Kuzey Yıldızı Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? (Final Tarihi)

Bu konumuzda Kuzey Yıldızı Dizisi Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? Final Tarihi Ne Zaman diye merak edenler yanıt vereceğiz. Cumartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey yıldızı dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. 28 Mart 2020 cumartesi günü yayınlanması gereken Kuzey yıldızı dizisi Corona virüs nedeniyle dizi setlerine verilen aradan dolayı bu hafta ekrana gelmeyecek.

Kuzey Yıldızı Neden Yayınlanmıyor?

Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Kuzey yıldızı dizisinin bu hafta ekrana gelmemesi nedeniyle izleyiciler dizi bitti mi final mi yaptı neden yayınlanmıyor gibi soruları merak etmeye başladılar. Baş rollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Merve Şen, Toygan Avanoğlu, Gizem Güneş, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Özgün Karaman, Zeynep Kankonde ve Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümü 28 Mart cumartesi günü koronavirüs nedeni ile yayınlanmayacak.

Kuzey Yıldızı Neden YayınlanmıyorKuzey Yıldızı dizisi bitti mi?

Kuzey yıldızı dizisinin yayınlanmaması nedeniyle Show TV ekranlarında Güldür Güldür Show 28 Mart cumartesi akşamı ekrana gelecek.
Dizinin yerine sevilen komedi programı ‘Güldür Güldür Show’un daha önce yayınlanmış olan bölümlerinin tekrarı yayınlanacak. Uzun süredir aralıksız bir şekilde cumartesi günleri ekrana gelen Kuzey yıldızı dizisi ülkemizdeki coronavirüs etkisi ve olumsuz şartlar gereği dizilerin bir süre seti ara vermesi nedeniyle ekrana gelmezken Show TV diğer dizilerini de bir süre yayınlamayacak. Kuzey Yıldızı dizisi bitti mi? sorusuna hayır diyoruz.

Kuzey Yıldızı Bitti mi? Final mi Yapacak?

Kuzey yıldızı dizisi 28 Mart cumartesi günü var mı yok mu neden yok sorularının yanı sıra dizinin ne zaman final yapacağı 2. Sezonunun olup olmayacağı konusunda merak edilmeye başlandı. Cumartesi günleri yayınlanan Kuzey yıldızı dizisinin yüksek reyting oranları dizenin kesinlikle 2020-2021 sezonunda da devam edeceğine işaret ediyor. Her ne kadar resmi bir açıklama yapılmış olmasa da Kuzey yıldızı dizisinin yüksek reyting oranları nedeniyle yeni sezonda kaldığı yerden devam edeceğini şimdiden belirtelim.

Kuzey Yıldızı Neden Yayınlanmıyor Bitti miKuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman?

Ekrana 2 hafta ara verecek olan Kuzey yıldızı dizisinin 4 Nisan cumartesi günü yeni bölümü yayınlanacak mı yoksa 11 Nisan cumartesi günü mü dizi başlayacak şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. Aksi farklı bir açıklama olmazsa Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, yeni bölümüyle 4 Nisan Cumartesi 20.00’de Show TV de kaldığı yerden devam edecek.

Kuzey Yıldızı ne zaman bitecek?

Kuzey yıldızı dizisinin kesin olarak ne zaman final yapacağı bilinmezken büyük ihtimal dizinin reytingleri stabil gitmesi durumunda 2. Sezonun sonuna kadar devam edecek. Sizlerde Kuzey yıldızı dizisinin ekrana gelmemesi ve Corona virüs nedeniyle dizinin çekilmemesi hakkında düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Kuzey Yıldızı Neden Yayınlanmıyor Bitti mi? konumuz bu kadar. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Not >> 28 Mart Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu Neden Yok?

Etiketler