Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Tuğba ve Berna Kimdir?

31.05.2020
950

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Tuğba ve Berna Kimdir? Lezzet Düşkünleri yarışmasında cumartesi yapılan hafta finalinde elenen isim Sibel ve eşi Emre olmuştu. Sonrasında onların yerine pazartesi günü yeni yarışmacılar dahil oldu. Lezzet Düşkünleri yarışmasında katılan iki yeni yarışmacı hakkında bilgileri açmak üzere konumuzu oluşturduk.

Lezzet Düşkünleri yarışmasında cumartesi hafta finali yapıldı. Hafta finalinde elenen çift Sibel ve Emre oldu. Hafta finalinde hafta birincisini seçmek için finale iki takım kaldı. Boğaçhan Taylan ve Burhan Gökhan takımı. İki takım Şef Gabriele Sponza’nın verdiği malzemeler ile güzel bir yemek çıkarıp puanlamaya sundular. Yaptıkları yemek ile haftanın 10.000 TL kazanan takımı Boğaçhan Taylan oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz.

lezzet düşkünleri tuğba kimdir yeni yarışmacı

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacıları Tuğba ve Berna Okul Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yemek yarışmasında her hafta bir çift elenecek ve yerine iki yeni yarışmacı katılacak. Bu hafta katılan yarışmacılar belli oldu. Pazartesi günü programa katılacak olan isimler Berna ve Tuğba kardeşler. Berna şef olarak yarışacak ve ablası Tuğba ona yardım edecek. İkili enerjisi ile ilk bölümden herkesi etkiledi. Yarışmacılar arasındaki konuşmaları ile herkesi birbirine düşürecek ve popüler olacak bir abla kardeş seziyoruz. Lezzet düşkünleri Berna ve Tuğba okul kimdir

Lezzet Düşkünleri Tuğba Okul Kimdir?

Tuğba ve Berna Okul kardeşler programda çok iddialı olduklarını söylüyor. Lezzet Düşkünlerinde abla Tuğba kardeş Berna. Berna yemek için yaşadığını anlattı. Yurtdışına çıkıp sokak lezzetlerini tattığını söylüyor. İtalya’ya staj için gitti. Boğaçhan ile aynı aşçılık okuluna gittiği ortaya çıktı.   lezzet düşkünleri tuğba kimdir resimleri

Lezzet Düşkünleri Tuğba, Berna’dan büyük. Abla kardeş kafe işleten ikili çok işte çok iddialı. Lezzet Düşkünlerine katılan iki kardeş ilk günden ortalığı kızıştırıyor. Yarışmacılar arasında tartışma çıkaracağa benziyorlar. Boğaç Tuğba ortaya bir soru soruyor ve hemen soğuyor ortalık. Vicdanınız rahat mı verdiğiniz puanlar yönünden diyor.  Tuğba Berna’nın yardımcısı olarak programda yer alacak. İkili programın ilk bölümünden popülerlik koltuğuna oturdu. Tuğba Okul instagram hesabı https://www.instagram.com/tugba.okul/LEZZET DÜŞKÜNLERİ BERNA TUĞBA KARDEŞLER

Lezzet Düşkünleri Berna Okul Kimdir?

Kardeş olan Berna ve Tuğba.. 14 yaşından beri bu mesleği yapıyor. İtalya’da eğitim aldı ve Bebek’te bir kafeleri var ve birlikte işletiyorlar. Boğaçhan Berna eve girince hemen iltifat ediyor ve bebekte kafe işlettiklerini öğrenince personel alımı ne durumda diyerek kendini yanlarına almalarını istiyor. Sonrasında Berna ve Tuğba Boğaçhan mutfaktayken yanlarına gidip lezzeti güzel ama içeridekiler bunu anlamaz diyerek yarışmacılara gönderme yapıyor. Özellikle de Gizem’e fena takmış durumda. Hukuk okuyan diyerek gönderme yapıyor. Berna Okul instagram hesabı https://www.instagram.com/bybernaokul/

lezzet düşkünleri berna kimdir

Berna sözleri ile yarışmada gruplaşma yapmaya çalışıyor.  Berna Boğaçhan ve Taylan mutfakta yarışırken gidip söz söylemesi onları tuttuğunu ve sohbet etmeye çalıştığını gösteriyor. Berna ve Tuğba bu yarışmada sadece sözleri ve tartışmaları ile mi yoksa yemekleri ile de fark yaratacak mı göreceğiz.

berna okul lezzet düşkünleri

lezzet düşkünleri yeni yarışmacıberna kimdir

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 1 Haziranda Berna ve Tuğba katıldığında verdikleri yemek menüsünü yapmak için  Şef Gabriele Sponza’dan 3.5 saat istemiş. Buna diğer yarışmacılar gülerek tepki verincede Berna ”Benim yapış tekniğimle belki 3.5 saate ancak yapılır.” dedi. Şef Gabriele ona ”o zaman evde kalıp yarışmaya gelmeseydin.” gibi sert bir çıkış yaptı. Böylece programın ilk gününde Şef Gabriele ile Berna zıtlaşmış ve atışmış oldular. Bakalım diğer günler nasıl geçecek? Sizler bu iki kardeşi Tuğba ve Berna’yı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

berna şef ve tuğbanın menüsü

Lezzet Düşkünleri programı 2 Haziran salı günü Berna Şef ve Tuğba yemek yaptılar. Yemek menüsünde Fırınlanmış Domates Çorbası, Çiğ Karnabahar Salatası, Patates Yatağında Fırın Levrek, Kızarmış Dondurma ve Gaziantep Usulü Fındık Lahmacun. Berna Şef ve Tuğba’nın aldıkları puanları sizlerle paylaşalım.
Gökhan Tuğba ve Berna Şef’e 3 puan verdi.
Burhan Tuğba ve Berna Şef’e 3 puan verdi.
Selen Tuğba ve Berna Şef’e 2 puan verdi.
Gizem Tuğba ve Berna Şef’e 1 puan verdi.
Boğaçhan Tuğba ve Berna Şef’e 4 puan verdi.
Taylan Tuğba ve Berna Şef’e 3 puan verdi.
Pınar Tuğba ve Berna Şef’e 3 puan verdi.
Doğa Tuğba ve Berna Şef’e 3 puan verdi.  BERNA VE TUĞBA KARDEŞLER TOPLAM 22 PUAN ALDILAR.

Berna ve Tuğba’nın sunduğu yemek menüsü ve aldıkları puanları konumuza ekleyeceğiz. Lezzet Düşkünleri yarışmasını siz nasıl buldunuz? Lezzet Düşkünleri yeni yarışmacıları Tuğba ve Berna hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Volpi Aldo dedi ki:

    Le seguo e mi piacciono. E Berna è la migliore.