Love 101 Dizisi Oyuncu Kadrosu (Netflix) Kubilay Aka Alina Boz Mert Yazıcıoğlu

Son Dönemde Netflix platformu ülkemizde en sevilen oyuncuları bir bir bünyesine katmaya ve yeni dizilerle üyelikli sisteme sevenlerini bağlamaya başladı. Son olarak Love 101 isimli Diziyi ön plana çıkaran Netflix yeni dizileri izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Bu konumuzda Love 101 Oyuncu Kadrosunda yer alan Kubilay Aka Alina Boz ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimleri kısa kısa tanıtıp Love 101 dizisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Love 101 Dizisi oyuncuları kimlerLove 101 Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var (Netflix)

Netflix’in Türkiye’de bir çok yeni diziye imkan tanıdığı ve özellikle son dönemde popüler olan bir çok dizi oyuncusunu kendi üyelikli platformundaki dizilerde roller vererek izleyici topladığını sürekli görüyoruz. Son olarak yapımcılığını üstlendiği dizilerden birisi olan Love 101 Netflix’te yeni bir Türk dizisi olarak geliyor. Netflix yapımı son dizi olarak ekrana gelecek olan Love 101 dizisinde oldukça bilindik simalar yer alıyor. Love 101 dizisi baş rollerinde Kubilay Aka, Alina Boz ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığını hemen belirtelim.

Love 101 isimli yeni Netflix dizisinde izleyeceğimiz oyunculardan baş rolü alan Kübilay Aka son olarak Çukur dizisindeki Celasun olarak 2 sezondur ekranda yer buluyor ve özellikle geçler tarafından oldukça seviliyor. Çukurda canlandırdığı Celasun karakteri Yamaç’ın sağ kollarından birisi ve aktif olarak her bölümde yer alıyor dizide. Kubilay Aka ile birlikte Trt1 ekranlarında izlediğimiz Elimi Bırakma dizisindeki başarılı oyuncu Alina Boz ve son olarak Bir Litre Gözyaşı’nın Mahir’i Mert Yazıcıoğlu Love 101 dizisinin oyuncuları olarak ön plana çıkıyorlar.

Love 101 dizisi ile birlikte Netflix’in Türk dizilerine olan merakı her geçtiğimiz gün daha da artıyor. Çağatay Ulusoy’un başlattığı Hakan Muhafız dizisi ve Beren Saat’in oynadığı Atiye isimli diziden sonraki üçüncü Türk dizisi olacak ola Love 101 dizisinin çekimleri yaz aylarında başlayacak. Yeni Sezon öncesinde çekimlerinin tamamlanması beklenen Love 101 dizisinin aktif rol oynayan Kubilay Aka ve Alina Boz gibi oyuncuların diğer dizilerindeki rollerine zarar vermeden yaz aylarında çekimlerin yapılması planlanıyor.

Netflix Love 101 dizisi oyuncu kadrosu bilgileriNetflix Türkiye – Love 101 Dizisinin Konusu Nedir?

Love 101 dizisi tam bir dönem dizisi desek yeridir. Love 101 dizisi 90’lı yıllarda geçen bir aşk öyküsünün hikayesini anlatıyor. Love 101 dizisi hayata tutunmak için çalışan gençlerin mücadelesini yalın bir dille anlatıyor. Lise yıllarından başlayıp üniversiteye uzanan ama hayalleri geride kalıp amaçlarından uzaklaşan gençlerin dramatik hikayesini Netflix izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanan Love 101 dizisi bakalım başarılı olacak mı? Netflix platformunda yayınlanacak olan Love 101 dizisinin konusu gençlere yönelik olduğu için tutulacağını izleneceğini düşünüyoruz.

Love 101 Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Love 101 dizisinin yönetmen koltuğunda oldukça deneyimli bir isim var, yeni dizi Love 101 dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken Love 101 dizisinin senaryosu ise Meriç Acemi’ye emanet edildi. Love 101 dizisi nerede çekiliyor çekimleri nerede yapılıyor sorusuna da hemen yanıt verelim: Love 101 dizisi çekimleri İstanbul’da yapılacak. 90’lı yıllar konseptine uygun mekanlar tercih edilecek.

