Limit Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı

2020-2021 sezonunda ekrana gelmesi beklenen dizilerinden birisi daha cast aşamasına geldi. Limit Dizisi çok yakında yeni bir kanalda internet dizisi olarak geleceği günü beklemeye başladı. Son yıllarda artan internet dizilerine olan ilgi ve alakanın artmasıyla birlikte Limit Dizisi de şans bulmak için oyuncu seçmelerine başladı..

Limit dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenirken yönetmenliği için Seren Yüce ile görüşmeler devam ediyor. Limit dizisi beIN Connect kanalında yayınlanacak ve dizinin oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ediyor. Limit dizisi oyuncu kadrosu bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Limit dizisi oyuncuları kadrosu karakterleriLimit Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Limit Dizisinin oyuncu kadrosunda bazı isimler belirlemeye başlasa da tam kadro henüz açıklanmadı. Biz burada Limit Dizisinin belli olan oyuncularını sizlere duyurmaya çalışacağız. Şimdilik kesinleşen iki oyuncu bulunuyor. Limit dizisi kadın başrol oyuncusu olarak Afra Saraçoğlu‘nun adı geçerken Limit Dizisi erkek başrol olarak ise Kerem Bürsin adı kulislerde geçiyor. Dizinin oyuncu kadrosu için Birkan Sokullu ile de görüşmeler devam ediyor. İşte Limit Dizisinin belli olan oyuncu kadrosu:

Afra Saraçoğlu

Limit dizisi kadın başrol oyuncusu olarak adı geçen Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997’de İstanbul’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitimini tamamlayan Afra Saraçoğlu ilk olarak İkinci Şans filminde Nurgül Yeşilçay’ın kızını canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini kazandı. Afra Saraçoğlu daha sonra Kötü Çocuk filminde rol aldıktan sonra ilk dizi deneyimi olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Ece Çamkıran rolüyle oldukça ünlendi.Limit dizisi oyuncu kadrosu Afra Saraçoğlu

Bu dizideki rol kabiliyeti ve güzelliği ile ön plana çıkan Afra Saraçoğlu 2019 yılında Star tv de ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolünü başarıyla oynadı. Kardeş çocukları dizisinin erken final yapmasının ardında Afra Saraçoğlu Limit dizisi ile anılmaya başladı. Afra Saraçoğlu Limit dizisinde hangi karakter olacak belli olunca buraya yazacağız.

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Maltepe Üniversitesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema eğitimi aldı. Birkan Sokullu üniversitede okurken mankenlikte yaptı. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. 2008 yılında ilk kez Melekler Korusun dizisinde rol aldı. Sonrasında Hayat Şarkısı, Küçük Kadınlar, Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol almıştır. Birkan Sokullu 2012 yılında Aslı Enver ile evlendi ancak 2015 yılında ayrıldılar. Oyuncu son olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde rol aldı.
Birkan Sokullu’nun rol aldığı diziler;
2008 Melekler Korusun
2008 Elif
2008 Küçük Kadınlar
2010 Küçük Sırlar
2012 Uçurum
2013 Fatih
2014 Kurt Seyit ve Şura
2015 Beyaz Gece
2016 Hayat Şarkısı
2017 Yüz Yüze
2017 Gecenin Ötesinde
2018 Yaşamayanlar
2019 Bir Aile Hikayesi dizilerinde rol aldı. Başarılı yakışıklı oyuncunun yeni dizisi de beIN Connect’te yayınlanacak olan Limit dizisi oldu. Limit dizisindeki roller karakterler henüz belli olmadı. Oyuncu kadrosu netleşince o bilgi de netleşecektir.

Kerem Bürsin

Limit dizisinde adı geçen baş rol oyuncusu Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuş daha sonra ailevi sebeplerden dolayı İskoçya’ya, oradan da 2001 yılında Amerika’ya yerleşmiştir. Kerem Bürsin Amerika’da arkadaş çevresiyle birlikte bir müzisyen grup oluşturmuş, üniversiteyi ise Boston’da okumuştur. Çeşitli birimlerde oyunculuk üzerine eğitimler alarak kendisini yetiştiren Kerem Bürsin İstanbul’a döndüğünde Gaye Sökmen ile tanışmış ve aldığı teklif sonrasında kendisini dizi oyuncusu olarak bulmuştur.Limit dizisi oyuncuları Kerem Bursin

Kerem Bürsin ülkemizdeki ilk dizi oyunculuğu deneyimini Kanal D de ekrana gelen Güneşi Beklerken dizisinde Hande Doğandemir ile birlikte iyi bir ikili olmuştur. Kerem Bürsin daha sonra 2014 yılında Unutursam Fısılda filminde yardımcı erkek oyuncu olarak oynamıştır. Daha sonra baş rolde oynamaya başlayan Kerem Bürsin 2017 yılında yine Kanal D de yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali Smith rolünde oynamıştır. 2018-2019 yılında Kerem Bürsin Kanal D de yayınlanan Muhteşem İkili dizisinde Mustafa Kerim Can yani MKC rolünde başarıyla oynamıştır. Kerem Bürsin 2020 yılında ise Limit dizisinde baş rolde oynayacak oyunculardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kerem Bürsin’e Limit dizisinde başarılar diliyoruz.

Limit dizisi hangi kanalda ne zamanLimit dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Afra Saraçoğlu ve Kerem Bürsin’in başrollerde oynayacağı Limit dizisi Bein CONNECT kanalında internet dizisi olarak ekrana gelirken Bein Medya kanallarından da tv üzerinden yayınlanması bekleniyor. Yapımcılığını Süreç Filmin üstleneceği Limit adlı gençlik dizisine yeni oyuncular geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Limit dizisi 2020-2021 yıllarında ekrana gelecek. Afra Saraçoğlu ve Kerem Bürsin dışında yeni Limit dizisi oyuncuları geldikçe konumuz güncellenecektir.

Limit dizisi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere sunmaya ve Limit dizisine yeni gelen oyuncuları buraya yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiğiniz oyuncuları ve konu hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız lütfen.. 2020 yılında başlayacak olan tüm diziler için Tıklayın >> 2020-2021 Sezonu başlayacak Yeni Diziler

Etiketler