Mahkum dizisi Büge (Melike İpek Yalova) Bilgileri

MF Yapım imzalı Mahkum dizisi 2017 yapım İnnocent Defendant isimli diziden uyarlanmıştır. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinin yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk oturmaktadır. Senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Mahkum dizisine yeni katılan Büge karakteride merak edilmiştir. Bizde sizler için Mahkum dizisine yeni katılan Büge karakterini yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Büge kimdir? Mahkum dizisi Büge karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Büge karakteri Kimdir?

Mahkum dizisi Büge kimdir (Melike İpek Yalova)Yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisine yeni katılan Büge karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Mahkum dizisine yeni katılan Büge karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Büge Kimdir?

Mahkum dizisinde Büge karakterine güzel oyuncumuz Melike İpek Yalova, hayat verecektir. İzleyiciler tarafından, Büge karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Melike İpek Yalova’yı daha yakından tanıtacağız ve Melike İpek Yalova kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Melike İpek Yalova Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz Melike İpek Yalova, 29 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra, Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almıştır.  Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçen oyuncumuz dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Karadayı isimli dizide yer almıştır. Daha önce, Çember, İnsanlık Suçu ve Can Feda dizilerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Müjgan karakterine hayat verdiği Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle geçmiştir.

Melike İpek Yalova Yer Aldığı Diziler

2011 Muhteşem Yüzyıl – İsabella Fortuna
2012-2015 Karadayı – Ayten Alev
2017 Çember – Leyla
2018 Can Feda – Doktor Seher
2018 İnsanlık Suçu – Cevher Akışık
2019-2021 Bir Zamanlar Çukurova – Müjgan Hekimoğlu
2021 Mahkum – Büge

Melike İpek Yalova Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Mahkum dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Melike İpek Yalova sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagram da 294 gönderisi ve 416 bin takipçi vardır. Melike İpek Yalova’nın resmi instagram hesabı ise: @mipekyalova ‘dır

Melike İpek Yalova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Melek İpek Yalova’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Melike İpek Yalova, 2019 yılında yapımcı sevgilisi Altuğ Gültan ile dünya evine girmiştir. Ancak ikili daha sonra anlaşamamış ve 2021 yılında yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncunuz Melek İpek Yalova’nın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Mahkum Dizisi Büge – Melike İpek Yalova Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Melek İpek Yalova, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun, sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Melek İpek Yalova’nın özel hayatında ve Mahkum dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, kazak, mont, gömlek, kaban, ceket, hırka, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Mahkum dizisine yeni katılan Büge karakterini ve Büge karakterine hayat veren oyuncumuz Melike İpek Yalova’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler