Lilya İrem Salman Kimdir? Ateş Kuşları Hüma Karakteri

26.02.2023
1.650

Lilya İrem Salman kimdir? Ateş Kuşları Hüma karakterini yakından tanıtacağız. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ateş Kuşları dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Yılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. Başarılı oyuncumuz Lilya İrem Salman, Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterini canlandıracaktır. Bizlerde Lilya İrem Salman’ı ve Ateş Kuşları dizisinde canlandırdığı Hüma karakterini yakından tanıtacağız.

Ateş Kuşları Hüma Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Benal Tairi’nin oturduğu Ateş Kuşları dizisi Hüma, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ateş Kuşları’nın önemli karakterinden biri olan Hüma, Barbaros’a aşıktır. Hüma karakteri, Menderes ile Nazmiye’nin tek çocuğudur.Ateş Kuşları Hüma kimdir

Ateş Kuşları Hüma Kimdir?

Hüma karakterine oyuncumuz Lilya İrem Salman hayat verecektir. Bizlerde genç oyuncumuz Lilya İrem Salman’ı yakından tanıtacağız ve Lilya İrem Salman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Lilya İrem Salman Kimdir?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Lilya İrem Salman, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Fettah Tamince Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde tamamlayan Lilya İrem Salman, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılından Kardeşlerim dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle ilk dizisinde canlandırdığı Talya karakteriyle tanınmıştır. Oyuncumuz Erdem Ergüney menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Lilya İrem Salman Yer Aldığı Diziler

Lilya İrem Salman Ateş Kuşları dizisi Hüma2023 Ateş Kuşları – Hüma
2021-2022 Kardeşlerim – Talya

Lilya İrem Salman Resmi Instagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 53 gönderisi ve 701 bin takipçisi bulan oyuncumuz Lilya İrem Salman’ın resmi Instagram hesabı: @lilyairem

Lilya İrem Salman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Lilya İrem Salman, sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da Lilya İrem Salman’ın hayatında bilinen bir yoktur.

Ateş Kuşları Hüma – Lilya İrem Salman Kıyafetleri

Güzelliği sayesinde de dikkat çeken oyuncumuz Lilya İrem Salman, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Lilya İrem Salman , kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Bizlerde Ateş Kuşları dizisinde Hüma karakterini canlandıran oyuncumuz Lilya İrem Salman’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Lilya İrem Salman kimdir? Ateş Kuşları Hüma karakterini yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Inobat dedi ki:

  Ban seni cok sevyorum Lilya Irem

  1. lilyammmm dedi ki:

   Sendende çok ben seviyorum okey canym çok fazla konuşmasan iyi olur ben o dünyalar güzeli lilya irem salmany senden çok seviyorum ★★★

   1. Selbi dedi ki:

    Liilyam sen kinodaki üçün uruşotypsanmy özuñce türkçe ýazyp tupoý 🤦😂

 2. Guli dedi ki:

  Seni cok sewiyorum lilya irem salman😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