Kuzgun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Yorum Yap 450 kez izlendi

Star tv de ekrana gelen ve çarşamba günleri yayınlanan Kuzgun dizisine gelen oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları burada sizlere sunacağız. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Kuzgun ve Dila’nın yaşadıklarına şahitlik ettiğimiz Kuzgun dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? sorusuna bu konumuzda detaylı cevap yazacağız.. Oldukça güçlü bir kadrosu olan Kuzgun dizisine giren oyuncuları ve çıkan oyuncuları bu konumuzda bulabilirsiniz.

Kuzgun Dizisine 2. Sezon Gelen giden OyuncularKuzgun Yeni 2. Sezon Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan Kuzgun dizisinin baş rollerinde kimler var kısaca yazarak daha sonra konumuz olan Kuzgun dizisinin oyuncularından gelen ve diziden giden oyunculara göz atalım. Dizinin kadrosunda kimler var: Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, İpek Erdem, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan ve Derya Beşerler gibi başarılı oyuncular yer alıyor dizide. Peki Kuzgun dizisine gelen katılan ve diziden ayrılan çıkan oyuncular kimler?

Kuzgun Dizisi Rıfat neden diziden çıktı

Kuzgun Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler?

1- Kuzgun dizisinden ayrılan oyuncu Rıfat (Levent Ülgen)

Barış Arduç ve Burcu Biricik gibi oyuncuların baş rollerde olduğu ve Kapadokya’dan İstanbul’a güzel bir hikayesi olan Kuzgun dizisinde önemli oyunculardan birisi diziden ayrılıyor 8 Mayıs günü yayınlanan yeni bölümde. Star TV’nin sevilen dizisi ‘Kuzgun’da beklenmedik bir ayrılık yaşanacak bu hafta. Diziden şok bir ayrılık yaşanacak ve Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Kuzgun dizisinden usta oyuncu Levent Ülgen ayrılacak. Vurularak ölecek olan Levent Ülgen dizide Rıfat Ülgen karakterini canlandırıyor ve dizinin baş rolü olan Dila’nın babasını oynuyordu.

Kuzgun Diziden Ayrılan oyuncular Kimler

Kuzgunda önemli karakterlerden birisi olan Rıfat 14. bölüm itibariyle Kuzgun dizisinden ölerek ayrılacak. Peki Rıfat Ülgen nasıl ölecek? Dila Kuzgun’a hiç sormadan Kudret ile anlaşma yaptı. Bu anlaşmadan sonra Kudret’e Behram hakkında gizli bilgiler veren Dila, Rıfat’ın kafasına dert açar. Dila babasını kurtardığını ona yardımcı olduğunu düşünürken, Behram babası Rıfat’ı öldürecektir. Dila kahrolacak ama yapacak fazla bir şeyi olmayacak. Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun yeni sezonda da ekrana gelip gelmeyeceği kesinleşmemişken önemli bir oyuncunun diziden çıkmış olması şaşkınlıkla karşılandı. Dila karakterinin babası olan Rıfat (Levent Ülgen) Kuzgun dizisinden ayrılan ilk oyuncu oldu.

Kuzgun Dizisinden Ayrılan Oyuncular listesi

Kuzgun Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Kuzgun Dizisi Ferman Kimdir? Onur Saylak Bilgileri

Kuzgun dizisi yeni sezonuna Onur Saylak katıldı. Böylece reytinglerde başarılı bir hamle yapıp olacak. Onur Saylak önceki sezonda Çukur dizisinde rol alacak derken yeni sezon için Kuzgun dizisi ile anlaştığı kesinleşti. Kuzgun dizisi yeni sezonda Onur Saylak’ı göreceğiz. Onur Saylak kimdir? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bakalım.

Onur Saylak Kimdir?

Onur Saylak 1977 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümlerinde eğitim aldı ancak bitmeden Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve buradan mezun oldu. Üniversite eğitimi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda rol aldı sahneye çıktı. 2002 yılında ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. Bizim Evin Halleri onun ilk dizisiydi.

