Kuzgun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Star tv de ekrana gelen ve çarşamba günleri yayınlanan Kuzgun dizisine gelen oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları burada sizlere sunacağız. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Kuzgun ve Dila’nın yaşadıklarına şahitlik ettiğimiz Kuzgun dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? sorusuna bu konumuzda detaylı cevap yazacağız.. Oldukça güçlü bir kadrosu olan Kuzgun dizisine giren oyuncuları ve çıkan oyuncuları bu konumuzda bulabilirsiniz.

Güncelleme: Kuzgun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? konumuzdan hemen sonra dizinin bittiğini hemen belirtelim. Dizinin finalinden sonra Barış Arduç hiç boşta kalmadı ve hemen Çukur dizisinden teklif aldı. Çukurda Erdenet ailesinin önemli bir üyesi olarak görev alan Barış Arduç şu sıralarda yeni dizisi ile gündemde. Barış Arduç Yeni dizisi nedir

Kuzgun Dizisine 2. Sezon Gelen giden Oyuncular

Kuzgun Yeni 2. Sezon Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan Kuzgun dizisinin baş rollerinde kimler var kısaca yazarak daha sonra konumuz olan Kuzgun dizisinin oyuncularından gelen ve diziden giden oyunculara göz atalım. Dizinin kadrosunda kimler var: Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, İpek Erdem, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan ve Derya Beşerler gibi başarılı oyuncular yer alıyor dizide. Peki Kuzgun dizisine gelen katılan ve diziden ayrılan çıkan oyuncular kimler?

Kuzgun Dizisi Rıfat neden diziden çıktı

Kuzgun Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler?

1- Kuzgun dizisinden ayrılan oyuncu Rıfat (Levent Ülgen)

Barış Arduç ve Burcu Biricik gibi oyuncuların baş rollerde olduğu ve Kapadokya’dan İstanbul’a güzel bir hikayesi olan Kuzgun dizisinde önemli oyunculardan birisi diziden ayrılıyor 8 Mayıs günü yayınlanan yeni bölümde. Star TV’nin sevilen dizisi ‘Kuzgun’da beklenmedik bir ayrılık yaşanacak bu hafta. Diziden şok bir ayrılık yaşanacak ve Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Kuzgun dizisinden usta oyuncu Levent Ülgen ayrılacak. Vurularak ölecek olan Levent Ülgen dizide Rıfat Ülgen karakterini canlandırıyor ve dizinin baş rolü olan Dila’nın babasını oynuyordu.

Kuzgun Diziden Ayrılan oyuncular Kimler

Kuzgunda önemli karakterlerden birisi olan Rıfat 14. bölüm itibariyle Kuzgun dizisinden ölerek ayrılacak. Peki Rıfat Ülgen nasıl ölecek? Dila Kuzgun’a hiç sormadan Kudret ile anlaşma yaptı. Bu anlaşmadan sonra Kudret’e Behram hakkında gizli bilgiler veren Dila, Rıfat’ın kafasına dert açar. Dila babasını kurtardığını ona yardımcı olduğunu düşünürken, Behram babası Rıfat’ı öldürecektir. Dila kahrolacak ama yapacak fazla bir şeyi olmayacak. Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun yeni sezonda da ekrana gelip gelmeyeceği kesinleşmemişken önemli bir oyuncunun diziden çıkmış olması şaşkınlıkla karşılandı. Dila karakterinin babası olan Rıfat (Levent Ülgen) Kuzgun dizisinden ayrılan ilk oyuncu oldu.

Kuzgun Dizisinden Ayrılan Oyuncular listesi

Kuzgun Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Kuzgun dizisi yeni sezonunda diziye yeni isimler katıldı. Yeni oyuncular sayesinde senaryo genişlemiş oldu. Yeni katılan oyuncuların bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaştık. Kuzgun dizisine eklenen yeni oyuncularla konumuzu güncellemeye deva ediyoruz.

