Kuzey Yıldızı Reytingleri Nasıl, Neden Tutulmadı İzlenmedi Erken Final mi Yapacak?

Kuzey Yıldızı dizisi 7 Kasım 2020 cumartesi reytinglerinde yine birinci olarak adını liderliğe yazdırmaya devam etti. Kuzey Yıldızı en yakın rakibi Gönül Dağı dizisine ciddi fark atarak 7 Kasım cumartesi reyting sonuçlarında 6.87 total reyting alarak ilk sırada yer aldı. İşte Kuzey Yıldızı 38. bölüm reytingleri: Gönül Dağı Kuzey Yıldızı 7 Kasım cumartesi reytingleri

Kuzey Yıldızı dizisi koronavirüs sonrasında yeniden çekimlerine başladı ve 28. bölümü ile 6 Haziran cumartesi günü ekrana geldi. Ancak Pandemi sonrasında Kuzey Yıldızı dizisinin reyting sonuçları beklendiği gibi çıkmadı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytinglerde düşüş ile dönüş yaptı. Kuzey Yıldızı korona sonrası reytinglerde bu düşüşün sebebi ne olabilir sizce? Kuzey Yıldızı Reytingleri korona sonrası 13 Haziran Reytingleri: (29. Bölüm)Kuzey Yildizi Reytingleri korona sonrasi

Kuzey Yıldızı 6 Haziran Reytingleri: (28. Bölüm)
2. Total’de 5.10
3. AB’de 3.62
3. ABC’de 3.72Kuzey Yıldızı korona sonrası reytingleri

Show tv de 14 Eylül cumartesi günü yayınlanmaya başlayacak olan Kuzey Yıldızı dizisi Reytingleri Nasıl, Neden Tutulmadı İzlenmedi Erken Final mi Yapacak? soruları çok merak ediliyor. Cumartesi günü başlayan dizinin oldukça keyifli neşeli bir dizi olduğunu düşünen gören izleyiciler dizinin almış olduğu reytingleri merak etmeye başladılar. Bizde bu konumuzda Kuzey Yıldızı dizisi hakkında reyting sonuçlarını sizlere detaylıca yazacağız buradan.

Kuzey Yıldızı Reyting sonuçları23 Kasım Cumartesi günü reytinglerine göz atalım, tüm dizilere final yaptıran Kuzey Yıldızı dizisinin başarısına ve bir bir finale giden dizilerin son durumuna 23 Kasım 2019 cumartesi gününün reyting sonuçlarına bakarak yanıt verelim.. Her Yerde Sen neden bitti sorusuna da yukarıdaki reytinglere bakarak yanıt bulabilirsiniz. Her Yerde Sen Finali bile 2.6 izlenmiş:

26 ekim 2019 cumartesi dizi reytingleriKuzey Yıldızı 7. Bölüm 26 Ekim 2019 Cumartesi TOTAL reytinglerinde oldukça iyi bir reyting alarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yine günün birincisi yine rakiplerine büyük bir fark atan Kuzey Yıldızı 7. Bölüm reytinglerini sizlere sunuyoruz:

12 Ekim Cumartesi reyting sonuçları

Kuzey Yıldızı dizisi bu sezonun en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi olmaya devam ediyor. Son bölümde Kuzey Yıldızı oldukça iyi bir reyting alarak en yakın rakibine 2 katından fazla fark attı. Almış olduğu 8 oranına yakın Total reyting ile Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Kuzey Yıldızı dizisi reyting sonuçları oranları nasılKuzey Yıldızı Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

İlk bölümü ile merak uyandıran Kuzey Yıldızı dizisi izlendi mi tutuldu mu nasıl bir reyting aldı cumartesi günü burada detaylıca sizlere yazacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ve senaryosunu ise Ersoy Güler’in üstlendiği Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinin başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu ve Aslıhan Kapanşahin gibi önemli oyuncular yer alıyor. Tüm oyuncuları detaylıca bu sayfada hazırladık. Tıklayın >>> Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Oyuncuları

Kuzey Yıldızı 21 Eylül 2019 Cumartesi TOTAL reytingleriKuzey Yıldızı 21 Eylül 2019 total reyting sonuçları

Kuzey Yıldızı 14 Eylül 2019 Cumartesi TOTAL reytingleriKuzey Yıldızı Reyting Sonuçları 14 Eylül cumartesi

