Mahkum Dizisi Giryan Kimdir? Dizi Bilgileri (Gökçe Eyüboğlu)

11.07.2020
2.116

Fox Tv de perşembe günleri yayınlanan Mahkum dizisinin 2. sezonunda Giryan karakteri diziye dahil oldu. Mahkum dizisinde Giryan karakterine Gökçe Eyüboğlu hayat verecek. Biz de bu haberimizde Mahkum Dizisi Giryan rolü Gökçe Eyüpoğlu kimdir, hangi dizi ve filmlerde oynadu bilgilerini yaşını boyunu kilosunu memleketi nereli sorularına yanıt vereceğiz.Mahkum Dizisi Giryan Kimdir (Gökçe Eyüboğlu)

Mahkum Dizisi Giryan Kimdir?

Mahkum Dizisi Giryan rolündeki oyuncumuz Gökçe Eyüboğlu‘dur. Gökçe Eyüboğlu bir ço kdizi ve filmde rol almış yetenekli ve kariyerli bir tiyatrocudur. Son dönemde bir çok dizi ile ön plana çıksa da Kadın dizisinde oldukça önemli bir rol oynamış, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ise Sanem karakterini canlandırmıştır. Mahkum Dizisinde ise yeni sezonda katılacak ve Giryan rolüne hayat verecek olan Gökçe Eyüboğlu hakkında detaylara ve önceki dizilerine göz atalım:

Fox TV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Eylül 2020’de yeni sezonu ile ekrana gelmesi beklenen Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat verecek yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. Bizde bu konumuzda Zümrüdüanka dizisinde Deniz kimdir, yeni gelen oyuncu hakkında detaylı bilgileri sizler için derleyeceğiz.Zümrüdüanka dizisi Deniz Kimdir

NOT GÜNCELLEME; Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterini canlandıracak olan oyuncu Sahra Şaş sette fenalaşması üzerine oyuncu kadrosunda çıkmıştı. Yapımcı ve oyuncunun ortak kararı ile Sahra Şaş Zümrüdüanka dizisinden ayrıldı. Sahra Şaş’ın canlandırması planlanan Deniz rolünü canlandıracak olan oyuncu ise Gökçe Eyüboğlu oldu. Zümrüdüanka dizisi Gökçe Eyüboğlu kimdir Deniz rolü karakteri bilgileri konumuzun devamında.

Sahra Sas Zumruduanka dizisinde

Zümrüdüanka dizisi Deniz kimdir?

Zümrüdüanka dizisi yeni sezonda kadroya katılan Deniz karakteri oldukça merak edildi. Diziye yeni gelen oyuncu daha önce kadın dizisinde uzun süre oynamış ve izleyicinin sevdiği karakterlerden birini canlandırmıştı. Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökçe Eyüboğlu. Gökçe Eyüboğlu birçok dizide oynamış olduğu karakterlere hayat veren ve oldukça başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken dizi oyuncularından biridir. Yeni sezonda Zümrüdüanka dizisinde Deniz rolünde karşımıza çıkacak. Gökçe Eyüboğlu, 16 Ağustos’da çekimleri başlayacak olan dizide Deniz karakterini oynayacak.

gokce eyuboglu kimdir zumruduanka dizisinde 

Gökçe Eyüboğlu Kimdir? (Zümrüdüanka Deniz)

Gökçe Eyüboğlu 1983 İstanbul doğumlu. Gökçe Eyüboğlu kamu yönetimi mezunudur.  2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim aldı. Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi başarılı oyunculardan sahne sanatları üzerine eğitim alırken Murat Atıl, Sungun Babacan’dan diksiyon, seslendirme eğitimleri aldı. İlk kez 2014 yılında Kadın İşi Banka Soygunu filminde rol aldı. Gökçe Eyüboğlu’nun instagram hesabı https://www.instagram.com/gokceeyuboglu/

Gökçe Eyüboğlu rol aldığı dizi filmler;

Kadın İşi Banka Soygunu,
Aşk ve Ceza,
Evli ve Öfkeli,
İmkansız Olasılık Filmi,
Kadın,
Küçük Prens Müzikali

Zümrüdüanka Dizisi Deniz Nasıl Bir karakter olacak?

Gökçe Eyüboğlu tarafından canlandırılacak olan Zümrüdüanka dizisindeki Deniz karakteri daha önce Kadın dizisinde olduğu gibi oldukça mülayim ve güzel bir rolle karşımıza çıkacak. Zümrüdüanka dizisi Deniz rolünü canlandıran Gökçe Eyüboğlu dizinin en sevilen oyuncularından birisi olmaya aday. Üstelik Deniz karakteri dizide kıyafetleri merak edilen başlıca isim olacak.

Zümrüdüanka Deniz Elbiseleri kıyafet markaları

Zümrüdüanka dizisi Deniz KıyafetleriZümrüdüanka dizisinde canlandıracağı Deniz karakteri ile ön plana çıkacak olan Gökçe Eyüboğlu dizinin yeni sezonda merak uyandıran oyuncularından biri olacak. Zümrüdüanka dizisinde Deniz’in yeni bölümde giydiği elbiseler ve kıyafetler ile Deniz karakterinin taktığı gözlük takılar ve küpeler ile çantası ayakkabısı bluz ve etek markası modeli fiyat bilgisiyle birlikte konumuzda sizlere sunulacak.

Gökçe Eyüboğlu’ndan Önce Deniz Rolü Kimdi?

Sahra Şaş kimdir?

Sahra Şaş 1994 yılında İstanbul ilimizde doğmuş bir dizi oyuncusudur. 2013 yılında ilk olarak Tatar Ramazan isimli dizide oynayarak deneyim kazanmıştır. Daha sonra çoban yıldızı ve muhteşem yüzyıl Kösem gibi dizilerde yıldızı parlamış, Adını kalbime yazdım dizisinde ise herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Ancak tüm Türkiye’nin onu tanıyıp sevdiği dizi FOX TV’de yayınlanan Bizim hikaye dizisi olmuştur. Çiçek karakteriyle oynadığı diziden sonra Kadın dizisinde bir sezon rol alan ve Berşan karakterine hayat veren Sahra Şaş 2020/2021 yeni sezonda ise yine Fox ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterine hayat verecek. Sahra Şaş 1.65 metre boyunda, 54 kilodur ve akrep burcundandır.

Zumruduanka Deniz karakteri Sahra SasSahra Şaş’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Zümrüdüanka dizisi (Deniz)
2019 – Kadın dizisi (Berşan)
2018 – Bizim Hikaye (Çiçek)
2018 – Martı filmi (Mediha)
2017 – Çoban Yıldızı dizisi (Rüveyda)
2015 – Kösem Sultan dizisi (Dilber)
2015 – Aşkın Dili Yok dizisi
2013 – Tatar Ramazan dizisi

Zumruduanka dizisi Deniz kimdirSahra Şaş Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakteri ile nasıl bir rolde oynayacak diziyi nasıl bir etki edecek biz de çok merak ediyoruz. Yüzü biraz soğuk olmasına rağmen oyunculuk yeteneği ile adından söz ettiren Sahra Şaş Zümrüdüanka dizisinde umarız güzel bir karakter ile karşımıza çıkar. Ayrıca merak edenler için Zümrüdüanka dizisine yeni katılan oyuncular konumuzda dizinin yeni karakterlerini tanıttık. Zümrüdüanka dizisinde Deniz karakterinin elbise ve kıyafetlerini ise sizlere Zümrüdüanka dizisi oyuncu kıyafetleri konumuzda sunacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.