Güneş – Nilperi Şahinkaya

Yeni sezonda Kuzgun dizisine dahil olan Güneş karakteri canlandıran güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya‘dır. Nilperi Şahinkaya 1988 yılında babası diplomat olduğu için Senegal ülkesinde dünyaya gelmiştir. Sonra Avrupa ülkelerinde de dolaşan ve çeşitli eğitimler alarak dizi oyuncusu olan Nilperi Şahinkaya Kuzgun dizisinde Güneş karakterine hayat verecek. Güneş rolü Kuzgunda oldukça önemli bir rolde olacak. Güneş Kuzgun ve Dila için oldukça önemli bir yere sahip olacak ve Dila ile Kuzgun’un hayatını en çok etkileyecek isim olacak. Nilperi Şahinkaya Kuzgunda canlandıracağı Güneş karakteri için yaz tatili boyunca provalar yaparak hazırlanmış. Daha detaylı bilgiler için Tıklayın >> Kuzgun dizisi Güneş karakteri Nilperi ŞahinkayaKuzgun dizisi Güneş karakteri Nilperi Şahinkaya

Tülay Günal

Tülay Günal 1970 yılında Kastamonu ilimizde doğmuş olan bir dizi oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Tülay Günal ilk olarak Yuvadan Bir Kuş Uçtu dizisinde rol almış daha sonra Asi, Umutsuz Ev Kadınları, Tatlı Küçük Yalancılar, Kördüğüm ve Servet gibi dizilerde rol almıştır. Servet Dizisinde Sevim rolünde izlediğimiz Tülay Günal son olarak Kuzgun dizisine dahil oldu. Kuzgun dizisinde Tülay Günal hangi karakter olacak belli olunca buraya yazacağız.Tülay Günal Kuzgun Dizisinde hangi rolde

 Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya 23 şubat 1988 tarihinde Senegal’de doğmuştur. Babası diplomat olan Nilperi Şahinkaya ülkeye döndükten sonra Ankara Bilkent üniversitesinde eğitim aldı. Nilperi Şahinkaya ilk olarak dizi oyunculuğuna Deniz Yıldızı adlı dizide başladı. Nilperi Şahinkaya daha sonra Öyle bir geçer zamanki ve kayıp gibi dizilerde rol aldı. Atv de ekrana gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Süreyya karakteriyle ön plana çıktı. Son olarak Aynen Aynen adlı internet dizisinde oynayan Nilperi Şahinkaya 2019-2020 Yeni Sezonda Kuzgun dizisinin oyuncularına dahil oldu. Nilperi Şahinkaya Kuzgun dizisinde Güneş rolünü karakterini oynayacak.Nilperi Şahinkaya Kuzgun dizisinde oynayacak

Utku Ateş 

Utku Ateş Kuzgun dizisinde: Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı sevilen dizinin yeni sezondaki oyuncu kadrosuna son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alan Utku Ateş dahil oldu. Erkenci Kuş dizisinde Yiğit karakterini canlandıran Utku Ateş yeni dizisi Kuzgun da bakalım hangi rolle karşımıza çıkacak. Oyuncu daha önce Poyraz Karayel, Hayat Sırları, Jet Sosyete gibi dizilerde rol almıştı, şimdi de Kuzgun dizisinde. Utku Ateş Kuzgunda Kumru’ya mı aşık olacak yoksa Dila’ya mı şimdilik belirsiz.Utku Ateş Kuzgun dizisinde

Ferman – Onur Saylak

Kuzgun Dizisi Ferman Kimdir? Onur Saylak Bilgileri :Kuzgun dizisi yeni sezonuna Onur Saylak katıldı. Böylece reytinglerde başarılı bir hamle yapıp olacak. Onur Saylak önceki sezonda Çukur dizisinde rol alacak derken yeni sezon için Kuzgun dizisi ile anlaştığı kesinleşti. Kuzgun dizisi yeni sezonda Onur Saylak’ı göreceğiz. Onur Saylak kimdir? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bakalım.

Onur Saylak Kimdir?

Onur Saylak 1977 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümlerinde eğitim aldı ancak bitmeden Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve buradan mezun oldu. Üniversite eğitimi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda rol aldı sahneye çıktı. 2002 yılında ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. Bizim Evin Halleri onun ilk dizisiydi.