Kuzey Yıldızı Dizisi Cumartesi AB reytingleriKuzey Yıldızı dizisi Ab Total Reyting Sonuçları

Böylesine başarılı oyuncuların yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu ilimizde güzel yaylalarda devam ederken dizinin aldığı reytingler ve izlenme oranları da izleyici tarafından merak konusu oldu. Kuzey Yıldızı dizisinin ilk 10 program ve dizi arasında kaçıncı sırada olduğunu merak edenler Kuzey Yıldızı dizisi 14 Eylül cumartesi reytinglerini ve sonraki haftalarda Kuzey Yıldızı dizisi 21 Eylül cumartesi reytingleri ve 28 Eylül 2019 Kuzey Yıldızı dizisinin reytingleri nasıl olacak merak edenler için buraya yazacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi 14 Eylül 2019 Cumartesi reytingleriKuzey Yıldızı dizisi 14 Eylül 2019 Cumartesi reytingleri

Show tv de ekrana gelen Kuzey Yıldızı dizisinin nasıl reyting aldığını sizlere burada günü saati gelince yazacağız. Kuzey Yıldızı cumartesi günleri Kalk Gidelim ve Bir Aile Hikayesi gibi klasik dizilerin karşısında iyi oranlarda reytingler alacaktır tahminimizce. Kuzey Yıldızında baş rolde oynayan Aslıhan Güner, özlenen isimlerden oyunculardan birisi. Aslıhan Güner daha önce Şefkat Tepe ve Kızılelma’da çok başarılı roller oynamıştı, Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterine hayat verecek olan Aslıhan Güner bakalım bu dizide de yüksek reytinglere ulaşabilecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisi Bitecek mi Erken Final mi YapacakKuzey Yıldızı dizisinin Reyting oranları Nasıl?

Süreç Filmin Show TV için hazırladığı ve cumartesi günleri yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin yeni sezonda hem yapım şirketini hem de kanalın başarısını devam ettirmek için oldukça büyük emekler sarfederek dizinin çekimlerinden montaj kısmına kadar büyük emekler harcandığı aşikar. Ayrıca reytinglerin yüksek ve başarılı şekilde devam etmesi büyük ihtimal çünkü cumartesi günleri daha önce Show Tv de yayınlanan romantik komedi dizisi Yeni Gelin büyük bir başarı yakalamıştı. Kuzey Yıldızı dizisinin de benzer bir başarı gösterip göstermeyeceği merak konusu olacak. Sonuçlar açıklandıkça buraya yazacağız. Bu arada dizinin çekim yerleri merak ediliyor. Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor merak ediyorsanız Tıklayın >>> Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? 

Kuzey Yıldızı dizisinin Reyting oranları NasılKuzey Yıldızı Neden Tutulmadı İzlenmedi

Kuzey Yıldızı dizisinin cumartesi günleri yüksek reytingler alıp almayacağı oldukça merak ediliyor. Elbette dizinin iyi bir başlangıç yapması ve yüksek reytingler alması temennimiz. Ancak Kuzey Yıldızı dizisi düşük reytingler alır ve kısa zamanda erken final yapmak zorunda kalabilir mi? Elbette böyle bir durum da ortaya çıkabilir. Bu yüzden Kuzey Yıldızı dizisi reyting oranları düşük çıkar ve dizi izlenme oranlarında beklenen sonuçları alamazsa büyük ihtimalle kısa sürede Kuzey Yıldızı dizisi bitecek mi, Kuzey Yıldızı erken final mi yapacak, Kuzey Yıldızı neden izlenmedi niçin bitiyor final oluyor gibi meraklı sorular da art arda gelecektir. Peki Kuzey Yıldızı reytinglerine göre nasıl bir yol alacak?

Kuzey Yıldızı dizisi erken final yapacak mı bitecek miKuzey Yıldızı Bitecek mi Erken Final mi Yapacak?

