Leyla Tanlar 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Başlayacak?

08.01.2023
2.998

En son Ferhat ile Şirin dizisinde başrol karakter olarak karşımıza çıkan Leyla Tanlar’ı bir süredir ekranda göremiyoruz. Leyla Tanlar sevenleri ve hayranları yeni projesini büyük bir merakla bekliyor. Bizde sizler için Leyla Tanlar’ın 2023-2024 yeni dizisi nedir ne zaman başlayacak? gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Son Bilgi: Leyla Tanlar son olarak Show Tv de ekrana gelen Güzel Günler dizisinde Derin karakterine hayat veriyor. Leyla Tanlar Güzel günler dizisinden sonra 2023-2024 Yeni Dizisi belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Leyla Tanlar Kimdir? 2023-2024 Yeni dizisi

Leyla Tanlar KimdirLeyla Tanlar, 13 Aralık 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir İtalyan lisesinden mezun olan Tanlar, üniversite eğitimine  Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde devam etmektedir.  Akademi 35Buçuk’ta oyunculuk eğitimi alarak 2014 yılında oyunculuk yapmaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisindeki Cansu karakteri ile yaşayan Leyla Tanlar, en son ise Ferhat ile Şirin dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

Leyla Tanlar’ın Yer Aldığı Diziler

2014 – Paramparça (Cansu)
2018 – Mehmed Bir Cihan Fatihi (Esleme)
2018 – Kuyu
2019 – Ferhat ile Şirin (Şirin)
2022 – Güzel Günler (Derin)

Leyla Tanlar Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak?

Leyla Tanlar Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer AlacakLeyla Tanlar en son karşımıza geçen yıl  Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Ancak dizi bir süre sonra final kararı aldı. Leyla Tanlar dizinin finali kararı alması ile birlikte yeni projeleri değerlendirmeye başladı. Ancak yeni sezonda hangi dizide yer alacağı henüz kesinlik kazanmamıştır. Leyla Tanlar’ın yeni sezonda yer alacağı dizisi belli olduğu zaman sizlerle paylaşacağız.

Leyla Tanlar 2023-2024 Projesi Belli Oldu Mu?

Leyla Tanlar’ın 2023-2024 projesi henüz belli olmamıştır. Güzel ve başarılı oyuncumuz Leyla Tanlar gelen teklifleri halen değerlendirmektedir. Menajeri ile birlikte gelen tekliflere inceleyen Leyla Tanlar’ın yine çok başarılı bir projeye imza atacağını düşünüyoruz. Leyla Tanlar’ın 2023-2024 projesi belli olduğunda güncel olarak sizlerle paylaşacağız.Leyla Tanlar Yeni Sezonda Kiminle Oynayacak

Leyla Tanlar Yeni Sezonda Kiminle Oynayacak?

Ferhat ile Şirin dizisinde Leyla Tanlar; Tolga Sarıtaş başta olmak üzere Cansu Dere, Yıldıray Şahinler, Işıl Yücesoy, Oğuzhan Çakır, Şahsuvar Aktaş, Alican Barlas, Zeynep Özyağcılar, Nihan Gür, Emel Çölgeçen isimlerle birlikte yer almaktaydı. Leyla Tanlar’ın yeni projesi belli olmadığı için kiminle beraber rol alacağı da henüz belli değildir.

Leyla Tanlar İnstagram Hesabı

Genç, güzel ve aynı zamanda başarılı olan oyuncumuz Leyla Tanlar, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Leyla Tanlar’ın resmi instagram hesabında 227 gönderirse bulunurken 1,3 milyonu aşkın da takipçisi yer almaktadır. Leyla Tanlar’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @leylatanlaar

Leyla Tanlar Sevgilisi Var Mı?

Leyla Tanlar, kendisi gibi oyuncu olan Genco Özak ile sevgilidir. Çiftimiz başlarda her ne kadar sevgili olduklarını kabul etmeseler de pek çok kez magazincilere yakalanmışlardır. Leyla Tanlar ve Genco Özak çiftine mutluluklar dileriz.

Leyla Tanlar Kıyafet ve Elbiseleri

Leyla Tanlar İnstagram HesabıLeyla Tanlar fiziği ile giydiği kıyafetlerin tümünü kendisine yakıştırmayı başarmaktadır. Leyla Tanlar’ın dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, bluz, mont, kaban, şort, etek gibi kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız. Leyla Tanlar’ın kıyafet ve elbiseleri içinde bizi takipte elbiseler içinde bizi takipte kalabilirsiniz..

Bu konumuzda sizlere Leyla Tanlar’ın 2023-2024 projesinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Leyla Tanlar hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve sorularınızı aşağıda bulunan kasamdan bize iletmenizi büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz. Ayrıca 2022-2023 yılında yayınlanacak olan yeni dizilerin tamamını  2023 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanallarıisimli konumuzda bulabilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..