Leylifer Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt Mahallede

Leylifer dizisi nerede çekiliyor? Hangi semt, mahallede? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Alim Yapım’ın üstlendiği Leylifer dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturmaktadır. Leylifer dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin nerede, hangi semt ve mahallede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Leylifer dizisi nerede çekildi? Hangi semt, mahallede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Leylifer Dizisi Nerede Çekiliyor?

Leylifer Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Semt MahalledeDizinin yapımcılığını oyuncu Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun yapım şirketi Alim Yapım’ın üstlenmiştir. İzleyiciler senaristliğini Nihan Eren’in üstlendiği Leylifer dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Leylifer dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Leylifer dizisinin çekimlerinde İstanbul tercih edilmiştir.

Leylifer Dizisi Hangi Semt ve Mahallede Çekiliyor?

Leylifer Dizisi Hangi Semt ve Mahallede ÇekiliyorYönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu Leylifer dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı dizi burada çekilmektedir. Leylifer dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve mahallesinin kullanılacağı biliniyor. Ancak Leylifer dizisi başlamadığı için dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiği belli değildir.

Leylifer Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Başrolünde Camila Duarte Çakır ile Can Verel’in yer aldığı Leylifer dizisi, İstanbul ilimizde çekilmektedir. Leylifer dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı mekanları kullanılmıştır. İstanbul’un bir çok farklı yerinde ve mekanında çekilen Leylifer dizisi başamadığı için dizide özellikle kullanılan yerler belli değildir. Bizler, çekimleri İstanbul’da devam eden yeni günlük dizi Leylifer başladığı zaman dizide özellikle kullanılan yerleri sayfamıza ekleyeceğiz.

Leylifer dizisi nerede çekilmekte? Hangi semt, mahallede? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.