Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu ve Taylan Satmaz Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu ve Taylan Satmaz Kimdir? Lezzet Düşkünleri programı 25 mayıs pazartesi günü saat 15.45’ten itibaren TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yarışma programı ilk haftasında 5 yarışmacı çiftini konuk ediyor. Lezzet Düşkünleri yarışmasında ilk gün olan pazartesi yarışan yarışmacılar Boğaçhan ve Taylan oldu. Boğaçhan Şef ve Taylan onun yardımcısı. Lezzet Düşkünleri yarışmasında Boğaçhan ve Taylan kimdir? Yemek menüsünde neler var ve aldığı puanlar nasıl bilgileri konumuzun devamında.

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu ve Taylan Satmaz

Lezzet Düşkünleri yarışmasında kura ile her takımın yemek yapacağı gün belirlendi. Yarışmanın ilk isimleri Boğaçhan ve Taylan oldu. Haftanın ve yarışmanın ilk bölümünde yarışan Boğaçhan ve Taylan’ın puanlamasında ilk olmanın dezavantajları yaşandı ve biraz az verildi puanlar. Konumuzun devamında Boğaçhan ve Taylan’ın yemek menüsüne ve aldıkları puanlara ulaşabilirsiniz. Boğaçhan Lezzet düşkünlerinde

Boğaçhan Tuzcu Kimdir?

Boğaçhan Tuzcu’yu ekranda görünce sizlere de yüzü tanıdık geldi mi? Ben bir yerlerde hatırlıyorum derken yıllar öncesine gittim ve Boğaçhan Tuzcu’nun Kısmetse Olur’da olduğunu hatırladım. Boğaçhan Tuzcu Kısmetse Olur evlendirme programında yer almıştı. O dönemde de çok sevilen Boğaçhan’ı yıllardır ekranda görmezken şimdi Lezzet Düşkünleri programında yarışmacı olarak görüyoruz.

Lezzet Düşkünleri yarışmasında ilk bölüm yarışmacısı olan Boğaçhan aslında aşçı. Yani mesleğini icra edebileceği bir programda yer alıyor. Boğaçhan 27 yaşında ve aslen Rizeli. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur. Aşçılık eğitimi almış olan Boğaçhan İstanbul’da yaşamaktadır.  Boğaçhan programın tanıtımında bu yarışmadan birincilikle çıkıp gideceğim. Ekip arkadaşıma güveniyorum diyor.

Lezzet Düşkünleri gizem boğaçhanLezzet Düşkünleri Gizem Özcan ve Boğaçhan Tuzcu Sevgili mi?

Lezzet Düşkünleri Gizem programda en dikkat çekici isimlerden birisi oldu. Kısa sürede tüm ilgiyi üstüne çekmeyi başardı. Elbette ukala ve laf cambazı olduğunu izleyenler de görmüştür zaten. Bu arada daha önce Kısmetse Olur programından tanıdık bir isim olan Boğaçhan Tuzcu ile Gizem arasında yakınlaşma olacağı sosyal medyada yazılıp çiziliyor. Lezzet Düşkünleri Gizem Kimdir?

Lezzet Düşkünleri tüm yarışmacıları için TIKLAYIN…

Boğaçhan Tuzcu Lezzet Düşkünleri yarışmasında Taylan Satmaz

Boğaçhan Tuzcu’nun Lezzet Düşkünleri yarışmasında yardımcısı olacak isim Taylan Satöaz. Taylan Satmaz 24 yaşında ve aşçı. Marmaris’te yaşayan Taylan Satmaz arkadaşı Boğaçhan’a yardım edecek. Birlikte iyi anlaşan ikili yarışmada birinciliği elde edecek mi göreceğiz.

boğaçhan taylan yemek menüsü Boğaçhan ve Taylan Yemek Menüsü;

Ekşi Kremalı Pancar Çorbası,
Avakado Püresi Yatağında Risotto Topları,
Cheddarlı Patates Püresi,
Beef Wellington Sotelenmiş Sebzeler İle,
San Sebastian Cheesecake,
Haftanın Yöresel Lezzet; Şambali Tatlısı

lezzet düşkünleri BOĞAÇHAN VE TAYLAN

Lezzet Düşkünleri tüm yarışmacıları için TIKLAYIN…

Boğaçhan ve Taylan’ın Aldıkları Puanlar;

Pınar, Boğaçhan ve Taylan’a 3 Puan Verdi.
DoğaBoğaçhan ve Taylan’a 3 Puan Verdi.
Gökhan 2 Boğaçhan ve Taylan’a 2 Puan Verdi.
Burhan 2 Boğaçhan ve Taylan’a 2 Puan Verdi.
Sibel 3 Boğaçhan ve Taylan’a 3 Puan Verdi.
Emre 2 Boğaçhan ve Taylan’a 2 Puan Verdi.
Selen 2 Boğaçhan ve Taylan’a 2 Puan Verdi.
Gizem 2 Boğaçhan ve Taylan’a 2 Puan Verdi. TOPLAMDA 19 PUAN ALDILAR. Lezzet Düşkünleri 29 mayıs puanları finale kim kaldı

Lezzet Düşkünleri 2. hafta Boğaçhan ve Taylan’ın yemek menüsü;
Balkabağı Çorbası Kruton Ekmeği ve Tereyağ Sos ile,
Balzamik ve Dijon Hardal Soslu Roka Salatası,
Kuru Fasulye Yatağında Kuru Domates Soslu Levrek Fileto, Sotelenmiş Ege Otları ve Ispanak ile,
Kadayıf Dolma,
Yöresel Tatlı Antep Usulü Fındık Lahmacun

lezzet düşkünleri boğaçhan taylan yemek menüsü

Etiketler