Leke Dizisi Bitti mi Final mi Oldu Niçin Yok Yayınlanmıyor, Yeni Sezonu Var mı?

Yorum Yap 359 kez izlendi

Bu konumuzda Leke Dizisi var mı yok mu bitti mi final mi oldu niçin yok yayınlanmıyor, Leke dizisinin yeni Sezonu Var mı? sorularına yanıt vereceğiz. Kanal D ekranlarında salı günleri yayınlanan Leke dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor ne zaman geri başlayacak yeni sezonda devam edecek mi Leke dizisi niçin yayından kaldırıldı gibi meraklı soruları arayan ziyaretçilerimize detaylı bilgiler vermek Leke dizisinin geleceği hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Kanal D ekranlarında oldukça zorlu bir günde dişli rakiplerinin olduğu salı günleri yayınlanan Leke Dizisi almış olduğu reyting oranları ile salı günlerinde dikiş tutturamadı. Burak Sevinç’in Cem, Melis Sezen’in ise Yasemin rolünde karşımıza çıkmış olduğu Leke dizisinin ilk haftalardan beri almış olduğu küçük orandaki reytingleri yüzünden çok daha fazla devam edemeyeceğini bizlere gösteriyor. İşte Leke dizisinin son hafta aldığı reytingler ve dizinin ilk 10 sırada yer bulamadığı reyting tablosu:Leke dizisi reyting sonuçları

Geçtiğimiz haftalarda reyting sıralamasında ilk 10 sırada bile yer alamayan Leke dizisi adeta kırmızı alarm veriyor. Çünkü bu kadar düşük reyting oranlarına dayanamayan Kanal D kısa bir süre sonra Leke dizisini yayından kaldıracak ve dizi tamamen ekrana veda edecek. Çünkü ilk haftalardan beri oldukça düşük reyting oranlarına gerileyen Leke dizisinin kanala zarar ettirdiği yaz ayları boyunca devam etmesini isteyen yapımcıya kanalın olumsuz yanıt verdiği söyleniyor. Ancak sezon finali ve final yapan dizilerin boşluğunu doldurur mu bilinmiyor.

Buna göre Leke dizisi çok daha fazla uzun sürmeyecek ve kısa bir süre sonra yayından kaldırılacak. Leke dizisinde merak edilen Yasemin ve Cem’in hikayesi yarıda mı kalacak neler olacak diye merak edenler Leke dizisinin erken final yapmasının ardından diziden beklentileri kalmayınca Leke dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor, Leke dizisi var mı yok mu ne zaman yayınlanacak, Leke dizisi yeni sezonda olacak mı, Leke dizisi 2019-2020 Sezonu devam edecek mi, Leke dizisi final mi sezon finali mi yapacak gibi sorular sorulmaya başlandı. Bizde bu konumuzda sırasıyla bunlara cevap vermek istiyoruz.

Leke dizisi neden bitti final yaptıLeke dizisi erken final mi yapacak?

Leke dizisinin almış olduğu reyting oranlarına bakarsak oldukça düşük bir oranda kaldığını ve bu reytingler ile dizinin daha fazla devam edemeyeceğini söyleyebilirim. Çünkü dizi almış olduğu 2 oranındaki Total reyting ile kanalın reklam verenlerine adeta sürekli zarar ettiriyor. Bu nedenle Leke dizisinin erken final yaparak ekrana veda edeceği konuşuluyor. Geçtiğimiz haftalarda Leke dizisinin yaz boyunca devam edeceğine dair bilgiler gelmişti ancak reytingler çok düşük olunca dizinin birkaç hafta içerisinde erken yaptırılacağı öğrenildi.

Leke dizisinin almış olduğu reytingler nasıl, dizi erken finale mi gidiyor?

Evet yukarıda da belirttiğimiz gibi Leke dizisinin almış olduğu reyting oranlarına baktığımızda oldukça düşük oranlarda kaldığını kadın dizisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve o günün haber bültenlerinin çok gerisinde kaldığını açıkça söylememiz gerekir. Hatta Kanal 7 ekrana gelen günlük bir dizi olan Yemin dizisinin bile gerisinde kalan Leke dizisi bu gidişle almış olduğu reytinglerden dolayı erken final yaparak Kanal D’ye veda edecektir. Zaten Kanal D bu sezon birçok dizisini erken final yaptırmak zorunda kaldı ki çok düşük reytingler alan diziler kanala sürekli zarar ettirdi.

Leke dizisi Bitmesin final yapmasın devam etsinLeke dizisi Yeni sezonda devam edecek mi 2019-2020 sezonu olacak mı?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz reyting oranlarına göre Leke dizisinin devam etmesi pek mümkün gözükmüyor. Çünkü dizinin almış olduğu düşük reyting oranları kanalın kısa sürede erken final yapacağına ve Leke dizisi daha fazla devam edemeyeceğine işaret ediyor. Leke dizisi 2. sezon olacak mı, Leke dizisi yeni sezonu devam edecek mi Kanal D Leke dizisini haziran ayında birkaç hafta yayınladıktan sonra diğer dizilerin yokluğunda reytingleri artarsa devam edecek ancak dizinin reytinglerinde bir yükselme olmaz ise daha fazla zarar etmemek için Leke dizisine erken final yaptırılacak. Böylelikle Leke dizisinin önümüzdeki haftalarda alacağı reyting oranları dizinin devam edip etmeyeceğine karar verecek. Leke dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek sorusu maalesef çok fazla sürmeyeceğini işaret ediyor.

Leke dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecekLeke dizisi Bitmesin final yapmasın devam etsin kampanyası:

Daha önce birçok dizi için bitmesin devam etsin final olmasın kampanyaları düzenlemiş ziyaretçilerimizi destek olmaya davet etmiştik. Leke dizisinde de yine aynı şekilde Leke dizisi bitmesin devam etsin yeni sezonda Kanal D’de veya başka bir kanala transfer olarak yoluna devam etsin yeni sezonda da yayınlanmaya ve izleyiciyle buluşmaya devam edebilmesi için mutlaka iyi reyting oranları alması gerekiyor. Bu yüzden izleyicilerin diziye sahip çıkması diziyi sosyal medyada çeşitli sosyal medya sitelerinde bu sayfaya yazmış olduğu yorumları göstermek için sayfanın linkini paylaşabilirler. Leke dizisi bitmesin final yapmasın kampanyasına sizler de destek olabilirsiniz.

Leke dizisi neden erken final yapar niçin biter?

Aslında bu sorunun cevabı için Leke dizisinin almış olduğu reyting oranlarına bir kez daha göz atmakta fayda var. Çünkü iyi reyting alan diziler kolay kolay bitmezken, reytingleri adeta yerlerde sürünen ve bir türlü ayağa kalkamayan diziler maalesef erken final yapmak zorunda kalıyor. Dizi oyuncularının almış olduğu ücretler yüksek olduğu için, dizi ekibinin alacağı para reklam masrafları dizinin alacağı yüksek reytinglere bağlı. Bir dizi ne kadar yüksek reyting alırsa o kadar yüksek geliri olur. Geliri olmayan dizilerde maalesef kısa sürede erken final yaparak ekrana veda etmek zorunda kalıyor. Leke dizisi de büyük umutlarla başlasa da beklentilerin altında kaldı maalesef..

Leke dizisi Cem yasemine şarkı söyledi sevişen yaramaz çocuklar gibiLeke dizisi hakkında sizler de aşağıya yorumlarınızı yazarak Leke dizisinin bitmesi, final yapması hakkındaki fikirlerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Leke dizisi Cem yasemine şarkı söyledi sevişen yaramaz çocuklar gibi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba