Lezzet Düşkünleri Arzu-Cemile Boğuşkan Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Arzu-Cemile Boğuşkan Kimdir? Lezzet Düşkünleri yarışmasına Ali ve Hande takımının elenmesinin ardından  yeni yarışmacılar dahil oldu. Lezzet Düşkünleri yarışmasına yeni katılan yarışmacılar Arzu Boğuşkan ve Cemile Boğuşkan. İkili yarışmaya geldiği ilk andan itibaren pozitif tavırları ile diğer yarışmacılar arasında sevildi. Bakalım günlerinde yarışırken nasıl bir puanlama görecekler. Beğenileri ve eleştirileri nasıl olacak göreceğiz.

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacıları Arzu Cemile Boğuşkan Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yeni yarışmacıları olan Arzu ve Cemile Boğukşan kimdir? Yeni yarışmacılar Ali ve Hande’nin yerine geldiler. Arzu Boğuşkan ve Cemile Boğuşkan soyadları aynı olduğu için ilk başta kardeş sayıldılar. Yarışmada iki kardeş var bu yüzden üçüncü kardeş mi olacak derken onlar elti olduklarını söylüyorlar. lezzet duskunleri cemile arzu boguksan kimdir resimleri

Lezzet Düşkünleri yarışmasının yeni hafta yarışmacıları Arzu ve Cemile elti ve Cemile Şef olacak Arzu ise onun yardımcısı olacak. Cemile Şef başarılı bir yemek menüsü ile karşınıza çıkıyor. Arzu ise yardımcısı olarak yemek yapmasına yardım edecek. Bakalım yeni yarışmacılar Arzu ve Cemile rakiplerinden nasıl yorumlar alacaklar ve beğenileri eleştiriler nasıl olacak bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Hatay’dan geliyorlar. Bayan giyim mağazaları var. Butik mağazaları olan yarışmacılar Cemile Şef ev hanımı Arzu butiğinde çalışıyor. Çarşamba yemek yapacak olan yarışmacılardan şef Cemile uğurlu bir gün değil dedi ancak Şef Gabriele Sponza’da etrafı gözlemleme fırsatınız olacak diye moral verdi.arzu yardimci Lezzet duskunleri

Arzu- Cemile Boğuşkan Lezzet Düşkünleri yarışmasında yeni bir yemek menüsü hazırlıyorlar. Yemek menüsünde oldukça iddialı olan yarışmacılar yarışacaklar gün olan Çarşamba gününde ev hanımlığının maharetini göstererek yarışmacıları ve en önemlisi Şef Gabriele Sponza’yı etkilemeye çalışacaklar. Sizler yeni yarışmacılar Arzu ve Cemile Boğuşkan’ı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

lezzet duskunleri cemile sef ve yardimcisi arzu

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Daha mütevazi görünüyorlar..meşakkatli bir menü İle iyi puan aldılar..seyirci puanlaması olmadan da ilk hafta kalmayı başardılar. Bu yarışmada sadece yöresel lezzetler ile değilde dünya mutfaklarından da becerilerini görmek istiyorum. Ama bu konuda biraz yetersiz olduğu olduklarını düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Onların da genel anlamda ne kadar lezzete önem verdikleri ve hatta veremediklerini göreceğiz. Başarılar diliyorum.

Etiketler