Onur Saylak’ın rol aldığı dizi filmler;
Yuvadan Bir Kuş Uçtu,
Aşk Buraya Uğramıyor
Yabancı Damat,
Ne Seninle Ne Sensiz,
Kod Adı,
Hisarbuselik,
Asi,
Nefes,
Gönülçelen,
Sensiz Olmaz,
Ağır Roman Yeni Dünya,
Hayat Ağacı,
Hatırla Gönül,
Vatanım Sensin,
Çarpışma dizilerinde rol aldı. Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.

Kuzgun dizisine yeni gelen oyuncuları burada sizlere duyurmaya ve oyuncular hakkında detaylı bilgilendirmeler yazmaya çalışacağız. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile yeni bir heyecan yaratan Kuzgun dizisinin oyuncu kadrosu gittikçe genişleyecek ve yeni sezonda devam ederse Kuzgun dizisi bir çok oyuncu transfer edecek. Kuzgun dizisine 2. sezonda gelen oyuncuları da buraya yazmaya devam edeceğiz.

Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı Kimdir

Bora Dağıstanlı – Ahmet Varlı

Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı Kimdir? Ahmet Varlı : Ahmet Varlı Kuzgun dizisine yeni katılan oyunculardan birisi oldu. Kuzgunda Bora Dağıstanlı rolünde oynayacak olan Ahmet Varlı bölümler ilerledikçe daha aktif bir rolde olacaktır. Bora Dağıstanlı kimdir diye merak edenlere kısa bilgiler yazalım: Bora Şeref’in oğludur. Kuzgun dizisinde Dila ve Bora’nın hiç beklenmedik zamanda kesişen yolları Bora’nın Dila’ya aşık olmasına neden olur. Ancak Dila evlidir. Evli olmasa da yüreğinde gönlünde Kuzgun vardır. Kuzgun Dizisi Bora Dağıstanlı daha önce Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almış ve oldukça başarılı bir rol çıkarmıştı. Ahmet karakterini canlandırdığı Kanatsız Kuşlardan sonraki yeni rolü Bora Dağıstanlı karakteri olarak girdiği Kuzgun dizisindeki rolü olmuştur.Kuzgun Dizisine sonradan katılan oyuncular

2- Kuzgun Dizisi Behram Adıvar Kimdir? Yeni Oyuncu

Kuzgun dizisinde adı geçen Behram Adıvar’ın henüz kim olduğu açıklanmasa da özelikle uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapan azılı bir çete lideri olduğunu tahmin ediyoruz. Yeraltı dünyasının malum isimlerinden birisi olan Behram Adıvar; oldukça ölümcül bir mafya babasıdır. Behram’ın gerçek adının ve kim olduğun bilgileri ulaşınca buraya yazacağız. Behram Adıvar pis işlerin adamıdır.

Kuzgun Dizisine yeni katılan oyuncular

Kuzgun Dizisine Yeni Sezon Gelen Oyuncular ve Diziden Ayrılanlar Kimler?

İlk sezonu ile Star tv de çarşamba günleri yayınlanan Kuzgun dizisine yeni sezonda bazı oyuncular dahil olurken bazıları da projeden ayrıldılar. Kuzgun Dizisine Yeni 2. Sezon Gelen Oyuncular kimler ve Kuzgun 2. Sezon Diziden Ayrılan oyuncular Kimler? diye merak edenlere detaylı bilgilendirmeyi bu sayfada yazmaya devam edeceğiz. Kuzgun Dizisine Yeni 2. Sezonda gelen dahil olan oyuncular ile Kuzgun Dizisinden Yeni 2. Sezonda ayrılan çıkan oyuncuları burada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Not: Kuzgun dizisinin devam etmesi için bir kampanya hazırladık. Merak edenler ve katılmak isteyenler lütfen tıklasın >>Kuzgun Dizisi Bitmesin

Kuzgun Yeni Sezon Gelen Oyuncular Diziden Ayrılanlar Kimler

Kuzgun Dizisi 2022-2023 Devam Edecek mi?

Elbette final yapmış bitmiş bir diziden bahsediyoruz. Bu nedenle Kuzgun dizisi 2022-2023 yıllarında devam eder dememiz oldukça zor görünüyor. Ancak kadro yeniden bir araya toplanırsa o zaman başka. Kuzgun dizisi 2022-2023 yıllarında yeniden yayınlanabilir o zaman.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.