Onur Saylak’ın rol aldığı dizi filmler;
Yuvadan Bir Kuş Uçtu,
Aşk Buraya Uğramıyor
Yabancı Damat,
Ne Seninle Ne Sensiz,
Kod Adı,
Hisarbuselik,
Asi,
Nefes,
Gönülçelen,
Sensiz Olmaz,
Ağır Roman Yeni Dünya,
Hayat Ağacı,
Hatırla Gönül,
Vatanım Sensin,
Çarpışma dizilerinde rol aldı. Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.

Kuzgun dizisine yeni gelen oyuncuları burada sizlere duyurmaya ve oyuncular hakkında detaylı bilgilendirmeler yazmaya çalışacağız. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile yeni bir heyecan yaratan Kuzgun dizisinin oyuncu kadrosu gittikçe genişleyecek ve yeni sezonda devam ederse Kuzgun dizisi bir çok oyuncu transfer edecek. Kuzgun dizisine 2. sezonda gelen oyuncuları da buraya yazmaya devam edeceğiz.

Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı Kimdir1- Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı Kimdir? Ahmet Varlı

Ahmet Varlı Kuzgun dizisine yeni katılan oyunculardan birisi oldu. Kuzgunda Bora Dağıstanlı rolünde oynayacak olan Ahmet Varlı bölümler ilerledikçe daha aktif bir rolde olacaktır. Bora Dağıstanlı kimdir diye merak edenlere kısa bilgiler yazalım: Bora Şeref’in oğludur. Kuzgun dizisinde Dila ve Bora’nın hiç beklenmedik zamanda kesişen yolları Bora’nın Dila’ya aşık olmasına neden olur. Ancak Dila evlidir. Evli olmasa da yüreğinde gönlünde Kuzgun vardır. Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı daha önce Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almış ve oldukça başarılı bir rol çıkarmıştı. Ahmet karakterini canlandırdığı Kanatsız Kuşlardan sonraki yeni rolü Bora Dağıstanlı karakteri olarak girdiği Kuzgun dizisindeki rolü olmuştur.Kuzgun Dizisine sonradan katılan oyuncular

2- Kuzgun Dizisi Behram Adıvar Kimdir? Yeni Oyuncu

Kuzgun dizisinde adı geçen Behram Adıvar’ın henüz kim olduğu açıklanmasa da özelikle uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapan azılı bir çete lideri olduğunu tahmin ediyoruz. Yeraltı dünyasının malum isimlerinden birisi olan Behram Adıvar; oldukça ölümcül bir mafya babasıdır. Behram’ın gerçek adının ve kim olduğun bilgileri ulaşınca buraya yazacağız. Behram Adıvar pis işlerin adamıdır.

Kuzgun Dizisine yeni katılan oyuncularKuzgun Dizisine Yeni Sezon Gelen Oyuncular ve Diziden Ayrılanlar Kimler?

İlk sezonu ile Star tv de çarşamba günleri yayınlanan Kuzgun dizisine yeni sezonda bazı oyuncular dahil olurken bazıları da projeden ayrıldılar. Kuzgun Dizisine Yeni 2. Sezon Gelen Oyuncular kimler ve Kuzgun 2. Sezon Diziden Ayrılan oyuncular Kimler? diye merak edenlere detaylı bilgilendirmeyi bu sayfada yazmaya devam edeceğiz. Kuzgun Dizisine Yeni 2. Sezonda gelen dahil olan oyuncular ile Kuzgun Dizisinden Yeni 2. Sezonda ayrılan çıkan oyuncuları burada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Not: Kuzgun dizisinin devam etmesi için bir kampanya hazırladık. Merak edenler ve katılmak isteyenler lütfen tıklasın >>Kuzgun Dizisi Bitmesin

Kuzgun Yeni Sezon Gelen Oyuncular Diziden Ayrılanlar Kimler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba