Lara Domaç Kimdir? Hayallerim Aşkım ve Ailem Dizisi (Kaya’nın sevgilisi)

Bu konumuzda sizlere Exxen de yayınlanacak olan Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinin oyuncularından Lara Domaç’ı ve dizide hayat vereceği karakteri yakından tanıtacağız. Başarılı Komedyen Hasan Can Kaya’nın Exxen’in hazırladığı bu dizi, kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başarmış ve büyük ilgi görmüştür. Exxen’in en çok izlenen programlarından biri olan Konuşanlar programının üreticisi olan Hasan Can’ın sevgilisi, Sultan San da dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Oyuncu kadrosu belli olmaya başlayan dizide merak edilen oyunculardan biride Lara Domaç olmuştur. Bizde sizler için oyuncumuz Lara Domaç’ı ve dizide hayat vereceği karakteri yakından tanıtacağız.

Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi Hasan Can’ın Sevgilisi

Güzel oyuncumuz Lara Domaç’ın dizide hayat vereceği karakter Hasan Can’ın sevgilisidir. Dizide Hasan Can’ın sevgilisine hayat verecek olan oyuncumuzun, nasıl bir karakteri canlandıracağı henüz belli değildir. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Hayallerim Aşkım ve Ailem Dizisi (Kaya'nın sevgilisi)

Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi Hasan Can’ın Sevgilisi Kimdir?

2021 yılının merakla beklenen dizilerinden biri olan Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinde Hasan Can’ın sevgilisine güzel oyuncumuz Lara Domaç hayat verecektir. Diziyi merakla bekleyenler tarafından oyuncumuz Lara Domaç’ta oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuzu daha yakından tanıtacağız ve Lara Domaç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Lara Domaç Kimdir?

Henüz 21 yaşında olan genç ve güzel oyuncumuz 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Tümay Özokur Akademi de Kamera Önü Oyunculuk egitimi alan Lara Domaç kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Cheetos Elektirk reklam filminde oynayarak geçmiştir. Aynı yıl 20 dakika dizisinde de rol alan oyuncumuz, 2019 yılında katıldığı Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye 3.sü olarak adını duyurmuştur. Keman çalmayı seven oyuncumuz aynı zamanda Drama Eğitmenliği de yapmaktadır. Dansa ilgi duyan Lara Domaç, Tango, Latin Dansı ve Hip-Hop türünde de profosyonel olarak dans etmektedir. Güzel oyuncumuz bu sezon ise Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Lara Domaç Rol Aldığı Diziler

Hayallerim Aşkım Ve Ailem (2021)
Kampüs Kafası(2020)
20 Dakika(2012)Lara Domaç Kimdir

Lara Domaç Resmi İnstagram Hesabı

Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinde Hasan Can’ın sevgilisine hayat verecek olan güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 106 gönderisi ve yaklaşık 7 bin takipçisi vardır. Lara Domaç’ın resmi instagram hesabı: @laradomac

Lara Domaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 21 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Lara Domaç’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.Hayallerim Aşkım ve Ailem dizisi Lara Domaç (Kaya'nın sevgilisi)

Lara Domaç Kıyafetleri Elbiseleri

2019 yılında Sinema Güzeli yarışmasında 3. olan Lara Domaç, güzelliğini herkese duyurmuştur. Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği biri olan oyuncumuz tarzıyla da merak konusu olmaktadır. Özellikle genç kızlar tarafından, oyuncumuzun giydiği kıyafetleri de merak edilmekte ve araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinde giydiği, ceket, kazak, gömlek, etek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı küpe, kolye, bileklik, yüzük, çanta gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinin oyuncularından Lara Domaç’ı ve dizide hayat vereceği karakteri yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisi oyuncu kadrosu burada.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. yeni bir no namein daha sektöre kazandırılmasını görüeyor bu gözler değerlencek burasi iyi izleyn

Etiketler