Kuzey Yıldızı Mine Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Aslıhan Kapanşahin)

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir? sorusuna cevap vermeye çalışacağız bu konumuzda. Bu sezonun en merak edilen dizilerinden birisi olan Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu ile göz doldurmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Mine Kimdir? Gerçek adı soyadı bilgileri daha önceki dizileri, okuduğu okulları yaşı boyu kilosu göz rengi sosyal medya hesapları hakkında bilgiler vereceğiz bu konuda.

Kuzey Yıldızı Mine rolündeki Aslıhan KapanşahinKuzey Yıldızı Mine Kimdir?

Kuzey Yıldızında Mine karakteri oldukça nazlı büyümüş olan ve Kuzeyin kızlarından en küçüğüdür. Asıl adı Emine olmasına rağmen Mine olarak çağırılmaktan hoşlanıyor. Büyük annesinin adı olan Emine’yi diğer kızlar onu kızdırmak için kullanıyor. Kuzey Yıldızı Mine rolünde oynayan güzel oyuncunun gerçek adı Aslıhan Kapanşahin’ir. Aslıhan Kapanşahin dizideki rolü Mine’yi oldukça güzel canlandırıyor. Kuzey Yıldızı 2. bölümde Ordu da liseye de başlayan Mine bakalım yeni lise sınıfında nasıl bir sınıfa düşecek izleyip göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Mine kimdir bilgiler buradaKuzey Yıldızında Mine karakteri dizide en çok merak konusu olan oyunculardan birisi oldu. Ailesi tarafından Emine denen ancak herkesin Mine dediği karakteri Aslıhan Kapanşahin canlandırıyor. Kuzey Yıldızında Mine, Kuzeyin en küçük kızıdır. Mine 16 yaşında bir lise öğrencisidir ve Mine ablalarına yapmadığını koymaz tam bir baş belasıdır. Mine’nin işi gücü gündemi ve modayı ve ünlüleri takip etmek onun işidir.

Kuzey Yıldızı Mine KimdirKuzey Yıldızı Mine Karakteri Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Mine rolünü oynayacak oyuncu merak konusu oldu. Daha önce Ufak Tefek Cinayetlerde büyük beğeni toplayan Aslıhan Kapanşahin, Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakterine hayat verecek. Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakteri olarak ekrana gelecek olan Aslıhan Kapanşahin hakkında kısa bilgileri sizlere aktarmak ve oyuncu hakkında merak edilen tüm sorulara kısaca yanıt vermek istiyoruz.

Aslıhan Kapanşahin Kuzey Yıldızı dizisindeki Mine karakteri ile bu sezon adından en çok söz ettirecek oyunculardan birisi olacak. Sosyal medyayı oldukça etkili kullanan güzel oyuncunun instagram hesabını merak edenler için hemen yazalım: https://www.instagram.com/aslihankapansahinn Kuzey Yıldızında Mine rolünü oynayacak olan Aslıhan Kapanşahin hakkında kısa bilgilere göz atalım şimdide.

Kuzey Yıldızı dizisi Mine Karakteri rolüAslıhan Kapanşahin Kimdir? Kuzey Yıldızında Mine Rolü

Aslıhan Kapanşahin kimdir, 2000 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır. Aslıhan Kapanşahin ilk olarak oyunculuk konusunda deneyim kazandığı yapım 2009 yılında rol almış olduğu Güneşi Gördüm filmi olmuştur. Mahsun Kırmızıgül’ün yapımcı ve yönetmeni olduğu bu film Aslıhan Kapanşahin için bir başlangıç olmuştur.

Aslıhan Kapanşahin daha sonra Göl Zamanı, Karışık Kaset ve Aşk Ağlatır sinema filmlerinde de çeşitli karakterleri canlandırmıştır. Aslıhan Kapanşahin ilk dizi deneyimini ise Fox tv de ekrana gelen bir gençlik dizisi olan Not Defteri dizisi ile yaşamıştır. Daha sonraki yıllarda Büyük Günahlar, Yeter ve Paramparça gibi dizilerde çeşitli karakterleri canlandıran Aslıhan Kapanşahin geçtiğimiz sezonlarda Star Tv’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini canlandırmış ve buradaki oyunculuğu ile göz doldurmuştur. Aslıhan Kapanşahin Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay Rolünde oynamıştı:Aslıhan Kapanşahin Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay Rolünde oynamıştı

