Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncuları Kimler, Vizyon Tarihi Ne Zaman?

10.07.2019
1.639

Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncuları kimler olacak diye meraklı bir bekleyiş vardı. Uzun süredir bizleri güldüren bir film olmamıştı ve bu film ilaç gibi gelecek. Recep İvedik 6 filminin gecikmesi sonrasında Mahalleden Arkadaşlar Filminin biran evvel çekilmesi ve sinemadaki yerini alması planlanıyor. Bu konumuzda Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncu kadrosu ve karakterlerini, filmin yapımcısı yönetmeni ve vizyon tarihini, Mahalleden Arkadaşlar Filminin nerede çekildiğini ve şarkılarını müziklerini sizlere sunacağız.

Mahalleden Arkadaşlar Filmi oyuncu kadrosunda kimler varMahalleden Arkadaşlar Filmi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Mahalleden Arkadaşlar Filminin kadrosu oldukça merak edilirken filmin yönetmeni kim yapımcısı ve senaryo yazarı kim diye meraklı sorular üst üste gelmeye başladı. Bizde kısaca sizlere yazalım istedik. Mahalleden Arkadaşlar Filminin yapımcısı Kim: Filmin yapımcısı TR4033 yapım olacak. Daha önce de bir çok filmi de sinemaya kazandıran TR4033 Ailecek Şaşkınız ve Çalgı Çengi gibi bir çok komediye imza atmıştı.

Mahalleden Arkadaşlar Filminin Senaristi ve Yönetmeni Kim: Daha önce sinemada sevilerek izlenmiş ve oldukça yüksek gişe hasılatı elde etmiş olan Üsküdar’a Giderken, Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Kardeş Payı ve Ailecek Şaşkınız gibi sevilen yapımların senaristi ve yönetmeni olan Selçuk Aydemir Mahalleden Arkadaşlar Filminin de yönetmeni ve senaryo yazarı oldu. Selçuk Aydemir yine klasını konuşturacak bir filme imza atacak görünüyor çünkü Mahalleden Arkadaşlar Filminin oyuncu kadrosu bizleri oldukça güldürecek türden.

Mahalleden Arkadaşlar Filminın oyuncuları biraradaMahalleden Arkadaşlar Filminin Oyuncu Kadrosu

Mahalleden Arkadaşlar isimli yeni filmin oyuncularını baş rollerini ve tüm karakterlerini sizlere bu sayfada yazmak istiyoruz. Mahalleden Arkadaşlar filminin başrol oyuncuları belli oldu. Oldukça güçlü ve sağlam bir kadrosu bulunan Mahalleden Arkadaşlar Filminde kimler oynayacak belli oldu. İşte kadro:

TR4033 yapım şirketinin hazırlamış olduğu yeni film Mahalleden Arkadaşlar İstanbul’da çekimlerine başladı. İstanbul’da Beykoz kundura fabrikası film ve dizi platosunda çekilen filmin başrol oyuncularının kim olduğunu yönetmen Selçuk Aydemir, geçtiğimiz günlerde instagram hesabından duyurdu. Filmde Aydemir’in annesini Nurgül Yeşilçay, babasını Alper Kul ve kendisini ise Esat Polat Güler canlandıracak. Ayrıca Aydemir, filmdeki sürpriz isimleri de açıkladı. Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisi ve Şinasi Yurtsever Mahalleden Arkadaşlar Filminde yer alacaklar. Bir süredir dizi ve filmlerde görmediğimiz Ahmet Kural Sıla ile olan mahkemesinin bitmesinden sonra ilk kez setlerde görünmüş olacak..

Mahalleden Arkadaşlar Filmi ne zaman çıkacak sinemadaMahalleden Arkadaşlar Filminde kim hangi karakterde oynayacak?

Mahalleden Arkadaşlar filminde oynayan oyuncuların kimler olduğunu ve rollerini burada sizlere duyurmak istiyoruz. Çok yakında çekimleri tamamlanacak ve vizyon için gün sayacak olan Mahalleden Arkadaşlar filminde kim hangi rolde oynayacak sorusuna hemen cevap verelim:

Mahalleden Arkadaşlar Aydemir’in annesini Nurgül Yeşilçay canlandıracak.

Son olarak Gülperi dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay Gülperi dizisinden sonra Mahalleden Arkadaşlar filminde yine anne rolünde oynayacak. Nurgül Yeşilçay Alper Kul ile birlikte Mahalleden Arkadaşlar filminde karı kocayı canlandıracaklar.Mahalleden Arkadaşlar Aydemir'in annesini Nurgül Yeşilçay

Mahalleden Arkadaşlar Aydemir’in babası rolünü Alper Kul canlandıracak.

