Kuzgun Yeni 2. Sezon Nerelerde Çekiliyor? Çekim mekanları yerleri neresi

Sevilen dizi Kuzgun dizisi Yeni 2. Sezon Nerelerde Çekiliyor? Kuzgun yeni sezon çekim mekanları yerleri neresi, çekimlerin yapıldığı yerlere nasıl gidilir, Kuzgun dizisinin seti nerede kuruluyor yeni 2. sezonda tüm bu sorulara yanıt vermek istiyoruz. Kuzgun dizisinin 2. Sezonda çekim yapacağı mekanlar yerler Nerelerde? İşte sizler için hazırladığımız bol resimli görsel nerede çekiliyor konumuz:

Kuzgun Yeni 2. Sezonda nerelerde çekiliyorKuzgun Yeni 2. Sezon Nerelerde Çekiliyor?

Star TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan Kuzgun dizisi yeni sezonu ile kaldığı yerden devam edecek. Kuzgun dizisine yeni sezonda yeni oyuncular dahil olurken dizinin çekim yerleri mekanları da değişmeye başladı. Geçtiğimiz sezon Ürgüp ve Göreme ilçelerinde başlayan Kuzgun dizisinin çekimleri daha sonra İstanbul’da devam etmişti.

Kuzgun dizisinin yeni sezonunda nerelerde çekileceği, kuzgun dizisinin çekim yerlerinin nereler olacağı izleyenler tarafından oldukça merak ediyor. Kuzgun dizisi ikinci sezon çekim yerleri mekanları dizide en çok merak edilen yerler olurken özellikle Kuzgun dizisinin yeni sezonunda yeni gidilen yerler Kuzgun dizisine ayrı bir merak oluşturmuş durumda. Bu nedenle izleyenler Kuzgun dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor Kuzgun dizisi ikinci sezon çekim mekanları yerleri neresi diye meraklı soruları bizlere soruyor.

Kuzgun Yeni 2. Sezon nerede çekiliyorKuzgun dizisi Yeni 2. Sezon Çekim Yerleri Nerelerde Çekiliyor?

Geçtiğimiz sezon Kuzgun dizisi ilk bölümlerde Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinde çekimlerine başlamış ve Kapadokya’nın mistik ortamında Kuzgun dizisinin çekimleri devam etmişti. Özellikle Kapadokya bölgesindeki çekimler diziye ayrı bir hava katarken daha sonra Kuzgun dizisinin çekimleri İstanbul’a taşınmış ve İstanbul’da farklı mekanlarda Kuzgun dizisinin çekimleri devam etmişti. Yeni sezonda Kuzgun dizisinin çekim yerleri neresi diye merak edenlere hemen kısaca bilgiler vermek istiyorum.

Kuzgun dizisi ikinci sezonda İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekimlerini devam ettirecek. Özellikle İstanbul’da Beyoğlu’nda ve İstiklal Caddesi’ndeki çekimler Kuzgun dizisinin İstanbul’un güzelliklerini ve tarihi mekanlarını bizlere sunması açısından oldukça seyir zevki veriyor. Bunun yanı sıra İstanbul İstiklal Caddesi’nde yani kısacası Beyoğlu’nda tarihi turistik mekanlardaki çekimler diziyi izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Aynı zamanda Kuzgun dizisi İstanbul’un tarihi mekanlarından birisi olan Kapalıçarşı’da da çekimler yapıyor zaman zaman. İstanbul’da Sultanahmet Meydanı’na da çıkacak olan Kuzgun dizisinin çekim ekibi buradaki tarihi güzellikleri ile hem ülkemiz insanına hem de dizinin satıldığı bir çok ülkeye İstanbul’un çok güzel bir tanıtımını yapmış olacak.

Kuzgun Yeni Sezon çekim mekanları setleri neredeKuzgun dizisi aynı zamanda İstanbul’da tarihi olarak bilinen Eyüp ilçesindeki tarihi kemerleri de tanıtımlarında gösteriyor. İstanbul’un Eyüp ilçesi Kemerburgaz mevkiinde yer alan eğri Kemer İstanbul’un tarihi mekanlarından birisi olarak biliniyor ve altından geçen binlerce araca rağmen yüzlerce yıldır sapasağlam duruyor. Mimar Sinan tarafından yapılan tarihi Kemer İstanbul’un en güzel silüetlerinden birisi durumunda.