Aslıhan Kapanşahin Ufak Tefek Cinayetler dizisinden sonra bir süre beklemiş ve yeni sezonda yeni bir diziyle yeniden karşımıza çıkmıştır. Aslıhan Kapanşahin son olarak 2019 2020 sezonunda Show tv de ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakteri olarak karşımıza çıkacak. Kendisine yeni dizisi Kuzey Yıldızında Mine rolü olarak başarılar diliyoruz. Dizinin baş rolü Yıldız kim diye merak edenler için oyuncuyu inceledik:

Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Kimdir?

Kuzey Yıldızı Mine (Aslıhan Kapanşahin)Kuzey Yıldızı dizisi Mine (Aslıhan Kapanşahin) Bilgileri

Aslıhan Kapanşahin özel bilgileri: Yaşı 19 (02.11.2000) tarihi doğumludur. Akrep Burcu olan oyuncumuzun boyu 1.63 cm kilosu ise 50 kg’dır. Aslıhan Kapanşahin’in Göz Rengi Kahverengi, son gittiği okul ise Pera Güzel Sanatlar Lisesi’dir. Aslıhan Kapanşahin’in sevgilisi var mı evlendi mi gibi sorular merak ediliyor. Aslıhan Kapanşahin sevgilisi yok, evlenmeyi de şimdilik düşünmüyor.

Aslıhan Kapanşahin’in Mine karakterini canlandıracağı Kuzey Yıldızı 2019 da eylül ayının sonuna Show tv de ekrana gelecek. Dizi Kuzey ve Yıldız isimli oyuncular arasında yıllarca süren bir aşk hikayesini konu ediniyor. Mine Kuzey Yıldızında oldukça başarılı bir rolde oynayacak diye düşünüyoruz. Rol kabiliyeti ile daha bir çok dizide çeşitli karakterleri canlandıracağını ve gelecek vaad eden bir oyuncu olduğunu da hemen belirtelim.

Aslıhan Kapanşahin Kuzey Yıldızı dizisinde Mine rolündeAslıhan Kapanşahin yeni dizi Kuzey Yıldızında Mine karakterini canlandıracak. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Aslıhan Kapanşahin ve Kuzey Yıldızı Mine rolü hakkındaki yorum ve görüşlerinizi beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Tüm Oyuncuları BURADA

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Mine rolünde karşımıza çıkan Aslıhan Kapanşahin Bilgilerini ve Önceki Dizilerini sizlere kısaca yazmaya çalıştık. Siz nasıl buldunuz Aslıhan Kapanşahin’i? Kuzey Yıldızı dizisi Mine karakteri sizce iyi bir oyuncu olur mu? Yorumlarınızı merak ediyoruz aşağı yazın lütfen. Şimdiden Teşekkürler.

Yorum yaz

18 Yorum

 1. Avatar EbrenZüleyyha

  12 yaşındayım ve Aslıhan Kapanşahin’in çok büyük hayranıyım . Fakat bunu ona belirtemiyorum.Keşke belirtebilseydim

 2. Mine abla ben Buse 8 yaşındayım hep Kuzey yıldızı ilk aşk filminde oynamak istedim hem de senin yerine feyda Gökçe ve Mine sizin kardeşiniz olmak isterdim ama maalesef alamadım seni çok seviyorum Kuzey yıldızı

 3. Bence dünyada gördüğüm en güzel kız sensin seni çok ama çok seviyorum ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😝😝😝😝😝🤪aşkoooo

 4. Avatar Neşe alp.(lgs kurbanı)

  Bence güzel ablam gayet güzel ,başarılı bir oyuncudur onuve diğer oyuncuları tebrik ederim.Harika bir işçıkarmışlar .Başarıların devamınıdilerim benim sevdiğim dizim benim Seni çok seviyorum

 5. Avatar İbrahim Burak Erol

  Aslıhan kapanşahin çok güzel ve ben 12.sınıfa kadar liseyi bitirip ben aslıhan kapanşahin ile evleneceğim

 6. Seni çokkk seviyorum aslıhan ablacığım cnm benim 😘😘❤💓💕💗💚💛💙💜💖

Etiketler