Kuzgun Güneş Kimdir? Daha Önce Oynadığı Diziler (Nilperi Şahinkaya)

18.09.2019
1.022

Sevilerek izlenen Kuzgun dizisi 2. sezonuna 18 Eylül çarşamba günü başlıyor. Yeni sezonda Kuzgun dizisine giren oyunculardan birisi de Güneş karakteri oldu. Kuzgun dizisi Güneş Kimdir? Daha Önce Oynadığı Diziler hangileri gerçek adı soyadı bilgileri hayatı resimleri instagram adresi ve sevgilisi var mı nasıl bir karakteri canlandıracak konumuzda sizlere detaylıca yazmaya çalışacağız.

Kuzgun dizisi Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Kuzgun dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Kuzgun dizisi yeni bölümünde diziye dahil olan oyuncu Nil Peri Şahinkaya kimdir? Nilperi Şahinkaya en son youtube üzerinden yayınlanan Aynen Aynen internet dizisinde rol aldı. Ancak bu dizi çok fazla tutmadı. Yeni sezonda Kuzgun dizisinde Güneş karakterini canlandıracak.

Kuzgun dizisi yeni sezonunda rol alacak olan Nilperi Şahinkaya kimdir? 1988 Senegal’in Dakar kentinde doğdu. Babası diplomat olduğu için böyle ülke ülke gezdiler. Annesi ise Dışişleri Bakanlığı’nda uzman olarak çalışmış. Babası diplomat olduğu için birçok ülke gezdi. 3 sene Duseldorf, 4 sene Paris, 4 sene Bern. Sonrasında anne babası ayrılınca Türkiye’ye döndü. İlkokula Paris’te başladı ve üniversiteyi ise Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamladı. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir.

Nilperi Şahinkaya ilk olarak Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı.Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde oynadı. Nilperi Şahinkaya 2013 yılında Kayıp dizisinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar ile beraber rol aldı. 2013 yılında Kim Korkar Hain Kurttan? adlı tiyatro oyununda Zerrin Tekindor, Haluk Bilginer, Tardu Flordun, Şükrü Özyıldız ile birlikte rol aldı. Nilperi Şahinkaya 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde rol adı bu dizi ile tanındı ve meşhur oldu. Sonrasında 2016 Nolur Ayrılalım, 2018 Yaşayamayanlar dizisinde rol aldı.

Kuzgun Dizisi Güneş Kimdir Karakteri?

Kuzgun dizisinde Nilperi Şahinkaya’nın gerçek bilgilerini sizlerle paylaştık. Nilperi Şahinkaya Kuzgun dizisinde Güneş rolünü oynayacak. Güneş rolündeki Nilperi Şahinkaya instagram hesabından Kuzgun dizisine katıldığını hayranlarına paylaştığı resim ile bildirdi. Nilperi Şahinkaya heyecanlıyım diyerek hayranları ile sosyal medya üzerinden sürekli iletişim halinde kalacaklarını söyledi.

Kuzgun dizisi yeni sezonun ilk bölümünde Güneş karakterini görebileceğiz. Diziye yeni katılan isimlerle yeni sezon farklı bir havada geçecek. Geçmişten gelen Ferman Kozoğlu Kuzgun’un yeni rakibi olacak.  Dila ortadan kaybolmuşken Kuzgun onun Ferman’ın elinde olduğunu düşünür. Yeni Sezonda olacaklar ve Güneş rolü karakteri bilgileri konumuzda sizlerle.Kuzgun dizisi Güneş karakteri Nilperi Şahinkaya

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.