Mahkum Dizisi Sasha Karakteri Bilgileri Gerçek Adı

MF Yapım imzalı Mahkum dizisi yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşına çıkacaktır. Innocent Defendant isimli dizide uyarlanan Mahkum dizisine yeni katılan, Sasha karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Mahkum dizisine yeni katılan, Sasha karakterini yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Sasha karakteri kimdir? Mahkum dizisi, Sasha karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri, sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Sasha Karakteri Kimdir?

Mahkum Dizisi Sasha KimdirYönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu Mahkum dizisine yeni katılan, Sasha karakteri dizinin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu’nun canlandıracağı Savaş Yesari karakteri için çalışan güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkacaktır.

Mahkum Dizisi Sasha Kimdir?

Mahkum dizisine yeni katılan, Sasha karakterine güzel oyuncumuz, Hayal Köseoğlu, hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz, Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Hayal Köseoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Mahkum Dizisi Sasha rolü Hayal Köseoğlu

Hayal Köseoğlu Kimdir?

28 yaşındaki güzel oyuncumuz Hayal Köseoğlu, 20 Aralık 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Hayal Köseoğlu, Oyunculukla çocuk yaşta tanışmış ve kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Ruhsar isimli dizi ile geçmiştir. Daha önce Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Sesinde Aşk Var gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz, kamera karşısına en son 2021 yılında Mucize Doktor, diziyle geçmiştir.

Hayal Köseoğlu Yer Aldığı Diziler

1998 Ruhsar
1999 Mahallenin Muhtarları – Zekiye
2008-2010 Aşk-ı Memnu – Pelin
2011 Muhteşem Yüzyıl – Nilüfer Hatun
2016 Arkadaşlar İyidir – Merve Altınköprü
2017 Ufak Tefek Cinayetler – Derya
2017-2018 İstanbullu Gelin – Zeynep
2021 Bonkis – Özge
2019-2021 Mucize Doktor – Açelya Dingin
2021 Mahkum – Sasha

Hayal Köseoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Mahkum dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Hayal Köseoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 1121 gönderisi ve 803 bin takipçi vardır. Hayal Köseoğlu’nun resmi instagram hesabı: @hayalkoseoglu

Hayal Köseoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz, Hayal Köseoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 28 yaşındaki güzel oyuncumuz, Hayal Köseoğlu, henüz evli değildir. Daha önce Caner Şahin ile bir dönem aşk yaşayan oyuncumuzun hayatında şimdilerde bilinen biri yoktur.

Mahkum Dizisi Sasha – Hayal Köseoğlu Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hayal Köseoğlu tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için Mahkum dizisi yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuz, Hayal Köseoğlu’nun Mahkum dizisinde ve özel hayatında giydiği etek, elbise, pantalon, gömlek, kazak, tişört, mont, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Mahkum dizisine yeni katılan Sasha karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Hayal Köseoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler