Kuzey Yıldızı Kuzey’in Eski Eşi Kimdir Adı Nedir, Kızların Annesi Geri Gelecek mi?

18.09.2019
642

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Kuzey’in 3 kızı var, Mine Feride ve Gökçe. Peki bu kızların gerçek annesi kim diye izleyenler oldukça merak ediyor. Adının Şule olduğunu bildiğimiz ve Gökçeye 50 bin lira para gönderen bu anne kim? Kuzey yıldızı dizisinde Kuzey üç kızıyla birlikte kendi köyüne geldi yerleşti ancak hemen karşı komşusu olan ve ilk aşkı olarak bilinen Yıldız ile tatlı atışmaları eski bir aşkı canlandıracak gözüküyor. Kuzey Yıldızı Kuzey’in Eski Eşi Şule Hakkında Bilgiler

Kuzey Yıldızı Şule rolüKuzey Yıldızı Kuzey’in Eski Eşi Şule Kimdir?

Son bölümde adının Şule olduğunu öğrendiğimiz Kuzeyin eski eşi ayrıldığı boşandığı kadın kimdir, Kuzey Yıldızı Şule kim olacak Şue rolünde diziye kim gelecek kısa süre içinde sizlere yazacağız. Kuzey Yıldızı dizisinde kızların annesi olan Şule Kuzeyin eski eşidir ve Yıldızın kıskançlık krizlerine neden olacak kadındır. Bakalım Kuzey Yıldızı Şule ne zaman diziye dahil olacak..

Ama izleyicinin merak ettiği asıl soru Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey’in çocuklarının annesi olan kadın kim, Kuzey’in çocuklarına annelik eden bir kadın oldu mu bu kadın İstanbul’da mı kaldı yoksa Yıldız mı diye merak edenler için bu konumuzda detayları sizlere aktaracağız.

Kuzey Yıldızı dizisi Kızların Annesi Geri Gelecek miKuzey Yıldızı Kuzey’in Eski Eşi Kimdir Adı Nedir?

Kuzey Yıldızı Şule Mollaoğlu

Kuzeyin eski eşinin adı Şule’dir. Kuzey Yıldızı Şule Mollaoğlu kimdir? sorusuna Kuzeyin eski eşi kızların annesi ve ileriki bölümlerde diziye gelecek yeni oyuncudur. Kuzey Yıldızı Şule Mollaoğlu muhtemelen 8. bölümde karşımıza çıkacak.

Kuzey Yıldızı dizisi cumartesi günleri Show TV ekranlarında oldukça beğenilen bir Karadeniz dizisi olarak hem romantik hem de komedi dalında oldukça sevildi ve beğenildi. Peki Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey’in kızları olan Mine Feride ve Gökçe’nin annesi nerede ve kimdir oldukça merak ediyor. Kuzey eski eşiyle boşandı m ıyoksa ayrı mı yaşıyorlar? Bizde bu konumuzda Kuzey’in eski eşi kimdir neden onu terk edip gitti öldü mü yaşıyor mu kızların annesi diziye geri dönecek mi gibi merak edilen sorulara yanıt verelim istiyoruz:

Kuzey Yıldızında Kuzeyin eşi kimdirKuzey köyünde mutlu mesut yaşarken Yıldız’a aşıktır. Yıldız da ona deli gibi tutulmuş ancak bu aşk yarıda kalmış çünkü Kuzey, Yıldız’ı bırakarak İstanbul’a gitmiş ve orada kendine bir yaşam kurarak önce üniversite okumuş sonra da orada tanışmış olduğu bir kızla evlenerek üç kızı olmuştur. Ancak kızları Mine, Feride ve Gökçe‘nin annesi Kuzey’in eski eşi onu dolandırarak tüm paralarını almış gitmiş ve kuzey adeta beş parasız İstanbul’un tam ortasında kalakalmıştır.

Üç kızıyla birlikte İstanbul’da daha fazla duramayacağını anlayan Kuzey köyüne geri dönmüş ve Yıldız ile karşılaşınca olanlar olmuştur. Yıllardır Kuzey’e olan aşkından kimseyle evlenmemiş olan Yıldız tüm hıncını Kuzeyden almaya kararlıdır. Diğer yandan Kadıoğlu ve Mollaoğlu ailelerinin arasındaki düşmanlık ise yıllardır devam etmekte ve bu düşmanlık Yıldız ile Kuzey’in yarım kalan aşkından dolayı yıldızın kuzeye olan kin ve nefretiyle birleşince ortaya hem komik hem de romantik izlenesi bir dizi çıkmıştır.

Kuzey Yıldızı Kızların Annesi kuzeyin eşi kimdirKuzey Yıldızı dizisi Kızların Annesi Geri Gelecek mi?

Mine Feride de Gökçe’nin annesi ilerleyen bölümlerde Kuzey’in yaşadığı köye çıkıp gelecek, ne zaman geleceğini de hemen söyleyelim. İlerleyen bölümlerde Kuzey ile Yıldız birbirine alışmaya ve eski aşklarını yaşamaya başlarlar. Tam birbirine alışacakları ve yakınlaşacakları sırada Kuzey’in eski eşi ve kızlarının annesi çıkıp gelir köye. Böylelikle içinden çıkılması zor bir durum ortaya çıkar. Kuzey ile yıldızın keçi gibi inatçı oluşu da buna eklenince Kuzey Yıldızı dizisi ilk aşk olarak izleyicinin gönlünde yer bulmaya devam edecek görünüyor. Bu arada dizide çalan müzikler çok sevildi.. Tıklayın >> Kuzey Yıldızı Dizi Müziği Şarkısı Jenerik Fon

Kuzey yıldızı nasıl terk edip gittiyse Kuzey’in evlendiği ve üç çocuk sahibi olduğu kadın da Kuzey’i terk edip gitmiştir. Çünkü Karadeniz’in kızları gibi mert cesur ve gözü kara değildir. Bu nedenle Kuzey’in parası azalınca ve işleri ters gitmeye başlayınca onu terk etmiş ve çocuklarını da arkasında bırakarak kuzeyden ayrılmış boşanmıştır. Ama kızları için geri dönecek çünkü onları çok özleyecektir. Onları ararken köye gittiklerini öğrenecek ve o da çıkıp gelecektir. Şimdilik bu rolü kimin oynayacağı belli değil ama ilerleyen bölümlerde diziye gelecektir.

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzeyin eski eşi kimdirKuzey’in Eşi Kimdir Adı Nedir Geri Gelecek mi?

Peki Kuzey’in eşinin adı nedir, Kuzey’in kızlarının annesi kimdir, gerçek adı var mı bunu ilerleyen haftalarda diziyi izledikçe göreceğiz. Ama şunu da hemen belirtelim ki Kuzey’in eski eşi ondan ayrılırken onu dolandırıp gitmiş ve tüm parasını almış ve kuzey beş parasız kalmıştır. Kuzey’i böyle bir durumda bıraktığı için kızlarda annelerini aramamakta ve babalarını düşürdüğü bu durumdan dolayı annelerine oldukça kızmaktadırlar. Bu arada dizinin çekim yerleri ve manzaralı yerler için Tıklayın >>Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Sete Nasıl Gidilir?

Kuzey’in kızlarının annesi olan kadın bir süre sonra diziye gelecek ve oldukça çirkef bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak. Şimdilik Kuzeyin eski karısı kimdir neden paraları alıp gitti, kızlarını ve Kuzeyi neden bıraktı kime kaçtı gibi sorular belirsiz olsa da ilerleyen bölümlerde nasıl bir karakter olduğunu yakından öğreneceğiz.

NOT: Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzeyin eski karısı ile kızların annelerinin kim olduğu 6. ve 7. bölümde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak. Oyuncunun ileriki bölümlerde diziye geleceği ve Kuzey ile Yıldızın arasına gireceği ve bu aşkın yaşanmasına mani olacağını düşünüyoruz. Ancak bakalım senaryo nasıl yazılacak bekleyip göreceğiz hep birlikte..

Mine Feride ve Gökçe’nin annesi olan Kuzey’in eski eşi ileriki bölümlerde diziye girince bilgilerini buraya yazacağız. Diziyi nasıl buldunuz? Sevdiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. ilk aşk dedi ki:

    Yeni gelinde bellanin kaynanasi rolünü oynayan bayan kuzeyin eski eşi rolünde olsun isterdim. Şivesitan uyar

  2. Asiye Guvenkaya dedi ki:

    İnsan onu seyrederken gülümsüyebiliyor , dogal tabiyat suni stodyo degil ister istemez insanı bir anda kahkaha attırıyor vede:yönetmenlerin ekranlarda basarısından kaynaklanıyor