Bunun dışında yine İstanbul’un çeşitli mekanlarında özellikle Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikasındaki dizi film çekim atölyelerinde iç mekan çekimlerini devam ettiren Kuzgun dizisi yeni sezonda da Star TV ekranlarında bomba gibi izleyicilerle buluşmayı bekliyor. Sonuç olarak İstanbul ve .eşitli ilçelerinde dizinin çekimler son hız devam ediyor.

Kuzgun Yeni 2. Sezon çekimleri neredeKuzgun dizisinin yeni sezondaki çekim yerleri ve mekanları merak edilirken tanıtım fragmanı ile birlikte kapalı alanlarda yapılan çekimler yine Beykoz kundura fabrikası içerisinde bulunan ve şimdilerde dizi platosu olarak kullanılan mekanlardır. Kuzgun dizisinde yeni sezonda yeni mekanların ve yeni yerlerin dizide ekrana geleceğini şimdiden belirtelim. Kuzgun dizisinin ikinci yeni sezon çekimlerinin yapıldığı mekanları resimleri ile birlikte sizlere yazmaya ve detayları hakkında kısa bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kuzgun dizisi ikinci sezon kaç bölüm sürecek şimdilik bilmesek de yeni bölümlerdeki mekanlar izleyicilerin merak ettiği yerler olunca Kuzgun dizisi nerede çekiliyor Kuzgun dizisi yeni sezondaki çekim yerleri neresi gibi meraklı soruları bizlere yöneltiyor. Aynı zamanda Kuzgun dizisinin setine nasıl gidilir, kuzgun dizisinin oyuncuları ile nasıl görüşülebilir gibi soruları yönetenler için Kuzgun oyuncularına nerede görebileceklerini söyleyelim:

Kuzgun dizisi Yeni 2. Sezon nerede çekiliyorKuzgun dizisinin seti nerede nasıl gidilir?

Kuzgun dizisinin oyuncuları genellikle Beykoz’da kundura fabrikası olarak bilinen dizi film platolarında oyuncuları görebilirsiniz. Ancak zaman zaman dış çekimler için farklı bölgelere giden Kuzgun dizisinin oyuncuları zaman zaman Şile sahillerinde ya da Üsküdar açıklarındaki Kız Kulesi yakınlarında görülebilir. Yakın yerlerdeki balıkçı mekanları ve kafeler Kuzgun dizisinin çekim yerleri arasında bulunuyor. Sizlerde Burcu Biricik ve Barış Arduç gibi önemli oyuncuları görmek Onur Saylak gibi diziye yeni dahil olan oyuncularla tanışma ve fotoğraf çekilmek için Kuzgun dizisinin setini ziyaret edebilir ve oyuncularla çekim saatleri dışında görüşebilirsiniz. Bu arada Kuzgun dizisine yeni giren oyuncular kimler merak ediyorsanız TIKLAYIN >> KUZGUN YENİ SEZON GELEN OYUNCULAR

Kuzgun dizisi 2. Sezon çekildiği yerler mekanlarKuzgun dizisi yeni sezonda da çarşamba günleri ekrana gelmeye devam edecek ve aynı gün yayınlanacak. Burcu Biricik Barış Arduç Onur Saylak gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran Kuzgun dizisinin yeni sezon çekimleri ve oyuncuların gittiği mekanları yeni bölümler geldik de sizlere yazmaya devam edeceğiz. Dizinin yeni sezon çekim mekanlarını sizlere yazmaya devam edeceğiz, sizlerde merak ettiklerinizi bize sorun lütfen..

Kuzgun Yeni 2. Sezon Nerelerde Çekiliyor? Kuzgun yeni Çekim mekanları yerleri neresi konumuza yazacaklarımız bu kadar. Sizde merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Lütfen kuzgun dilaya üstüne gitmesin çünkü en sonunda Dila kuzgunun olacak Dila kuzgun için herşey yaptı Dila kuzgun için kurşunun önüne gecti

Etiketler