Leke Dizisi Bitecek mi Final Yapacak mı? 2. Sezon Devam Edecek mi?

Kanal D ekranlarında devam eden ve salı günleri yayınlanan Leke dizisinin final mi yapacağı yoksa sezon finali yaparak yeni sezonda devam mı edeceği izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Leke dizisinin geleceği hakkında reytinglerden de yola çıkarak analiz yazmak ve dizinin nasıl bir yol izleyeceği ve Kanal D’nin dizi ile ilgili görüşlerini sizlere aktarmak ve dizinin yeni sezondaki gelişmelerini buradan bildirmek istiyoruz sizlere.

Güncelleme: Leke Dizisi Bitecek mi Final Yapacak mı? 2. Sezon Devam Edecek mi? konumuzda bir müddet sonra Leke dizisi bitti. Leke dizisinin oyuncuları başka dizilerde boy göstermeye başladı. Leke oyuncularından Melis Sezen şu sıralar Sadakatsiz dizisinde müthiş bir oyunculuk sergiliyor. Sadakatsiz dizisi Derin Kıyafetleri? konumuza göz atabilirsiniz.

Son Dakika Bilgisi: Aldığımız son bilgilere göre Leke dizisi yapımcısı ile Kanal D anlaştı ve dizinin sezon finali sonrasında tamamen bitirildiği yeni sezona hiç başlamayacağı yani yayından kaldırıldığı belirtildi. Kanal D ile Yapımcının ortak vardığı karar sonrasında 2019-2020 sezonuna Leke dizisi hiç başlamayacak. Yani dizi yaz sezonunda gizlice yayından kaldırıldı yeni sezonda Leke dizisi olmayacak..

Leke dizisi erken final yapmasın bitmesin devam etsin

Leke Dizisinin Reytingleri Nasıl, Dizi Devam Eder mi?

Öncelikle Leke dizisinin reytinglerini paylaşarak sizlere detaylarını açıklama ve bu konuda Kanal D nasıl bir yol izleyebilir onu kısaca yazmak istiyorum. Leke dizisi 7 Mayıs salı akşamı 4. bölümü ile ekrana geldi. Leke dizisi 7 Mayıs 2019 Salı Reytinglerinde almış olduğu 3.78 total reyting oranı ile 12. sıraya düşerken önceki haftalardaki performansından biraz düştüğü gözlendi. Leke 23 Nisan 2019 Salı Reytinglerinde almış olduğu 4.88 total reyting oranı ile oldukça iyi bir sonuç almış ve Kanal D tarafından da beğenilmişti sonuçlar. Ancak sonraki haftalarda dizinin düşüşe geçmesi sonrasında Leke dizisi devam eder mi sorusunu akıllara getirdi. Burada iki husus var. Birincisi eğer reytingler düşmeye devam ederse dizinin devam etme şansı pek görünmüyor. Ancak dizi reytingleri biraz toparlarsa 2. sezon onayı alabilir.Leke dizisi reyting sonuçları

Leke Dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Leke dizisinin önümüzdeki haftalarda alacağı reytingler çok önemli. Eğer dizi reytinglerde varlık gösterirse gelecek sezon da devam etme fırsatı bulacaktır. Ancak Salı günleri de yüksek reyting almak oldukça zor. Çünkü hem Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yıllardır süren bir efsane dizi var hemde Fox tv de yayınlanan Kadın dizisi 2 sezondur reytinglerde birinciliğini korumayı başarıyor. Bu dizilerin arasından sıyrılıp da reyting alabilmek gerçekten oldukça zor bir iş. Ancak alternatif bir dizi olarak görülen Leke dizisi 3 total oranının altına inmez ise büyük ihtimalle sezon finali yaparak gelecek sezon da kaldığı yerden devam edecektir. Ancak reytingler düşmeye devam eder ve 3 total oranının altına inerse Kanal D o zaman Leke dizisinin üstünü çizim erken final yaptırabilir.

Leke dizisi son reytingleri

Leke Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Kanal D bu sezon dizilerden yana pek şansı gülmeyen bir kanal oldu. Salı günleri de ekran gelen bir çok dizisi erken final yaptı. Koca Koca Yalanlar, Yüzleşme, Muhteşem ikili, Çocuklar Duymasın ve Bir Litre Gözyaşı gibi dizileri erken final yapan Kanal D deyim yerindeyse yeni dizi yayınlamaya korkar hale geldi. Yayın hayatına başlayan diziler reytingleri düşmeye başlayınca bir bir erken final yapmak zorunda kaldı. Bu nedenle izleyicilerin Kanal D dizilerine olan güveni de sarsıldı diyebiliriz. Cuma günü ekrana gelen Arka Sokaklar dizisi hariç bir çok dizisi sıkıntılı olan Kanal D Leke dizisinin de düşen reytingleri sonrasında her an erken final kararı alabilir. Bu konuda Kanala D maalesef çok fazla güven vermiyor bizlere. Leke dizisi bu reytinglerden sonra rahatça 2. sezonunda devam eder diyemiyoruz.

Kanal D Leke Dizisini Erken Final Yapar mı, Neden Bitiriyor?

