Kuzey Yıldızı Kayak Yapılan Yer Neresi, Peribacaları Çekimleri (20-21. Bölüm)

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Kuzey Yıldızı: İlk Aşk’ta önce Ordu yaylalarında kayak yapılan bölümde kayak merkezi neresi sorusu sorulurken 19. bölüm ardından 20. ve 21. bölümlerde de Kapadokya sürprizi yaşanacak. Kuzey Yıldızı 19. Bölümde Kayak Yapılan Yer Neresi 1 Şubat Cumartesi yayınlanan bölüm ile 8 Şubat günü yayınlanacak olan Kuzey yıldızı 20. Bölümdeki Kapadokya manzaralı mekanlar izleyiciler tarafından çok merak edildi ve sorulmaya başlandı.

Kuzey yıldızı ekibi Kapadokya’da balona bindi

Kuzey yıldızı kapadokyada balona bindi

Kuzey yıldızı ekibinde Kuzey ve Yıldız Kapadokya’da deveye bindiKuzey yıldızı dizisi Kuzey ile yıldız deveye bindi

Kuzey Yıldızı 19. Bölümde Kayak merkezi neresi 1 şubat1 Şubat 2020 Kuzey Yıldızı 19. Bölümde Kayak Yapılan Yer Neresi?

Show tv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan ve yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ve senaryosunu ise başarılı isim Ersoy Güler’in üstlendiği dizinin 19. bölümü renkli sahneleri beraberinde getirecek. Kuzey Yıldızı kendisine isterken sonra gidecekleri kayak merkezinin neresi olduğu izleyiciler tarafından en merak edilen yerlerden birisi oldu. Bizde Kuzey Yıldızında Ordu ilimizde çekimlerin sürdüğü esnada gidilen kayak merkezini hemen yazalım: Kuzey Yıldızı dizisinde gidilen Kayak Merkezi : Çambaşı Yaylası Kış Sporları Ve Kayak Merkezi. Ordu ilimizde bulunan Çambaşı Kayak Merkezi’ne 5 kayak pisti yapıldığını ve oldukça popüler olduğunu şimdiden belirtelim.Kuzey Yıldızı 19. Bölümde Kayak Yapılan Yer

8-15 Şubat 2020 Kuzey Yıldızı 20-21. Bölümde Kapadokya – Ürgüp Göreme

Sevilerek izlenen Kuzey yıldızı dizisi 20. ve 21. bölümlerde bu kez Kapadokya’ya gidecek. Baş rollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Merve Şen, Toygan Avanoğlu, Gizem Güneş, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Özgün Karaman, Zeynep Kankonde ve Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yer aldığı dizinin 20.-21. bölümlerinde oyuncular ‘Kapadokya’ sürprizi yaşatacak ve Ürgüp Göreme ve Zelve gibi ilçelerde yapılan çekimler ile Kapadokyanın o mistik havası dizide en güzel şekilde yer alacak. Kuzey Yıldızı 20-21. Bölüm nerede çekiliyor? Kapadokya’da..

Kuzey Yıldızı 20-21. Bölümde Kapadokya - Ürgüp GöremeKuzey Yıldızı Dizisi Kapadokya’da 2. Bölüm çekildi

Kapadokya çekimlerinin iki bölüm devam edeceğini ve Kuzey yıldızı dizisinin 20 ile 21. bölümlerinin kamera çekimlerinin tamamlanmasının ardından sevilen dizinin ekibi ve oyuncuları keyifli anların fotoğraflarını paylaşmayı da eksik etmedi.. Kapadokya çekimlerinin ardından ekip yeniden Ordu ilimize dönecek ve çekimler kaldığı yerden Ordu’da devam edecek. İşte dizinin Kapadokya çekimlerinden oyuncu resimleri..

Kuzey Yıldızı 20-21. Bölüm nerede çekiliyor

Not: Sizler Kuzey Yıldızı dizisinin önce Çambaşı Yaylası Kayak Merkezinde daha sonra da Kapadokya bölgemizde Ürgüp Göreme gibi peribacalarının olduğu mekanlarda ve balonların arasında çekilmesini nasıl buldunuz? Kuzey Yıldızı dizisinin setine gitmek oyuncularla tanışmak ister misiniz? İşte Kuzey Yıldızının tüm çekim yerleri >> Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?Kuzey Yıldızı 20-21. Bölüm peribacaları kapadokya

Kuzey Yıldızı dizisi Kapadokyada deveyle yolculuk edecek, Balon turuna çıkacak, Peribacalarının mistik ortamında güzel bir gezinti ortamında izleyenlerine güzel vakitler yaşatacak. Ürgüp Göreme gibi Nevşehir ilimizin ilçelerinde yapılan çekimler çok güzel olmuş ve izleyenlere güzel dakikalar geçirecek ekran karşısında. Bakalım Kuzey Yıldızı dizisinde 8 Şubat günü yayınlanacak 20. bölümdeki çekim yerleri mekanları ile 15 Şubatta ekrana gelecek olan 21. bölümün çekildiği yerlerin neresi olduğunu merak edenlere yazmaya devam edeceğiz.

Kuzey yıldızı ekibi Kapadokya’da balona bindiKuzey yıldızı ürgüp göreme çekimleri balon turu

Etiketler