Mahkum Ağıt Bulut Kimdir? (Onur Tuna)

17.08.2021
818

2021-2022 sezonun yeni dizilerinden bir tanesi olan Mahkum dizisi Fox TV’de ilerleyen haftalarda yayın hayatına başlayacaktır. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Mahkum dizisindeki karakterler izleyiciler tarafından merak edilmeye devam etmekte. Mahkum dizisinde başrol karakterlerden bir tanesi olan Ağıt Bulut karakteri de izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Biz de bu konumuzda FOX TV’de yayın hayatına başlayacak olan Mahkum dizisinde yer alan Ağıt Bulut karakterinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedip karaktere hayat veren oyuncumuzu tanıtacağız.Mahkum Ağıt Bulut Karakteri

Mahkum Dizisi Ağıt Bulut Karakteri

Oyuncu kadrosu ve karakterleri ile oldukça dikkat çeken Mahkum dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Ağıt Bulut karakteri oldu. Ağıt Bulut karakteri izleyiciler tarafından merak edilmeye devam ederken, karakterin karakteristik özellikleri resmi olarak henüz açıklanmadı. Mahkum dizisinde başrol karakter olan Ağıt Bulut karakterinin karakteristik özellikleri resmi olarak açıklandığı zaman ya da dizi yayın hayatına başladığı zaman karakteri analiz edip güncel bilgileri sizlere sunacağız.

Mahkum Dizisi Ağıt Bulut Kimdir?

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapması beklenen Mahkum dizisindeki Ağıt Bulut karakteri kadar Ağıt Bulut karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da merak edildi. Mahkum dizisinde Ağıt Bulut karakterine Onur Tuna hayat verecektie. Son zamanlarda yer almış olduğu diziler ile oldukça dikkat çeken Onur Tuna’nın hayatı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Konumuzun ilerleyen kısmında da Onur Tuna’nın hayatından, bilgilerinden, sevgilisinden, resmi instagram hesabından ve yer aldığı dizilerden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin şimdi de hep beraber Onur Tuna’yı daha yakından tanıyalım.Onur Tuna Kimdir

Onur Tuna Kimdir?

Yakışıklı ve başarılı oyuncumuz Onur Tuna, 2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de doğdu. 2011 yılından bu yana aktif olarak sinema, tiyatro ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Lise eğitimini tamamlamasının ardından bir süre spor ile yakından ilgilenmiş. Aktif olarak basketbol, voleybol, masa tenisi ve futbol oynamıştır. Üniversite eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat fakültesinde tamamlamış ardından da Ege Üniversitesi Devlet Türk musikisi konservatuarında 1 yıl ses eğitimi almıştır. Oyunculuk adına ise İzmir’de yer alan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 3 yıl eğitim almıştır. Bir Küçük Eylül Meselesi, Ağır Romantik ve Ya İstiklal Ya Ölüm gibi sinema filmlerinde de boy göstermiştir.

Onur Tuna’nın Yer Aldığı Diziler

2011-2012 – Hayat Devam Ediyor (Siraç Bakırcı)
2013 – Huzur Sokağı (Ali Taner Atahan)
2014-2016 – Filinta (Filinta Mustafa)
2016-2017 – Cesur Yürek (Ömer Korkmaz)
2018-2019 – Yasak Elma (Alihan Taşdemir)
2019-2021 – Mucize Doktor (Ferman Eryiğit)Onur Tuna'nın Resmi İnstagram Hesabı

Onur Tuna’nın Resmi İnstagram Hesabı

Onur Tuna resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmak da ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Onur Tuna’nın resmi instagram hesabında 253 gönderisi bulunurken 2,6 milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Günlük hayatından eğlenceli fotoğraf karelerini takipçilerinin beğenisine sık sık sunan Onur Tuna’nın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @onurtuna kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Onur Tuna’nın Sevgilisi Var Mı? Kim?

Başarısı ve yakışıklılığı ile sık sık gündeme gelen Onur Tuna’nın sevgilisinin kim olduğu da oldukça merak ediliyor. Onur Tuna ne kadar sosyal medyada paylaşmak istemesede bir sevgilisi vardır. Onur Tuna geçtiğimiz Haziran ayından Yağmur Karabal ile birlikte tatile çıkmıştır. Çiftimiz beraber fotoğraf karelerini paylaşmamış ancak aynı yer ve mekanda olan fotoğraflarını ayrı ayrı kendi hesaplarında sevenlerinin beğenisine sunmuşlardır. Onur Tuna şu anda Yağmur Karabal ile sevgilidir.Mahkum Ağıt Bulut'un Kıyafetleri

Mahkum Ağıt Bulut’un Kıyafetleri

Mahkum dizisinde kıyafetleri ile en çok merak edilen karakterlerden biri de Ağıt Bulut karakteri olmuştur. Mahkum dizisi Fox TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Ağıt Bulut karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, takım elbise, kravat, tişört, sweatshirt, mont, kaban, saat gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sizlere sunacağız.

2021-2022 sezonunda FOX TV’de yayın hayatına başlayacak olan Mahkum dizisinin başrol karakteri Ağıt Bulut’tan sizlere bahsettik. Mahkum dizisi oyuncu kadrosu konumuz burada.  Sizlerin de Ağıt Bulut karakteri ve karaktere hayat veren oyuncumuz Onur Tuna hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.