Kuzey Yıldızı Tülin Kimdir? Şule’nin Arkadaşı (Burcu Binici)

Kuzey Yıldızı dizisinde Tülin Kimdir? Merak edilen soruların başında geliyor. Cumartesi akşamları Show TV ekranlarında merakla izlenen ve oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri çeken Kuzey Yıldız dizisinde heyecanlı bir Kapadokya serüveni devam ederken diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Kuzey yıldızı dizisinin 21. Bölüm tanıtım fragmanında diziye Şule’nin kankası çok yakın arkadaşı Tülin isimli yeni bir oyuncunun dahil olduğunu öğrendik. Bu konumuzda Kuzey yıldızı dizisine yeni gelen oyuncu Tülin kimdir hakkında bilgiler vereceğiz.

Kuzey ile Tülin aşık mıKuzey Yıldızı Tülin Kimdir?

Kuzey yıldızı ilk aşk dizisine Tülin karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Burcu Binici‘dir. Burcu Binici daha önce birçok dizide rol almış oldukça yetenekli başarılı bir oyuncudur. Diziye ise Şule yardım etmek  için değil, kızlara aradıkları desteği vermek üzere dahil olan Tülin karakteri bakalım Kuzey yıldızı dizisinde nasıl bir karakteri oynayacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Tülin rolü Burcu BiniciKuzey Yıldızı Şule’nin Arkadaşı Tülin

Kuzey yıldızı dizisine 21. bölümde dahil olan Burcu Binici Tülin karakteri ile izleyicilerden tam not alacak görünüyor. Oldukça havalı bir şekilde Kuzey yıldızı dizisine dahil olan Tülin karakteri daha önce Kuzey’e hayran hatta aşık olan bir kızdır. Ancak Şule’den fırsat bulamadığı için bir türlü Kuzey’e yaklaşamayan Tülin bu kez kızlarında isteğiyle Ordu’ya gelecek bakalım Şule ile Kuzey arasındaki boşanma sorunları çözmede Tülin yardım edecek mi izleyip görelim.

Burcu Binici Kuzey Yıldızı dizisine Şule’nin Arkadaşı Tülin rolüyle dahil oldu.

Bildiğiniz üzere Kuzey Şule’den kesin olarak boşanma işlemlerini başlatmak için hakimin sorduğu boşanma için Şule’nin aldattığı kayıtlara ihtiyaç vardır. Şule’nin kuzeyi aldattığını bilen geçmiş yıllarda ona neler çektirdiğine şahit olan tek kişi ise Şule’nin yakın arkadaşı olan Tülin karakteridir. Tülin gizliden gizliye Kuzey’e aşık olmuş ona açılamadığı için Şule’nin açıklarını kullanmış bu yüzden de şimdi eline fırsat geçip Şule’nin bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökecek kişi Tülin olacaktır. Bunu bilen kızlar babalarına yardım etmek üzere Tülin karakterini Ordu’ya davet ederler.

Kuzey Yıldızı Tülin kimdirBurcu Binici Kimdir? (Kuzey Yıldızı Tülin Rolü)

Kuzey yıldızı dizisine Tülin karakteri olarak dahil olan Burcu Binici hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Burcu Binici 6 temmuz 1986 tarihinde Erzurum ilimizde doğmuştur. Babası devlet Su işleri’nde memur olarak çalışan Burcu Binici daha sonra Aydın iline taşınmış orada Aydın lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır. Lise yıllarından sonra şan davul ve nagarada gibi enstrümanları çalmaya başlayan Burcu Binici daha sonra oyunculuk konusuna yönelmiş ve almış olduğu eğitimler sonrasında ilk olarak Bir bulut olsam dizisinde Gülengül rolünü oynamıştır.

Kuzey Yıldızı Tülin rolü nasılBurcu Binici 2010 yılında sensiz yaşayamam dizisinde oynamış, daha sonra Dürüye’nin güğümleri dizisinde yer almıştır. 2012 yılında sarı siyah filminde 2012 yılında 6 mantı dizisinde TRT ekranlarında 2012’de uçurum ve biz babasız büyüdük filmlerinde yer alan Burcu Binici daha sonra kısa rollerle birçok dizi ve filmde yer aldı. Son olarak 2020 yılında Kuzey yıldızı dizisine dahil olan Burcu binici Kuzey yıldızı dizisinde Tülin karakterine hayat verecek.

Etiketler