Kuzey Yıldızı Yıldız’ın Söylediği Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları Aldun Kimlere Verdun Gözümden Uykulari

Kuzey Yıldızında 11. Bölüm fragmanda Yıldızın Söylediği Şarkı Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları Aldun Kimlere Verdun Gözümden Uykulari sözleri videosu tam hali video mp3 mp4 indir şeklinde arayıp merak edenler olduysa buraya sizler için hem video ekleyeceğiz hemde Yıldızın söylediği bu güzel Karadeniz türküsünü sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

14 aralık Kuzey Yıldızı 14. bölümde Yıldız’ın Söylediği şarkı gel kaçalım sevdiğum dağların arkasından yandımda öleceğim bu yürek yarasından

Yıldız'ın Söylediği Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları şarkısıKuzey Yıldızı 11. Bölüm 23 Kasım Yıldız’ın Söylediği Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları şarkısı

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız Karakterini canlandıran Aslıhan Güner dizinin 23 kasım cumartesi yayınlanacak olan 11. bölümünde çok güzel bir şarkı seslendiriyor fragmanda. Bu güzel şarkıyı söyleyen ve duru sesiyle oldukça merak uyandıran Kuzey yıldızı dizisinin Yıldız karakteri Aslıhan Güner dinleyenleri mest edecek. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız fragmanda da dinleyebilirsiniz. Ayrıca merak edenler için Aslıhan Güner’in sesinden bu güzel Karadeniz şarkısının tamamını yine sitemizden takip edebilirler..

Kuzey Yıldızı Yıldız’ın Şarkısı Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları Aldun Kimlere Verdun Gözümden Uykulari Sözleri

Bir Taş Attım Denize
Dalgalandı Suları
Aldun Kimlere Verdun
Gözümden Uykulari
Yaş Benum Keder Benum
Kim Ağlasun Yerime
Bir Daha Görünür Mü
Gözlerun Gözlerume
Karşıda Kayaluklar

Yanina Liman Olmaz
Sarılma Rüzgaruna
Denizde İman Olmaz
Yaş Benum Keder Benum
Kim Ağlasun Yerime
Bir Daha Görünür Mü
Gözlerun Gözlerume

Yıldız’ın Söylediği Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları şarkısı fragmanı videosu

Kuzey Yıldızı dizisi 11. bölümde Yıldızın söylediği o güzel Karadeniz şarkısının sözleri Bir Taş Attım Denize Dalgalandı Suları Aldun Kimlere Verdun Gözümden Uykulari Yaş Benum Keder Benum Kim Ağlasun Yerime Bir Daha Görünür Mü Gözlerun Gözlerume Karşıda Kayaluklar diye devam ediyor. Şarkınını tamamını aşağıdan takip edip dinleyebilirsiniz.

23 Kasım cumartesi günü Kuzey Yıldızı dizisi 11. bölümde Yıldızın söylediği Yanina Liman Olmaz Sarılma Rüzgaruna Denizde İman Olmaz Yaş Benum Keder Benum Kim Ağlasun Yerime Bir Daha Görünür Mü Gözlerun Gözlerume şarkısının tam videosunu ekleyeceğiz buraya. Sizlerde Kuzey Yıldızı dizisinde çalan şarkıları veya türküleri merak ediyorsanız lütfen aşağıdan isteklerinizi bize yazın. Ayrıca Yıldızın sesini nasıl buldunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Zeynep Sena Tokluk

    Muhteşem bir ses şarkı yı dinledikçe ağlayasım geliyorrr bu muhteşem sesle uyumuna

  2. O şarkıyı çok seviyorum bana çocukluğumu hatırlatıyor inşallah
    yıldız ve kuzey barışır

    • Kuzey yıldızı çok güzel bır dızı o dızıyı cok sevıyorum insallah kuzey ve yıldız barısırlar.😊

Etiketler