Love 101 Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Love 101 dizisi oyuncuları Kubilay Aka1- Kubilay Aka- Kerem

Kubilay Aka Kimdir? Son yıllarda Çukur dizisi ile hatırladığımız Celasun karakterini oynayan Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995 de İstanbul’da dünyaya geldi. Kanal D’nin fenomen dizisi “Vatanım Sensin”de rol alarak kendisini kabul ettirdi. Kubilay Aka, halen Show tv’de pazartesi akşamları yayınlanıp reyting rekorları kıran “Çukur” dizisinde Celasun karakterini oynamaktadır. Cem Yılmaz’ın Arif ve 216 filminde rol alan Kubilay Aka ilk sinema deneyimini yaşamıştır. Kubilay Aka yine kendisi gibi oyuncu olan ve son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrolde oynayan Miray Daner ile sevgilidir. Love 101 dizisinde Kubilay Aka’yı hangi karakter olarak izleyeceğiz belli olunca buraya yazacağız.

Love 101 Dizisi Alina Boz2- Alina Boz- Eda

Alina Boz Kimdir? 14 Haziran 1998 tarihinde Rusya’nın başkenti Moskova’da doğmuştur. Alina Boz’un annesi Rus Olga, babası Bulgaristan göçmeni bir Türk’tür. Alina Boz 2005 yılında babasının işi nedeni ile İstanbul’a gelmiş ve eğitimini Türkiye’de almıştır. Aldığı tiyatro eğitimi sonrasında oyunculuk ajansına yazılan Alina Boz ilk olarak Cesur Hemşire dizisinde rol almış daha sonra oynadığı Ata Demirer ile Avea reklamlarında oynamıştır. Havacılık meslek lisesini bitiren Alina Boz 1.72 boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Alina Boz 2014 yılında”Paramparça” adlı dizide oldukça başarılı bir oyunculuk çıkardıktan sonra 2018 de Trt1 ekranlarında Elimi Bırakma dizisinde Azra karakteri olarak baş rolde oynamaktadır. Love 101 dizisinde Aliba Boz hangi rolü oynayacak buraya yazacağız.

Love 101 Dizisi mert yazıcıoğlu3- Mert Yazıcıoğlu- Sinan

Mert Yazıcıoğlu Kimdir? 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğan Mert Yazıcıoğlu aslen Denizli’lidir. Mert Yazıcıoğlu eğitim hayatını Aydın Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirerek tamamlamış oyunculuk konusunda kendşsşnş geliştirip çeşitli projelerde yer almaya başlamıştır. Boğa burcu olan Mert Yazıcıoğlu 1.77 metre boyunda, 69 kilo ağırlığında olup yine kendisi gibi oyuncu olan Afra Saraçoğlu ile sevgilidir. Mert Yazıcıoğlu Üç Mota eğitim atölyesinde çeşitli oyunculuk dersleri almış ve daha sonra Fox tv’de ekrana gelen Karagül dizisinde canlandırdığı rol ile kendisini tüm ülkeye tanıtma fırsatı bulmuştur. Buradaki başarılı oyunculuğun ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir karakterini canlandırmıştır. Love 101 dizisinde Mert Yazıcıoğlu karakterini bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğiz.

4- İpek Filiz Yazıcı-Işık

Love101 dizisi kadrosuna katılan İpek Filiz Yazıcı kimdir? İpek Filiz Yazıcı 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimine devam ederken 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. İpek Filiz Yazıcı Fox Tv de yayınlanan Kayıtdışı dizisinde de rol aldı. 2018 yılında Trt1 de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde rol alan İpek Filiz Yazıcı çok başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

ipek filiz yazıcı love 101 dizisi İpek Filiz Yazıcı yeni sezonda Love101 dizisinde rol alacak. Love101 dizisinde Mert Yazıcıoğlu ile partner olacak olan İpek Filiz Yazıcı karakteri ile ilgili bilgileri de ekleyeceğiz.

love101 dizisi ipek yazıcı

5- Kaan Urgancıoğlu – Kemal

Love101 dizisinde rol alacak olan Kaan Urgancıoğlu 1981 yılında İzmir’de doğdu. Amerikan Koleji ve Marmara Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Eğitim esnasında oyunculukla da ilgilenmiştir. 2002 yılından itibaren Abdullah Oğuz sayesinde çokça proje de yer almıştır. Karaoğlan dizisinde ata binişi ve oyunculuğu ile övgüleri üzerine almıştır.

