Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Bu konumuzda Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? sorusuna yanıt vermeye ve son reytingleri de paylaşarak sizlere sunmaya çalışacağız. Kuzey Yıldızı dizisi yayın hayatına devam ederken kaç bölüm sürecek sezon finali mi yoksa erken final mi yapacak bu sorular soruluyor. Bizlerde konumuzda sizlere Kuzey Yıldızı dizisi ile ilgili merak eden bilgileri paylaşıyoruz.

Kuzey Yıldızı dizisi İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu yapımcılığında yayınlanırken Süreç Film imzası taşıyor. Ersoy Güler’in yönetmenliğini yaptığı Kuzey Yıldızı dizisinin senaryosunu da Ersoy Güler yazıyor. Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosunda İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan ve Uğur Demirpehlivan yer alıyor.

Kuzey Yıldızı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Kuzey Yıldızı dizisi kaç bölüm sürecek şimdilik bu konuda bir şey söylemek yanlış olur. Ancak Kuzey Yıldızı dizisinin reytinglerine bakarak dizinin uzun bir süre mi yoksa kısa süremi yayınlanacağını tahmin edebiliriz. Kuzey Yıldızı reyting grafiğini aşağıda paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisi başarılı bir dizi. Yayınlandığı ilk günden beri de seyirci tarafından çok beğenildi.

Kuzey Yıldızı dizisinin bu sezon sonuna kadar devam edeceğini düşünüyoruz. Çünkü reyting grafiği aşağıdaki şekilde;

Sıra Tarih RTG (%)
1. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 12 Ekim 2019 Cumartesi Reytingleri 8
1. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5 Ekim 2019 Cumartesi Reytingleri 6
1. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 7
1. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 21 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 7
3. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 4

Kuzey Yıldızı dizisi reytingleri yukarı gördüğümüz gibi. Kuzey Yıldızı dizisi sadece ilk bölümde 3. oldu. Sonrasında yayınlanan tüm bölümlerde 1. oldu. Kuzey Yıldızı dizisi reytinglerde bu şekilde birinci olmaya devam ederse bu sezon sonuna kadar yayınlanma hakkı kazanmış demektir. Kuzey Yıldızı dizisi bu sezonun sonuna doğru reyting başarısına bakılır ve yeni sezon kararı ona göre alınır.

Kuzey Yıldızı Dizisi Erken Final Yapar Mı?

Kuzey Yıldızı dizisi erken final yapmaz! Çünkü reytinglerde oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi şimdi ki reytinglerine bakacak olursak uzun sezonlar boyunca devam edecek diyebiliriz. Yeni başlayan dizilerin henüz 2. bölümden reytinglerde başarı sağlaması çok güzel. Ancak ilerleyen zamanlarda aynı güne iyi bir rakip dizi gelirse reytinglerinde düşüş yaşanabilir.

Kuzey Yıldızı dizisi erken final kararı vermez seyircileri merak etmeden izleyebilir. Kesinikle bu sezon sonuna kadar final yapmaz. Yeni sezon kararı da bu sezonun sonundaki reytinglerine bakarak karar verilir. Kuzey Yıldızı dizisini siz nasıl buluyorsunuz? Kuzey Yıldızı dizisi sizce erken biter mi yorumlarınızı aşağı yazınız.

Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Her hafta reytinglerini artıran ve gelecek haftalarda rakiplerinden birisi olan Bir Aile Hikayesi dizisinin final yapacak olmasından dolayı Kuzey Yıldızı dizisi çok daha fazla reyting almaya başlayabilir. Yeni gelişmeleri ve diziyle ilgili haberleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisinin son reyting sonuçları dizinin uzun süre devam edeceğini gösteriyor. Özellikle dizinin son bölümlerinde yeni karakterlerin de diziye dahil olması reytingleri merak konusu yaparken sizlerle son hafta reyting sonuçlarını paylaşmak istiyoruz. Bu arada en yakın rakiplerinden birisi olan Bir Aile hikayesi dizisinin erken final yapması da Kuzey Yıldızı dizisine olumlu yansıyacak ve daha büyük bir kitleye hitap etme fırsatı bulacaktır. Kuzey Yıldızının son almış olduğu reytinglere bir göz atalım birlikte:

Kuzey Yıldızı dizisinin son hafta almış olduğu total reyting sonuçları:Kuzey Yıldızı son hafta reytingleri

Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? konusu hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Sezon finali olsa daha iyi olur çünkü ben diziyi çok seviyorum ve karakterleri daha çok seviyorum aslı ablayı ve İsmail abiyi çok seviyorum dilerim bu dizi devam eder ve dlerimki sezon finali olur beğenecek sezon için dört gözle beklemiş olurum

  2. İnşallah final olmaz ilk defa türküyede öyle güzel bir dizi oynuyor çok tatlı çok seviyoruzzz😘😘😘❤️❤️

  3. Avatar Eliane Marani

    Just like this com-rom!! … Good cast… beatiful landscape… good plot…Sometimes writes try to extend a serie and ruin all… We do not care about how long it would be but it’s quality while on air!!!…. Best wishes for crew and cast!!!

    YAni diyor ki: İyi oyuncular… güzel manzaralar… iyi arsalar… Bazen yazarlar bir seriyi genişletmeye ve hepsini mahvetmeye çalışır… Ne kadar süreceği umurumda değil, yayınlanır iken kaliteli dizi izleyin işte…