Kuzey Yıldızı eğer düşük reyting almaya devam eder ve beklentilerin çok altında kalırsa işi çok zor olabilir. Her ne kadar kanal ve yapımcı açısından olumsuz bir durum olsa da bir çok dizi beklentileri karşılayamayınca ister istemek final kararı alıyor ve erken final yapıp ekrana veda ediyor. Umarız Kuzey Yıldızı dizisi böyle bir durumla karşılaşmak. Dizinin alacağı reyting sonuçlarına göre dizinin erken final yapıp yapmayacağını burada paylaşacağımız reyting sonuçlarıyla sizlere sunacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi bakalım reyting oranları ve alacağı sonuçlar ile devam edecek mi yoksa kısa sürede avlu atıp erken final mi yapacak izleyip göreceğiz. Lütfen sizler de Kuzey Yıldızı dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Konusu Hikayesi Öyküsü için TIKLAYIN 

Kuzey Yıldızı son reyting sonuçları Nasıl?

Kuzey Yıldızı dizisi 2. bölümü ile 21 Eylül 2019 cumartesi günü ekrana gelecek Show tv de. 28 Eylül 2019 günü ise Kuzey Yıldızı dizisinin 3. bölümü yayınlanacak. Kuzey Yıldızı 2. ve 3. bölümlerde alacağı reyting sonuçlarını oranlarını buradan sizlerle paylaşmaya ve detaylarını size sunmaya devam edeceğiz. Kuzey Yıldızı dizisinin son reyting sonuçları ve sıralaması hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Kuzey Yıldızı 21 Eylül 2019 total reyting sonuçlarıKuzey Yıldızı 21 Eylül – 28 Eylül Tarihlerindeki Reyting Sonuçları

Kuzey Yıldızı 21 Eylül 2019 total reyting sonuçlarında resmen uçuşa geçti. Almış olduğu 7.4 total reyting oranı ile dizi en yakın rakip diziye 2 katından bile fazla fark atarak çıkışını sürdürdü. Kuzey Yıldızı 21 Eylül cumartesi reytinglerini burada sizlerle paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı 28 Eylül 2019 total reytinglerini de çıkınca ekleyeceğiz:

Kuzey Yıldızı 5. Bölüm 12 Ekim 2019 Cumartesi TOTAL reytingleriKuzey Yıldızı son hafta reytingleri

Kuzey Yıldızı 6. Bölüm 19 Ekim 2019 Cumartesi TOTAL reytingleri

Kuzey Yıldızı 7. Bölüm 26 Ekim 2019 Cumartesi TOTAL reytingleri

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Avatar Fatmanur çaycı

  Kuzey yıldızıdızı dizisini çok seviyorum . Lütfen erken final yapmasınlar dizi gerçekten çok komik ve eğlenceli sefer gerçekten çok komik diziye ayrı bir renk katıyor

 2. Lutfen diziyi erken final yapmayyn ben o diziyi izlerken canlanyyorum cok eglenjeli bulut erifi ile sule gelmezden once cok iyidi erken final yapmayyn .😢😢😢😯😢😢😢😢😉

 3. Avatar Güngör Üçüncüoğlu

  KUZEY YILDIZI ÇOK YAKINDA FİNAL YAPABİLİR,. ÇÜNKÜ HİÇ TUTULMADI… OYUNCULAR İYİ SENERYO ÇOK KÖTÜ.. BİR DİZİDE 16 KİŞİ VAR 14 TANESİ BİRBİRİYLE AŞK SERÜVENİ YAŞAMAKTA BUDA SEYİRCİYİ SIKMAKTADIR…ARAYA DEĞİŞİK VE SÜRÜKLEYİCİ OLAYLAR KOYMAZSANIZ BUNU KİMSE İZLEMEZ BEN 54 TANE BASILI ESERİ OLAN BİR KİŞİ OLARAK BUNU BÖYLE YORUMLUYORUM.. KUSURA BAKMAYIN SAYGILAR A.GÜNGÖR ÜÇÜNCÜOĞLU/

 4. Çok güzel bir dizi doğal yanlız son bölüm olmadı başka bir adamla giden kadının geri dönmesi karadenizliye pek uymadı

 5. Avatar Ayşe Tanrıverdi

  Süper çok doğal beğenerek izliyorum
  Umarımm devam eder.Sıkıcı dizilerden sıkılmıştıkk.Izlerken.Çok eğleniyorum.Cumartesileri iple çekiyorum.

 6. Kuzey yildizi super birdizi insallah uzun sure ekranlarda izleriz bitmesini etmiyorum 👍👏👏👏👏

Etiketler