileri

Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli’yi yakından tanıtacağız. Her perşembe Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Mahkum dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturmaktadır. Mahkum dizisine yeni katılan Savcı Asaf Ömer Gedikli karakteri de merak edildi. Bizlerde, Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli’yi yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli karakteri kimdir? Mahkum dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli Karakteri Kimdir?

MF Yapım imzalı Mahkum dizisine yeni katılan Savcı Asaf Ömer Gedikli karakteri, Fırat’ın kaderini belirleyecektir. Ancak, başsavcı olan, Savcı Ömer Asaf Gedikli karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Mahkum dizisine yeni katılan Savcı Asaf Ömer Gedikli karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli (Cansu Fırıncı)

Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli Kimdir?

Mahkum dizisine yeni katılan Savcı Asaf Ömer Gedikli karakterine oyuncumuz Cansu Fırıncı hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı yakından tanıtacağız ve Cansu Fırıncı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cansu Fırıncı Kimdir?

40 yaşındaki oyuncumuz Cansu Fırıncı 16 Mart 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Cansu Fırıncı kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Urfalıyım Ezelden dizisiyle geçmiştir. Daha önce Yolculuk, Can Tertip, Babam, Kanlı Postal, Kızlarım İçin, Düş Kırgınları, Üç Harfliler 2: Hablis, Mehmetçik Kutlu Zafer, Akıncı, Hizmetçiler, Kızlarım İçin gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Kemal karakteri ile tanınır hale gelmiştir.Mahkum Dizisi Savcı Asaf kimdir (Cansu Fırıncı)

Cansu Fırıncı Yer Aldığı Diziler

2022 — Mahkum (Savcı Asaf Ömer Gedikli)
2021 — Akıncı
2020 – Hizmetçiler (Yaşar)
2018 – Mehmetçik Kutlu Zafer (Rajat)
2017 – Kızlarım İçin (Çetin)
2015-2017 – Kırgın Çiçekler (Kemal)
2011 – Urfalıyım Ezelden (Recep)

Cansu Fırıncı Resmi İnstagram Hesabı

Mahkum dizisine yeni katılan oyuncumuz Cansu Fırıncı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın İnstagram da 1939 gönderisi ve 140 bin takipçisi vardır. Cansu Fırıncı’nın resmi İnstagram hesabı: @cansufirinciMahkum Dizisine yeni gelen Savcı Asaf Ömer Gedikli

Cansu Fırıncı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Cansu Fırıncı henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Mahkum Dizisi Savcı Asaf Ömer Gedikli karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Mahkum Dizisine yeni gelen oyuncular konusu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.