Adı sürekli komedi filmleriyle anılan ve son olarak Sümelanın Şifresi serisinde oldukça başarılı olan Alper Kul Mahalleden Arkadaşlar filminde baba rolünde olacak ve Nurgül Yeşilçay ile birlikte karı ve kocayı canlandıracaklar.Mahalleden Arkadaşlar Aydemir'in babası rolünü Alper Kul

Mahalleden Arkadaşlar Aydemir rolünü Esat Polat Güler canlandıracak.

Esat Polat Güler, 14 Ekim 2007 tarihinde İstanbul’da doğmuş Diyarbakırlı bir ailenin çocuğudur. Küçük yaşında çocuk oyuncu seçmelerine katılmış ve daha sonra Show TV ekranlarındaki Güldüy Güldüy Show programına katılınca herkesin tanıdığı bildiği bir isim haline gelmiştir. Esat Polat Güler Mahalleden Arkadaşlar filminde Aydemir rolünde olacak.Mahalleden Arkadaşlar Aydemir rolünü Esat Polat Güler

Mahalleden Arkadaşlar filminde Ahmet Kural Murat Cemcir ve Şinasi Yurtsever hangi rolde oynayacaklar?

Ülkenin en komik isimlerini sayın bakalım deseler hemen aklımıza Ahmet Kural ve Murat Cemcir gelir. Şimdi bu ikili uzun bir aradan sonra Mahalleden Arkadaşlar filmiyle karşımıza gelecekler.  Ahmet Kural Murat Cemcir ve Şinasi Yurtsever’in Mahalleden Arkadaşlar filminde hangi rolde ve karakterde olacakları henüz belli olmadı ama kısa süre içerisinde oynayacakları karakter belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Mahalleden Arkadaşlar filminde Ahmet Kural Murat Cemcir

Uzun süredir mahkeme süreciyle uğraşan ve Sıla olayından sonra kendisini toparlayan Ahmet Kural Mahalleden Arkadaşlar filmiyle kendisini bulacak görünüyor. Murat Cemcir ve Şinasi Yurtsever’in de Mahalleden Arkadaşlar filmine katılmasıyla oldukça izlenecek bir filmin ortaya çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Şinasi Yurtsever Mahalleden Arkadaşlar filmindeMahalleden Arkadaşlar Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Mahalleden Arkadaşlar Filminin vizyon tarihi ise henüz belli olmadı. Ancak çekimleri hızla devam eden filmin kısa süre içinde bitirileceği ve mümkün olan en kısa süre içinde montaj ve ses çalışmalarını tamamlayıp prodüksiyonun hazır hale getirileceği ve 2020 tarihinden önce vizyona gireceği belirtildi. Mahalleden Arkadaşlar Filminin vizyon tarihi kesinleşince sizlere buradan duyuracağız.

Mahalleden Arkadaşlar Filminin vizyon tarihiMahalleden Arkadaşlar Filminin konusu öyküsü hikayesi nedir?

Selçuk Aydemir’in meşhur bir kitabı olan ve oldukça fazla satan “Arkadaşlar” isimli kitap serisinin ilki olan Mahalleden Arkadaşlar 2015 yılında basılmıştı.​ oldukça ilgi gören Mahalleden Arkadaşlar kitabı film oldu ve Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisinin yanı sıra Şinasi Yurtsever’in de katılması ile Mahalleden Arkadaşlar Filmi bu yılın en çok ses getirecek yapımlarından birisi oldu.

Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncu kadrosu ve karakterleriMahalleden Arkadaşlar Filmi Tanıtım Fragmanı Videosu

Mahalleden Arkadaşlar Filminin henüz tanıtım fragmanı yayınlanmadı ancak filmin tanıtımlarını çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz. Mahalleden Arkadaşlar Filmi 2019-2020 sezonuna damga vurması beklenen komedi türündeki en iyi filmlerden birisi olmaya aday. Oldukça güçlü kadrosu ile Mahalleden Arkadaşlar Filmi bakalım sizlerden beğeni alabilecek mi?

Mahalleden Arkadaşlar Filmi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak konumuza destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Not: Mahalleden Arkadaşlar Filminin ilk yorumları ve eleştirileri de burada olacak.

Mahalleden Arkadaşlar filmi set fotoğrafları:

Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncuları set fotoları

YORUMLAR

  1. Ercan Gönültaş ismet in patronu katekteri ile inşallah bizdr filme renk katacağız dedi ki:

    Ercan Gönültaş ismet in patronu karekterini canlandırıyorum. inşallah bizde bu güzel filme renk katacağız. Yönetmenimiz selçuk Aydemir e en kalbi selamlar gönderiyorum.