Kaan urgancıoğlu kimdir love 101

Bu zamana kadar 20nin üzerinde dizide rol almıştır. En bilindik olanları Karaoğlan, Kampüsistan, Yeniden Çalıkuşu, Ah Polis Olsam, Düşman Kardeşler, A.Ş.K. , Filinta, Kara Sevda dizilerinde rol almıştır. Son olarak Kara Sevda dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncu yeni sezonda Love101 dizisinde rol alacak. Bu dizide ki rolü karakteri sizlerle konumuzda olacaktır. Love 101 dizisinde Kaan Urgancıoğlu Pınar Deniz ile partner yani sevgili olacaklar.

love101 dizisi kaan urgancıoğlu kimdir

6- Pınar Deniz -Burcu

Love101 dizisi kadrosuna katılan Pınar Deniz Kimdir? Pınar Deniz 1994 yılında İstanbul’ da dünyaya geldi. Pınar Deniz İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu ancak çocukluğundan beri oyunculuk hayali kuruyordu bu yüzden de oyunculuk eğitimi aldı.

Pınar deniz kimdir

İlk oyunculuk deneyimi 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan dizisi oldu. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klibinde oynadı. Onu meşhur eden dizi ise Vatanım Sensin dizisi oldu. Pınar Deniz’in rol aldığı yapımlar; Sil Baştan, Beyaz Yalan, Günebakan, Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar dizilerinde rol aldı. Pınar Deniz Love101 dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile sevgili olacak. Bakalım ilk kez biraraya gelecek ikili arasında uyum sağlanacak mı? 

Love101 dizisi kaan urgancıoğlu

7- Selahattin Paşalı -Osman

Selahattin Paşalı Love101 dizisi kadrosuna katıldı. Love101 dizisi ekibine yeni katılan Selahattin Paşalı 1990 Muğla doğumlu. Oyunculuk bir çok farklı ilgisi vardır. Basketbola yüzme gibi sporlarla ilgilenirken oyunculuk içinde Budapeşte’de sanat yönetimi eğitimi almıştır. Sonra 2015 yılında Craft Tiyatroya katılır ve 2 yıl oyunculuk eğitimi alır.

selahattin paşalı kimdir love101

Selahattin Paşalı ilk kez Show TV de yayınlanan Kalp Atışı dizisinde rol aldı. Doktorların hayatının anlatıldığı Kalp Atışı dizisinde Doktor Alp rolünü canlandırmıştır.  Sonrasında Bir Umut Yeter ve Leke dizilerinde rol aldı. Selahattin Paşalı yeni dizisi Love101 de ekranda olacak. Love101 dizisinde de kendini kanıtlayacağına eminiz.

love101 dizisi Selahattin paşalı bilgileri

8- Love 101 Dizisi Bade İşçil Kimdir?

Bade İşçil Love101 dizi ekibine katıldı. Bade İşçil 1983 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünden mezun oldu. İlk kez Star TV de Evlere Şenlik programının sunuculuğunu yaptı. Sonrasında da dizi oyunculuğuna geçiş yaptı. Becel marka yağın reklam yüzü oldu. Moda eğitimi aldığı için ileri de kendi markasını yaratıp elbiseler tasarlamak istiyor.

Bade İşçil Love101 hangi rolde oynayacak

Bade İşçil’in rol aldığı diziler; 2007 yılında Metropol Cafe, 2009 yılında onun tanınmasını sağlayan Ezel dizisinde rol aldı. Kuzey Güney ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde de başarılı performanslar sergileyerek kendisindne her zan övgüyle söz ettirdi.

Bade İşçil love 101 dizisi

Love 101 dizisiyle ilgili yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizde Netflixde ekrana gelecek olan Love 101 dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Etiketler