Kuzgun Ferman Koruoğlu Kimdir, Amacı Ne? (Onur Saylak)

19.08.2019
1.857

Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun’un kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Yeni sezonda Star tv ekranlarında devam edecek olan Kuzgun dizisine ünlü bir isim dahil oldu. Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu olarak izleyeceğimiz sürpriz isim kimdir hayatı gerçek adı soyadı ve hakkında bilgileri sizler için derledik.

Kuzgun Ferman Koruoğlu KimdirKuzgun dizisi Ferman Koruoğlu Karakteri Kimdir?

Star tv ekranlarında çarşamba günleri ekrana gelen ve 2019-2020 sezonunda da 2.sezonuyla kaldığı yerden devam edecek olan Kuzgun dizisine dahil olan Ferman Koruoğlu karakteri 2. sezonda Kuzgunda en çok konuşulacak isimlerden birisi olacak. Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adını soyadını hemen yazalım sizlere.

Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu rolünde izleyeceğimiz deneyimli oyuncunun adı Onur Saylak’tır. Onur Saylak dizide geçtiğimiz sezondan beri merakla beklenen Ferman Koruoğlu karakterini canlandıracak. Onur Saylak son olarak geçtiğimiz sezon Show tv de ekrana gelen Çarpışma dizisinde ‘Veli Cevher’ karakteriyle ön plana çıkmış olan sevilen ve başarılı oyuncu yeni sezonda Kuzgun dizisinin kadrosuna dahil olarak Ferman Koruoğlu rolüyle karşımıza gelecek.

Onur Saylak Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu rolündeKuzgun Ferman Koruoğlu Karakteri Hakkında bilgiler

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Kuzgun dizisinin baş rollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Kuzgun dizisinin 2. sezon yeni kadrosuna geçen sezon Çarpışma dizisindeki ‘Veli Cevher’ karakteriyle oldukça beğeni toplayan Tuba Büyüküstün’ün eski eşi Onur Saylak dahil oldu. Onur Saylak Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu karakterine hayat verecek. Peki Ferman Koruoğlu Kuzgunda ne yapacak nasıl bir rol üstlenecek?

Ferman Koruoğlu Kuzgun’da Behram’ın baş düşmanı, oldu olacak kuzgun’un babası ya da öldü bildiği amcası çıksın da ortalık tam karışsın. Türk dizilerinde 2 sezonda gerçekleşen yabancı dizilerde bir kaç bölümde bitiyor. Senaryo yazmak gerçekten büyük özveri gerektiriyor. Kuzgun dizisine dahil olan Onur Saylak dizide Behham karakterinin baş düşmanı olacak ve Ferman Koruoğlu karakterine hayat verecek. Peki Onur Saylak Kimdir?

Onur Saylak Kimdir Kuzgun'da Ferman Koruoğlu rolüOnur Saylak Kimdir? Kuzgun’da Ferman Koruoğlu rolü

Onur Saylak 12 Eylül 1977 tarihinde Ankara’da doğmuş olan başarılı, deneyimli bir tiyatro ve dizi oyuncusudur. ODTÜ Fizik Bölümü’nü yarıda bırakıp Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde Kamu Yönetimi Bölümü okuyan ve sonra da İletişim Fakültesi Tiyatro Topluluğunda tiyatro yapmaya başlayan Onur Saylak son olarak Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumuştur.

Kuzgun Dizisi 2020-2021 de Devam Edecek mi, Bitecek Final mi Yapacak TIKLAYIN?

Onur Saylak 2010 yılında baş rollerinde Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in yer aldığı Gönülçelen dizisinde rol aldıktan sonra bu dizideki rol arkadaşı olan Tuba Büyüküstün ile evlenmiştir. 19 Ocak 2012 tarihinde Toprak, Maya adlarında ikiz kızları oldu ancak daha sonra evlilikleri sona erdi.

Onur Saylak hangi dizilerde oynadıOnur Saylak hangi dizilerde oynadı?

Onur Saylak 2013 yılında “Mavi Dalga” isimli filmde oynamış ve 50. Antalya Film Şenliğinde En iyi senaryo ve En iyi kurgu ödülünü almıştır. 2014 yılında “Hayat Ağacı” dizisinde rol alan Onur Saylak 2015 yılında”Hatırla Gönül” dizisinde,  2015 yılında “Rüzgarın Hatıraları” isimli sinema filminde eşi Tuba Büyüküstün ile birlikte oynamıştır. Vatanım Sensin dizisinde Yüzbaşı Tevfik olarak rol alan Onur Saylak son olarak Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakterine hayat vermiştir. 2019-2020 sezonunda Onur Saylak Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu karakterini canlandıracak.

Kuzgun Ferman Koruoğlu karakteri bilgileriOnur Saylak (Kuzgun Dizisi Ferman Koruoğlu) Özel Bilgileri

Onur Saylak Türk sinema ve dizi sektörünün önemli ve başarılı oyuncularından birisidir. Sosyal medyada oldukça paylaşımcı olan Onur Saylak güncel resimlerini instagram adresinden paylaşıyor. Merak edenler için Kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu rolünde izleyeceğimiz Onur Saylak’ın instagram hesabı: https://www.instagram.com/onursaylak/

Kuzgun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler TIKLAYIN?

Kuzgun Ferman Koruoğlu karakteri bilgileri resimleriBu konumuzda Kuzgun Ferman Koruoğlu Kimdir, Amacı Ne? (Onur Saylak) hakkında detaylı bilgiler vererek oyuncu hakkında merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Nihal dedi ki:

    FERMAN DIZIDE KAHRAMAN OLDU BURCU ICIN KIBAR VE SEVGI DOLU YAKLADIMI BURCU HAKKETTI COKTAN