Leke dizisinin erken final kararı açıklanmasa da yukarıda açıkladığımız nedenlerden dolayı dizinin erken final yapma durumu var. Düşen reytingleri görünce hemen erken final kararı alan Kanal D eğer geleneğini Leke dizisi içinde devam ettirirse büyük ihtimalle dizi çok fazla devam etme şansı bulamadan Mayıs ayının sonunu zor görür. Ancak izleyiciyi çekecek hamleler yapar ve senaryodaki sıra dışı olaylar ile izleyiciyi kendine çekmeyi başarırsa Leke dizisinin devam etme ve yeni sezonda yayınlanma ihtimali az da olsa var. Ancak düşen reytingler sonrasında dizinin erken final yapma ihtimali çok yüksek olduğunu bir kez daha söyleyelim. Leke dizisi biterse düşen reyting sonuçlarından dolayı bitecektir.

Leke Dizisi 2. sezon devam edecek mi Bitecek mi

Leke Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Kampanyası:

Leke dizisinin yukarıda bahsetmiş olduğumuz düşen reytinglerinden sonra erken final çanları çalmaya başladı bile. İlk haftalarda 5 oranına yaklaşan total reytingleri görünce bir oh çekip sonunda Kanal D bir diziyi tutturabildi demiştik. Ama çok geçmeden dizinin reytingleri düşmeye başladı ve Leke dizisi bitecek mi erken final mi yapacak gibi sorular sorulmaya başlandı. Bizde Kanal D bu sevilen diziyi bitirmesin, devam ettirsin diye bir kampanya başlatmak istedik.

Leke Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın: Leke dizisinin devam etmesi hemen erken final yapmaması için siz ziyaretçilerimizden iki şey istiyoruz. Birincisi dizinin devam etmesi bitmemesi için bu sayfanın altındaki yorum kısmına Leke Dizisi Bitmesin, Leke Erken Final Yapmasın, Leke dizisinin final yapmasını istemiyoruz gibi cümleler kurarak yorumlarınızı yazmanız. Daha sonra yorumunuzun çıktığı bu sayfayı sosyal medya sayfalarında Facebook İnstagram ve twitter gibi yerlerde paylaşarak eşimize dostumuza dizinin devam etmesi gerektiğini duyuruyoruz ve Leke dizisinin sevilip sayıldığını gösteriyoruz. Bizde sizlerden gelen mesaj ve yorumlarla Kanal D ile iletişime geçerek sizlerin diziye gösterdiğiniz ilgi ve alakayı ispatlayarak dizinin devam etmesini isteyeceğiz.

Leke dizisi bitmesin final olmasınLeke Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın kampanyasına sizlerde katılabilir, dizinin erken final yapmadan yeni sezonda kaldığı yerden devam etmesi için ısrarcı olabilirsiniz. Hem dizinin oyuncuları için hemde izleyicinin sevilen güzel bir hikayeyi sonuna kadar izleyebilmesi için Leke Dizisi final yapmasın yeni sezonda devam etsin konusunda sizlerden de desteklerinizi bekliyoruz.

Son Dakika Bilgisi: Aldığımız son bilgilere göre Leke dizisi yapımcısı ile Kanal D anlaştı ve dizinin sezon finali sonrasında tamamen bitirildiği yeni sezona hiç başlamayacağı yani yayından kaldırıldığı belirtildi. Kanal D ile Yapımcının ortak vardığı karar sonrasında 2019-2020 sezonuna Leke dizisi hiç başlamayacak. Yani dizi yaz sezonunda gizlice yayından kaldırıldı yeni sezonda Leke dizisi olmayacak..

Leke dizisi 2021-2022 yıllarında başlar mı?

Leke dizisi 2021-2022 yıllarında başlar mı? sorusuna mümkün değil yanıtını verebiliriz. Dizi düşük reytingler nedeniyle bitmişti. Yeniden başlaması çok zor. Leke dizisinin 2021-2022 yıllarında tekrarları Kanal D de yayınlanabilir.

Yorum yaz

28 Yorum

  1. Diger diziler bitti umrumda bile degil ama lütfenn leke dizisini devam ettirin gerçekten ben anlamıyorum saçma sapan diziler devam ediyor güzel olan diziler ekrandan kaldırılıyor

  2. Gerçekten inanamıyorum.o kadar saçma dizi varken bitmemeliydi…umarım tekrar yayına girer diyeceğim….inşallah

  3. Avatar Asiye akyar

    Kesinlikle bitmemeli bence engelli kardesiyle mücadeleyi isaret dilini öğreniyoruz onca saçma sapan diziler varken böyle eğitici filimleri niye kaldırırlar anlayamam.

  4. Lütfen nolur ben bu diziyi çok seviyordum eminim benim gibi birçok insanda seviyordur lütfen yayından kalkmasın çok rica ediyorum lürfen

  5. Lütfen nolur ben bu diziyi çok seviyordum eminim benim gibi birçok insanda seviyordur lütfen yayından kalkmasın çok rica ediyorum lürfen

  6. ben işitme engelliyim haberin olsun Asla bitmemeli lütfen leke dizisi kesinlikle bitmesin devam etsin çok güzel bir dizi lütfen

  7. Leke dizisi bitmesin hatta 2 hafta ara verip yaz boyu yayınlasınlar yazın çoğu dizi tatildeyken izlenme oranı artabilir bunu niye denemiyorlar?

Etiketler