Kuzgun Yeni 2. Sezon Reytingleri Nasıl izlendi mi İzlenme Oranları

18.09.2019
210

Kuzgun Yeni 2. Sezon Reytingleri Nasıl izlendi mi İzlenme Oranları. Kuzgun dizisi 2. sezonu 18 eylül çarşamba akşamı başlıyor. Yeni sezonu başlayan dizinin reytingleri nasıl izlenme oranları bu sezon arttı mı düştü mü? Yeni sezonun ilerleyen bölümlerinde Kuzgun dizisi reytingleri ne oranda olacak tüm bilgileri sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. KUZGUN DİZİSİ YENİ SEZON REYTİNGLERİ KONUNUN SONUNA EKLEDİK KONUMUZ GÜNCELLENDİ.

Kuzgun dizisi Star TV ekranlarında yayınlanıyor.  Kuzgun dizisi reytinglerini etkileyen durum sadece dizinin ve oyuncuların başarısı değil, o saatte diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlarda Kuzgun dizisinin başarısını etkileyecek? Kuzgun dizisi yeni sezonunda rakipleri kimler, Yeni sezon reytingleri önceki sezona göre nasıl?

Kuzgun Dizisi 2. Sezon Reytingleri Nasıl İzlenme Oranları

Kuzgun dizisi 2. sezonu 18 eylül çarşamba akşamı yayınlanıyor. Kuzgun dizisinin çarşamba akşamları diğer kanallardaki rakipleri şu şekilde; Kanal D Afili Aşk, Atv Sen Anlat Karadeniz, Show TV Aşk Ağlatır Tekrar, Fox TV The Taste Türkiye, Trt1 Vuslat Tekrar bölümü yayınlanıyor. Önceki sezon yayınlanan Kuzgun dizisi reytinglerde nasıldı? Önceki sezonki rakibi olan Sen Anlat Karadeniz bu sezonda da Kuzgun dizisinin karşısına çıkıyor. Üstelik yeni sezonda Atv de Diriliş Osman’da yayınlanacak. Yakında Kuzgun dizisinin rakibi daha güçlü olabilir.

Kuzgun dizisi ilk sezondaki reytinglerine bakarak bu sezonki reytinglerini yorumlayabiliriz.

Sıra Tarih RTG (%)
15. Kuzgun 29 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 3
11. Kuzgun 22 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 3
8. Kuzgun 15 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 4
9. Kuzgun 8 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 4
6. Kuzgun 1 Mayıs 2019 Çarşamba Reytingleri 5
7. Kuzgun 24 Nisan 2019 Çarşamba Reytingleri 4
7. Kuzgun 17 Nisan 2019 Çarşamba Reytingleri 4

Kuzgun dizisi ilk sezonunda reytingler 7. 8. 9. sırada yer alırken son iki bölümde çok düşmüş ve 11. ve 15. sırada yer almıştır. Bu yüzden de yeni sezonda Kuzgun dizisi kendine verilen şansı iyi değerlendirmeli ve yeni sezonda yüksek reytingler almalı yoksa kısa sürede final kararı alır!

Kuzgun Dizisi Reyting Rakipleri Diğer Kanallarda Yayınlanan Diziler Neler?

Yaz sezonunda başlayan reytinglerde ilk sıraya oturan Afili Aşk dizisi ve geçen sezonun reyting birincisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda da Kuzgun dizisinin en büyük rakipleri. Trt1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un olması diziler için büyük avantaj olsa da yakın zamanda Diriliş Osman’ın başlayacak olması da reytinglerde rekabetin artması için sebep.

Kuzgun Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kuzgun dizisi özeti; Behram Adıvar ölmüştür ve Dila Kuzgun’un gözleri önünde kendisini vurdu. Bunlar yaşanalı tam bir yıl geçti ve Dila hiçbir iz bırakmadan ortadan kayboldu. Kuzgun Dila’yı arar ve hergün onu bulma ümidiyle yaşar. Dila’ya ulaştığını düşündüğü anda Kuzgun’un karşısına sürpriz bir isim çıkar. Geçmişten gelen isim Ferman Koruoğlu.

Kuzgun dizisi 2. sezon Reytingleri;

Yukarıda görüldüğü gibi Kuzgun dizisi yeni sezona oldukça düşük bir reyting ile başladı. Kuzgun yeni sezonda reytinglerde umduğunu bulamadı. Açıkça söylemek gerekirse Kuzgun böyle devam ederse kısa süre sonra erken final haberleri başlayacaktır. Kuzgun dizisinin yeni sezonda çok fazla devam etmesi mümkün gözükmüyor. Günlük dizi Yeminden bile düşük reytingler alan Kuzgun 2. sezonda kısa sürecek görünüyor.

Not: Kuzgun dizisinin Total reyting sonuçları 2. haftada da olumsuz devam etti. İlk hafta alınan 2.35 total reytinglerin sonrasında 2. haftada 2.17 oranına düşerek ileriki haftalarda erken final yapacağının göstergeleri ortaya çıkmaya başladı. Kuzgun dizisi yeni sezonda Total reytinglerde aldığı düşük reytinglerle kısa sürecek erken final yapacak görünüyor. Detaylı bilgilendirme için Tıklayın >> Kuzgun yeni sezonda erken final mi yapacak?Kuzgun dizisi 2. sezon Total reyting sonuçları

YORUMLAR

 1. Sevda dedi ki:

  Çok guzel final olmasin

 2. Anıl dedi ki:

  Kuzgun diyerlerinden bin kat daha güzel ben sadece kuzgunu izliyorum dizi olarak inanılmaz bir dizi hayatımda gördüğüm.

 3. Anonim dedi ki:

  Yaa nasıl bu dizi izlenmez aklım almıyo herkes kaliteden anlamıyor demek😖

 4. Melek dedi ki:

  Kuzgun niye final yapıyormuş sakin yapmasın biz sevenleri çok uzuluruz