Lezzet Rotası Sunucusu Ekin Eylem Ulaş Kimdir? Başvuru Bilgileri

12.06.2023
49

Lezzet Rotası sunucusu Ekin Eylem Ulaş kimdir? Başvuru bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Star Tv’de karşımıza çıkacak olan Lezzet Rotası programı hafta sonları ekrana gelecektir. Lezzet Rotası programında havalimanına koyulan büyük mutfak standında, bir yolcuyu bulacaklar ve hangi ülkeye gidecekse o ülkenin yemeklerini yapacaklardır. Seyirciler, Lezzet Rorası’nın sunucusu ve başvuru bilgilerini de merak etti. Bizlerde Lezzet Rotası sunucusunu ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşacağız.  ekin eylem masterchef

Lezzet Rotası Sunucusu Kimdir?

Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Lezzet Rotası, haftasonları Star Tv’de karşımıza çıkacaktır. Seyirciler Lezzet Rotası programını kimin sunacağını da merak etti. Lezzet Rotası’nın sunuculuğunu Masterchef yarışmasından tanınan Ekin Eylem Ulaş üstlenmiştir. Bizlerde hiç denememiş bir işe imza atacak olan Ekin Eylem Ulaş’ı yakından tanıtacağız ve bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ekin Eylem Ulaş Kimdir?

Lezzet Rotası’nın sunuculuğunu üstlenen Ekin Eylem Ulaş, 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı olan Ekin Eylem Ulaş, 12 senedir aşçılık yapmaktadır ve son 1 senedir de Executive Cheftir. Basketbol ve yüzme sporlarıyla da yakından ilgilenen Ekin Eylem Ulaş, 2007 yılından beri profesyonel olarak aşçılık yapmaktadır. Özellikle 2020 yılında katıldığı MasterChef yarışmasıyla tanınan Ekin Eylem Ulaş, Lezzet Rotası programıyla ilk defa sunuculuk deneyimi yaşayacaktır. ekin eylem lezzet rotasi programi

Lezzet Rotası Başvuru Bilgileri

Star Tv’nin yaz ayları için hazırladığı Lezzet Rotası’nı Ekin Eylem Ulaş sunacaktır. Ekin Eylem Ulaş, havalimanında bir yolcuyu bulacak ve hangi ülkeye gidecekse o ülkenin yemeklerini yapacaktır. Yani, Lezzet Rotası programına rastgele insanlar seçilecektir. Ancak program hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi 0 212 335 00 00 numarasıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Ya da bizeyazin@startv.com.tr e-posta adresine mail atarak Star Tv ile iletişime geçebilirsiniz.

Lezzet Rotası sunucusu Ekin Eylem Ulaş kimdir? Başvuru bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğin şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..